Депутати дали публічну обіцянку обрати керівний склад Рахункової палати уже у травні

Сьогодні, під час круглого столу «Виклики та завдання перед оновленою Рахунковою палатою» депутати із профільного Комітету ВР дали публічну обіцянку про те, що уже наступного місяця вони оберуть ...

59286
Депутати дали публічну обіцянку обрати керівний склад Рахункової палати уже у травні

Сьогодні, під час круглого столу «Виклики та завдання перед оновленою Рахунковою палатою» депутати із профільного Комітету ВР дали публічну обіцянку про те, що уже наступного місяця вони оберуть керівний склад Рахункової палати України.  «У травні ми плануємо розглянути і нарешті призначити 9 керівних членів Рахункової палати, органу, який відіграє ключову роль у контролі за використанням державних коштів,» –  сказали народні депутати.

Для запуску роботи Рахункової палати Парламенту необхідно якнайшвидше призначити членів керівного складу. Це мають бути висококваліфіковані та незалежні фахівці. Адже від їх доброчесності та ефективності залежить незалежність Рахункової палати. Це ключова передумова для встановлення внутрішнього фінансового контролю за органами влади та підвищення ефективності використання ними бюджетних коштів.

Політична криза, яка тривалий час існує в українському парламенті, стала причиною того що уже майже рік не можуть обрати керівний склад та голову Рахункової палати. Через це у державному органі не можуть відбутися якісні зміни та реформування старих систем адміністрування, контролю та аудиту. Через відсутність голови не можуть бути прийняті важливі рішення щодо роботи та життєдіяльності Рахункової палати.

Тож громадськість із особливою увагою та прискіпливістю буде пильнувати за обіцянкою депутатів.

 

 


Останні публікації цього розділу:

Громадська участь: купа цегли чи затишний дім?

Як готувати молодіжні інклюзивні проєкти: чекліст

Як залучати молодь до своїх проєктів та активностей

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик