У Києві презентували мобільний додаток «Let’s do it, Ukraine»

У рамках «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» 3 березня було презентовано мобільний додаток «Let’s do it, Ukraine», який невдовзі з'явиться у вільному доступі на App Store. Розробкою ...

lets do it ukraine - mobile

Віталій Ніщименко

У рамках «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку» 3 березня було презентовано мобільний додаток «Let’s do it, Ukraine», який невдовзі з’явиться у вільному доступі на App Store. Розробкою займаються партнери ініціативи «Let’s do it, Ukraine» компанія GoIT.

Президентка «Let’s do it, Ukraine» Юлія Мархель розповіла про мету створення: «Ми розуміємо, що скільки б координаторів і волонтерів не було у Центральному штабі – у нас їх завжди не вистачає, щодня, щохвилини. Центральні локації обслуговує десь 450 волонтерів. Є люди, які виходять на прибирання, роблять процеси, їх дуже багато по всій території України. Є ще люди, які щось роблять – громадсько активні, але нам ще ніколи нічого не казали. От вони роблять, побачили по телевізору і роблять. У минулому році ми зіштовхнулись із тим, що не могли координувати процеси якісно, ми не могли вчасно вивезти відходи, ми не могли вчасно побачити: хто? де? і як?».

???????????????????????????????

Додаток має дві функції: 1) Зареєструватися на прибирання – можна долучитись до прибирання, зручне для користувача. 2) Зареєструвати прибирання – можна самостійно додати локацію для прибирання.

«Тепер не треба дзвонити у головний офіс. Якщо Ви через мобільний додаток реєструєтесь, то з’явитесь автоматично на всіх мапах і таким чином Вас побачать інші волонтери – наголосила Юлія Мархель. – Якщо я живу біля Вашого дому, де Ви робите локацію, я можу без проблем приєднуватись до Вас. Всі контакти між локальними групами об’єднані і одразу відкриваються».

Screenshot_64За допомогою додатку можна побачити куди здати певні відходи. Будуть нанесені централізовані пункти для вдалої логістики.

Запропоновані такі види відходів: пластик, макулатура, скло, ртуть, батарейки, старі речі, поліетилен. Обравши той чи інший вид відходів – на карті буде вказано, де це приймається і прораховано відстань до найближчого пункту прийому. Також зареєстрований користувач може самостійно нанести на карту певний пункт прийому відходів.

«Отримані кошти можна використати далі на благоустрій і таким чином об’єднуватись із своєю локальною громадою і робити ще більше» – зауважила Юлія.

«У нас є активісти, які проводять прибирання та об’єднують людей цілий рік. Додаток працюватиме весь рік і найкрутіші активісти будуть нагороджені призами» – підсумувала Юлія.

Більш детально у відео Громадського Простору:

Більш детально про додаток на сайті «Let’s do it, Ukraine».


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Культурна євроінтеграція та опір стиранню: про що говорили на Шостому Міжнародному Ярмарку Грантів у Сфері Культури

Безоплатна правова допомога для військових: контакти та ресурси

Як «Молода Просвіта» підтримує громади та переселенців на Івано-Франківщині

Діалог та підтримка: як ГЦ "Нова генерація" зміцнює громади Херсонщини

Євген Глібовицький: ми з вами не в кінці великих потрясінь, а на початку великих відкриттів

Юрій Антощук: працюємо над створенням рекомендацій херсонським громадам та відновленням соціальних зв'язків