ЄС і ПРООН запрошують підприємців на тренінги з систематизації експортної діяльності
ЗАВЕРШЕНО
Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу оголошує реєстрацію на участь у тренінгах «Системний експорт мікро-, малого та середнього підприємництва як умова сталого розвитку та виходу з економічної кризи».
Мета навчальної програми полягає у формуванні в учасників та учасниць комплексного підходу до експортної діяльності та відпрацюванні відповідних практичних навичок.
До участі запрошують представників мікро-, малого та середнього бізнесу, а також бізнес-асоціацій і бізнес-об’єднань, які планують розвинути експортну діяльність та вийти на ринки Європейського Союзу.
Триденні тренінги відбудуться протягом травня-червня 2023 року в Дніпрі та Полтаві. Зареєструватися на участь можна за посиланням (до 18:00 23 травня – для Дніпра; до 18:00 30 травня – для Полтави).
Ключові теми, що будуть розкриті на тренінгах:
- підготовка компанії до експорту
- практичні методи аналізу та вибору ринків збуту
- сертифікація продукції та основні вимоги законодавства ЄС
- побудова експортної стратегії та плану дій підприємства
- особливості договірних відносин експортерів
- пошук партнерів і клієнтів
- проведення бізнес-переговорів
Дати заходів
- 24–26 травня 2023 року – очний тренінг у м. Дніпро
- 31 травня – 2 червня 2023 року – очний тренінг у м. Полтава
Навчання безкоштовне. Організатори забезпечують проживання (за потреби), харчування, навчальні матеріали, а також відшкодовують транспортні витрати (за наявності проїзних документів).
Для отримання детальнішої інформації або консультації звертайтеся за телефоном +38 068 309 47 00 або на електронну пошту [email protected], контактна особа – Олександр Колесніков.
Для довідки
Навчання організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.