Посол Швеції Андреас фон Бекерат: “Я мрію, щоб мої діти виросли у суспільстві, де вони будуть мати одинакові права та можливості”

"Гендерна рівність та права жінок є пріоритетом у міжнародній політиці. Ця тема має вирішальне значення для Швеції, для України та для решти країн Європи. Саме тому ми як шведи, як представники ...

гендер

Громадський Простір

“Гендерна рівність та права жінок є пріоритетом у міжнародній політиці. Ця тема має вирішальне значення для Швеції, для України та для решти країн Європи. Саме тому ми як шведи, як представники шведського уряду, є надзвичайно горді долучитися до партнерства з Радою Європи щодо таких важливих питань як гендерні стереотипи у ЗМІ та подолання насильства”, – заявив Андреас фон Бекерат, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні, під час конференції з питань подолання насильства щодо жінок та гендерних стереотипів у ЗМІ, яка відбулась у Києві 4 березня.

“Це також проблема, до якої я особисто залучений. І на це є одна проста причина – у мене є двоє дітей, восьмирічний син та десятирічна дочка. І коли я дивлюсь на них, звичайно, вони найдорожче, що у мене є, і коли я дивлюсь на них кожен ранок, у мене є одна велика мрія, яка полягає в наступному – щоб вони виросли у суспільстві, де вони будуть мати одинакові права та одинакові можливості. Але це не про Україну, це також не про Швецію… Навіть якщо вони народжені у державі, з найбільшими можливостями для гендерної рівності, то поки шведське суспільство не зміниться і поки українське суспільство не зміниться, то мої діти та ваші діти не будуть мати однакових можливостей”, – Андреас фон Бекерат.

За останніми статистичними даними Світового Банку, щороку понад 700 мільйонів жінок по всьому світу є жертвами насильства, в основному домашнього насильства:

Довідково:

Офіс Ради Європи в Україні в рамках Спільної програми Європейського Союзу та Ради Європи «Зміцнення інформаційного суспільства в Україні», Проекту «Впровадження європейських стандартів в українському медіа середовищі», що фінансується Урядом Канади та впроваджується Радою Європи та Проекту «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», що фінансується Урядом Швеції та впроваджується Радою Європи провів 04 березня 2015 року у Києві конференцію з питань насильства щодо жінок та гендерних стереотипів у ЗМІ.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Євген Глібовицький: ми з вами не в кінці великих потрясінь, а на початку великих відкриттів

Юрій Антощук: працюємо над створенням рекомендацій херсонським громадам та відновленням соціальних зв'язків

Простір, де вас вислухають, творить умови для зцілення: Франческо Ардженіо Бенаройо про досвід допомоги українцям

Репортажно з Алеї ГО «Згуртованість»: у Києві відбувся #РазомДіємо Фест

Меморіал: створення нової культури пам’яті, віддаленої від радянщини

"Якщо не працювати з культурою, то є сусідні держави, які б хотіли з нею попрацювати" — Яна Бойцова