Як створюється нова стратегія громадянського суспільства?
І як долучитись до її створення? Стратегія ГС2021+ є однією з секцій національної веб-конференції 24-25 квітня, інформація про перебіг подій за перший тиждень ініціативи.Насамперед “як долучитись?”. ...
Додано:
Moloda_Gromada
І як долучитись до її створення? Стратегія ГС2021+ є однією з секцій національної веб-конференції 24-25 квітня, інформація про перебіг подій за перший тиждень ініціативи.
Насамперед “як долучитись?”. Заповнюєте онлайн форму за посиланням https://forms.gle/8Vw4iFQACsuFL7167. Рекомендуємо відразу вказати свій gmail (тобто імейл на Гугл) і на питання “До обговорення якого з питань конференції Ви бажаєте долучитись?” відмітити “Національна стратегія підтримки розвитку ГС з 2021року”. Не забудьте розповісти про вашу мотивацію та досвід, аби організатори мали можливість зорієнтуватись щодо вашої участі. Зазвичай у відповідь ви отримаєте посилання до робочого простору цієї секції (гуглдок), де ви надалі зможете поділитися своїм баченням на підставі власного досвіду та долучитися до спільнотворення.
Перебіг подій за минулий тиждень.
- Спів-виконавці діючої стратегії (ГО “Молодіжна корпорація” та фонд “Молода громада”), які мають власний досвід з її впровадження, розуміються на її слабкі та сильні сторони дійшли згоди щодо актуальності цієї ініціативи. Фонд “Молода громада” надіслав пропозицію спільного проведення та обговорення іншим співвиконавцям (це ще 5 організацій/фондів) та представникам ГС у складі Координаційної ради сприяння розвитку громадянського суспільства (затвердженої Указом Президента України) Декілька організацій вже відгукнулися, згодом докладно поінформуємо про реакцію кожного з цих стейкхолдерів.
- Пропозиція була надіслана представникам міжнародних програм та фондів, які працюють в Україні, а також ОТГ/ОМС, обласним радам та державним адміністраціям. Цей процес ще триває, детальніше про участь міжнародних партнерів, ОМС та адміністрацій – у наступних тижневих новинах з перебігу організації національної веб-конференції.
- Розпочата кампанія в Фейсбуці для інформування та залучення активних громадян з таргетингом на кожну область. Кампанія проводиться зі сторінки “Впровадження Розумної Взаємодії” (https://www.facebook.com/eSelfgovernment) та репостами інших груп, сторінок та користувачів. За статистикою ФБ вже охоплено (reached) 293,966 користувачів.
- За результатами заповнених онлайн форм на участь представництво областей на національній веб-конференціЇ за перший тиждень цієї ініціативи виглядає наступним чином:
(наступний огляд подій чекайте через тиждень, 4 квітня)
ВАЖЛИВО: Стратегія ГС2021+ має бути спільною справою всіх зацікавлених учасників!
Саме це намагаються забезпечити ініціатори, але без вас вони стратегію не створять.
Долучайтеся!
P.S. Це огляд №1, а вже є більш актуальний
огляд№4 https://www.prostir.ua/?p=241231,
також якщо цікаво:
огляд №2 перебігу подій за наступний тиждень (до 4 квітня) доступний за посиланням https://www.prostir.ua/?news=hotujemos-do-natsionalnoji-veb-konferentsiji-hromadyanskoho-suspilstva,
огляд№3 (до 11 квітня) посилання