Найважливіший фестиваль для молоді
Скільки потрібно часу, щоб зробити фестиваль для молоді?"Два тижні" - розповідають організатори.Насправді - це не порада, просто так їм вдалося :)То що з цього вийшло (якщо дуже коротко)? Понад 700 ...
Додано:
Громадський Простір
Скільки потрібно часу, щоб зробити фестиваль для молоді?
“Два тижні” – розповідають організатори.
Насправді – це не порада, просто так їм вдалося
То що з цього вийшло (якщо дуже коротко)?
Понад 700 людей відвідало фестиваль ВАЖЛИВОСТІ. 60 організацій розповідали, які в них є можливості для молоді. 10 лекторів ділились своїми історіями. 70 волонтерів подбали про комфорт. А ще: єдиноріг та синій кавун.
Для чого все це було?
“Ми мали на меті створити платформу можливостей у громадському секторі для молоді, яка вже сьогодні хоче робити щось корисне та одночасно отримати досвід. І це відбулося”, – говорить організаторка фестивалю Світлана Пустова.
“Два тижні тому моя знайома написала пост “Чому не відбуваються фестивалі ГО-шок, де можна було б дізнатися про їхню діяльність та, можливо, долучитись!?”. За останні роки з’явилось багато потужних або нових громадських ініціатив і рухів, яким не завжди вдавалося дати про себе знати. Важливості – чудовий формат. Сподіваюсь, фестиваль стане регулярним” – ось так про це сказав відвідувач фестивалю Філіп Альїд.
Хто був/що робив/що бачив?
Вони всі нетворкали. Було шумно як у вулику. Бо всі знайомились, спілкувалися, навіть проходили квест та отримували за це призи.
Молодь (у свій вихідний день) уважно слухала лекторів. Ніби ніхто не заснув.
Павло Коробчук з “Чесно. Фільтруй суд”, так надихнувся аудиторією, яка там зібралась, що мало не почав читати свої вірші (хоча ніхто не відмовився б) )
Яна Панфілова, яка відкрито говорить про ВІЛ, і у 18 років з командою однодумців створила організацію, яка виступила на з’їзді ООН, після чого зрозуміла, що може все – грандіозно завершила цей захід. Це їй було найбільше лунало запитань від молоді.
Ігор Конопка розповів про те, що два рази на рік вони відбирають активну молодь до Відкритого університету реформ. Конкурс великий, але ми таки радимо подаватись (з третього разу точно пощастить).
А ще сюди приходили погратися. Ну так, ми вже говорили про квест. А все відбувалося таким чином, що представники організацій влаштували справжній “інтерактивчик” для відвідувачів. Їм доводилось відповідати на дивні питання про третій сектор, малювати карту України та грати в “паперовий баскетбол”.
Було навіть дві “тамади”. Тому найбільше жартів можна було почути зі сцени від ведучих Юрія Доника та Марії Матяшової.
Взагалі, було щось не так?
Як ви знаєте, світ не ідеальний. Цей фестиваль також. Тут був свій невеличкий хаос (який, скоріш за все, мало хто помітив). Деякі неточності з таймінгом. Інше.
(!) Тож порада для недосвідчених: витрачайте більше часу на підготовку. А хоча.. не зовсім. Головне - прагнути змін та почати робити щось важливе :)
Організатори розуміють свої промахи (а куди ж без них/на помилках вчаться і т.д.) та закликають залишити фідбек, щ0б наступного разу все пройшло набагато краще.
Писати просимо ось СЮДИ.
Що важливого в таких заходах?
ЛЮДИ.
важлива організаторка (одна з)
важлива координаторка волонтерів
важлива волонтерка (одна з)
та безліч дуже важливих людей, які 18 листопада, з ранку до вечора, були тут, на фестивалі “Важливості”.
Тримайте відео: