“Академія адвокації” для ВПО Полтавської області
ЗАВЕРШЕНО
Команда “Єднання заради дії” продовжує запуск тренінгів з адвокації і запрошує до участі команди представників/ць Рад ВПО, ініціативних груп, громадських організацій, груп ВПО та приймаючих громад, активістів/ок, які працюють із ВПО чи опікуються питаннями та інтересами ВПО у триденній “Академії адвокації”. Академія відкрита для заявників/ць Полтавської області.
УВАГА! До участі запрошуємо заявників/ць ЛИШЕ із Полтавської області.
Що таке “Академія адвокації”?
Це триденний інтенсив, який має на меті розвинути та зміцнити навички адвокації для просування прав та інтересів ВПО. Тут ви дізнаєтеся про різні інструменти адвокатування як дії на захисті суспільних інтересів, розглянете різні підходи до адвокації, а також зрозумієте яке місце вона займає у вашій діяльності. Ви отримаєте краще розуміння як приймаються рішення на рівні органів державної влади, як впливати на ці рішення, щоб просувати інтереси і права ВПО. Академія буде дуже практичною і разом ми пройдемо важливі цикли підготовки адвокаційних активностей, тому після закінчення програми у вас будуть напрацьовані плани, які ви зможете втілити у життя.
Хто наші учасники? Ми запрошуємо до участі команди Рад ВПО, ініціативних груп, громадських організацій, групи ВПО та приймаючих громад, активістів/ок, які працюють з ВПО і вже мають певний бекграунд в адвокації, а також конкретні задачі для захисту і просування інтересів ВПО на локальному або національному рівнях. Команди повинні складатися із не менше 2 осіб і не більше 5.
Що робити, якщо у мене немає команди? Ви можете спробувати знайти групу однодумців і податися разом, або ж подати індивідуальну заявку і ми спробуємо об’єднати вас у команду. Будь ласка, зверніть увагу, що перевага надається командним заявкам і лише по можливості об’єднати аплікантів з іншими учасниками, будуть запрошуватися до участі індивідуальні заявки.
Що ми пропонуємо?
- Насичену та інтенсивну триденну програму з інтерактивними сесіями.
- Поглибити обізнаність як працюють органи державного управління і як приймаються рішення. Покращити розуміння адвокації як інструменту впливу на прийняття владних рішень в сучасному контексті і в розрізі просування прав та інтересів ВПО, можливість розробити план адвокаційної активності, який буде готовий до втілення.
- Стати частиною мережі активних людей, які просувають права та інтереси ВПО в Україні та сприяють соціальним змінам у громаді.
- Обмінятися досвідом з учасниками/цями з інших областей.
- Бути змінотворцями і наближати нашу країну до перемоги.
Які критерії відбору?
- Ви працюєте з проблемами і викликами ВПО, маєте ідеї як їх вирішувати і готові до їхнього втілення.
- У вас і вашої команди є деякий досвід у сфері адвокації, захисту прав людини, захисту інтересів громадян чи вразливих груп громадського представництва та самоврядування.
- Ви фактично проживаєте у Полтавській області.
- У вас є сильне бажання та мотивація створити належні умови для інтеграції ВПО.
- Ви завжди в курсі подій своєї громади і знаєте чим вона живе.
- Хочете прокачати свої навички в адвокації, ефективній комунікації, соціальній згуртованості, лідерстві та навчати інших.
А коли дедлайн? Дедлайн подачі заявок – 05 жовтня 2023 року включно. Посилання на анкету тут.
Важливо: участь у повній триденній програмі є обов’язковою! Програма “Єднання заради дії” забезпечує учасників логістикою та проживанням впродовж програми. Представники програми будуть контактувати лише з відібраними учасниками/цями.
Коли? Академія для Полтавської області стартує у м.Полтава 11, 12, 13 жовтня 2023! А вже незабаром запустимо академії в інших областях України. Слідкуйте за оголошеннями на наших платформах. Програма “Єднання заради дії” відшкодовує учасникам проїзд до місця проведення з інших міст у межах зазначених областей та проживанням впродовж програми.
Програма «Єднання заради дії» спрямована на довгострокову та ефективну інтеграцію внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в українські громади. Як громадяни України та повноправні члени приймаючих громад, ВПО мають великий потенціал і здатність активно брати участь у формуванні та прийнятті рішень. Шукайте більше можливостей на сайті програми та у соціальних мережах: Facebook та Instagram.