Проект Євросоюзу “Соціальні послуги спільними зусиллями” – соціально незахищеним українцям

Кінець жовтня можна сміливо пойменувати піклувально- сподівальним, оскільки низка заходів зарубіжних донорів припала саме на цей час. Серед них для нас найбільш гуманною, якщо під цим розуміти ...

14774756070811293751375
Проект Євросоюзу “Соціальні послуги спільними зусиллями” – соціально незахищеним українцям

Кінець жовтня можна сміливо пойменувати піклувально- сподівальним, оскільки низка заходів зарубіжних донорів припала саме на цей час. Серед них для нас найбільш гуманною, якщо під цим розуміти центризм слабкої людини з боку “сильних гравців” (Матір Волей,  голова Представництва Спілки Робітничих Самаритян у Грузії), стала презентація результатів проекту допомоги соціально незахищеним верствам населення, який впроваджується за співпраці Представництва ЄС в Україні, Спілки Робітничих Самаритян та ГО “Український незалежний центр політичних досліджень”. 

Вже на перших хвилинах презентації виникла низка запитань, а саме:
  • Які категорії соціально незахищених громадян будуть охоплені проектом?
  • Якою буде  кількість охоплених?
  • Чи не буде цей проект тією краплиною у морі, яка наситить реалізаторів проектних дій більшою мірою, ніж кінцевого його споживача?
Відповіді на вищевикладені питання ми отримали майже відразу. Цільовими категоріями було визначено такі: діти й дорослі з обмеженими й особливими потребами, діти й дорослі з соціально обумовленими хворобами. 
Беніфіціари сподіваються,  що за активної діяльності грантоотримувачів їм повезе не тільки “натиснути на владу” так, аби вона в наступному році вже додала свої ресурси, але й подружилася з активістами руху, й спільно, рука об руку, вони йшли шляхом посилення соціальної захищеності найбільш вразливих категорій українців.
Отже, за допомогою європейських доброчинників українці намагатимуться вирішувати проблеми, сподіваючись не тільки на підвищення рівня соціальної захищеності  окремих категорій населення, але й на соціальну справедливість і солідарність, яких ніколи не буде занадто багато.


Останні публікації цього розділу:

Громадська участь: купа цегли чи затишний дім?

Як готувати молодіжні інклюзивні проєкти: чекліст

Як залучати молодь до своїх проєктів та активностей

Проблема 21 травня. Легітимний президент чи стан interregnum*?

Напрями безбар’єрності в молодіжній роботі

Що не є форум-театром або культура поваги до авторських методик