Інформаційний раціон. Дозуємо online та offline режими
Якось запланований п’ятихвилинний перегляд новин затягнувся на кілька годин. За цей час я нічого не написала і втомилася. Більше того, навіть не завантажила нічого інформаційно корисного. Відтоді я ...
Додано:
Юлія Нечипоренко
Якось запланований п’ятихвилинний перегляд новин затягнувся на кілька годин. За цей час я нічого не написала і втомилася. Більше того, навіть не завантажила нічого інформаційно корисного. Відтоді я планую online, принаймні намагаюся. Адже правильний інформаційний раціон залишає час для реального. Перевірено особисто. Ділюся.
✔ День offline
Це коли ніяких новин, мінімум три години на свіжому повітрі і читати лише одну книжку. За місяць скорочується список must read як мінімум на один пункт. Не варто боятися пропустити важливі події, оскільки справді значущі новини тримаються в інформаційного просторі більше доби.
✔ Обираємо кілька напрямів і моніторимо інновації вибірково
Немає необхідності бути в курсі новин у всіх сферах одночасно. Проте є червоні заголовки, які стосуються кожного. Все ж важливо мати власну позицію на актуальні проблеми.
✔Фіксація проведеного часу оnline
Виділяємо півгоди, годину, або декілька хвилин, щоб переглянути стрічку новин, зафіксувати цікаві статті чи зробити пост. Ліміт у часі дисциплінує.
✔Перезавантаження
Іноді корисно відміняти підписки та скорочувати перелік закладок. А ще оновлювати список must read і викреслювати не актуальне.
Завдяки більш збалансованому інформаційному раціону я знайшла час на вивчення іспанської мови. Навіть по двадцять хвилин щодня достатньо, щоб вчити нові слова і читати граматику.
Конвертація віртуального часу у реальні дії – це миттєвий результат.