Академія краудфандингу 2021 оголошує набір на навчання
ЗАВЕРШЕНО
Академія допоможе підприємцям і підприємницям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи.
Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні та &Seed agency розпочинають набір до Академії краудфандингу 2021. Шукаємо підприємців/ниць та стартапи із Донецької, Луганської, Херсонської та з окремих районів та міст узбережжя Азовського моря Запорізької області – Бердянська, Мелітополя, Токмаку, а також Приморського, Приазовського, Оріхівського, Гуляйпільського, Якимівського та Більмацького районів. Ініціатива реалізується ПРООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Краудфандинг — це прозорий та інноваційний інструмент для залучення коштів та підтримки бізнес-ідей громадян, а також гнучке тестування власних ідей та залучення кола лояльних клієнтів.
Провідні експерти/ки з краудфандингу, копірайтингу, дизайну та соціальних медіа допоможуть підприємцям/ницям залучити необхідне фінансування для розвитку власної справи за допомогою онлайн-платформ та інноваційних методик. Щоб стати учасником Академії краудфандингу, підприємці/ниці мають подати заявку з описом своєї бізнес-ідеї, з роз’ясненням, для чого й скільки коштів їм необхідно залучити. Організатори оберуть 30 заявок найбільш вмотивованих учасників/ць.
Академія краудфандингу це:
- 3 модулі та 6 днів навчання з провідними експертами-практиками;
- онлайн-навчання та консультації;
- супровід у створенні заявки на краудфандинг;
- запуск кампанії зі збору коштів;
- унікальний досвід та нові знайомства;
- можливості знайти партнерів та інвесторів.
Учасники минулих Академій краудфандингу успішно залучили кошти та навіть знайшли іноземних інвесторів для своїх проєктів. Серед прикладів запуску власної справи: наукова-квест гра «Таємна експедиція» (понад 63 000 грн), WalQlike — екскурсії з загадками (понад 60 000 грн), VoltyCo — виробництво електричних велосипедів (понад 270 000 грн), міні-парк для вивчення англійської мови (понад 155 000 грн), приватна початкова школа (понад 35 000 грн), IT-освіта для підлітків в Маріуполі (понад 123 000 грн) та створення сімейного кафе в Миколаївці (понад 132 000 грн). Загалом випускники Академії Краудфандингу вже залучили понад 800 000 грн.
Вимоги до учасників:
- мати підприємство/справу/проєкт, що працює, або презентувати бізнес-ідею та план її втілення:
- команда щонайменше з 2 осіб, бажано з досвідом маркетингу чи комунікацій;
- мати власний або партнерський ФОП;
- готовність інвестувати час та зусилля в навчання в Академії та проведення власної кампанії. Загалом у період з липня по вересень включно планується провести 6 днів навчання, регулярні онлайн-сесії та виконання тематичних завдань для підготовки кампанії.
Дати та формат навчання:
І модуль – початок липня. Присутність обов’язкова.
ІІ модуль – початок серпня. Присутність обов’язкова.
ІІI модуль – кінець вересня. Присутність обов’язкова.
Відібрані учасники отримають фінальну версію програми, остаточні дати проведення і таймінг на електронну пошту.
Прийом заявок триває до 15 червня 23:59. Залишайте свою заявку за посиланням. Ми оберемо найбільш вмотивованих учасників/ць і повідомимо про результати відбору після 16 червня!
&Seed – агенція краудфандингу та саморозвитку, спеціалізується на консалтингу та супроводі кампаній із залучення коштів, а також емоційного ресурсу для команд та на персональному рівні.
Для довідки:
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.