Фонд Східна Європа оголошує конкурс на пошук експерта з AAP та PSEA
ЗАВЕРШЕНО
Фонд Східна Європа оголошує конкурс на вибір підрядника із розроблення політики з протидії сексуальній експлуатації та нарузі та стандарту підзвітності перед постраждалим населенням.
Програма «Разом ми – Шелтер» реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) за підтримки Гуманітарного фонду для України та спрямована на підвищення спроможності українських громадських організацій, які надають життєво важливі послуги людям, які постраждали від війни.
Географія програми: Дніпропетровська, Київська, Львівська, Харківська та Херсонська області.
Програма «Разом ми – Шелтер» передбачає видачу 25 грантів місцевим неурядовим організаціям (НУО) на задоволення потреб постраждалого населення у непродовольчих товарах, а також – на ремонт і облаштування прихистків для ВПО. Окрім того, передбачені заходи з розбудови інституційної спроможності громадських організацій.
Одним із завдань програми є розроблення модельної політики з протидії сексуальній експлуатації та нарузі в гуманітарному контексті та модельного стандарту з підзвітності постраждалому населенню, а також розроблення на їхній основі відповідних документів для 25 локальних НУО та безпосередньо для ФСЄ.
Таким чином, ФСЄ оголошує про відкритий тендер на такі експертні послуги:
Завдання 1: Розроблення* модельної політики з протидії сексуальній експлуатації та нарузі (СЕН) та супровід 25 НУО та ФСЄ у розробленні та впровадженні** власних політик із протидії сексуальній експлуатації та нарузі на основі модельної політики.
Завдання 2: Розроблення* модельного стандарту з підзвітності постраждалому населенню та супровід 25 НУО та ФСЄ у розробленні та впровадженні** власних стандартів із підзвітності постраждалому населенню на основі модельного стандарту.
*Модельна політика має відповідати підходам, прийнятим міжнародними організаціями – наприклад, UN OCHA.
**Під впровадженням мається на увазі надання консультаційної підтримки організаціям для змін у інших політиках та документах, які будуть необхідні після ухвалення політики із СЕН та стандарту з підзвітності перед постраждалим населенням.
Часові межі для підготовки модельних документів: 11 травня – 1 червня 2023
Часові межі для супроводу в адаптації та впровадженні документів для 25 НУО та ФСЄ: 5 червня – 25 серпня 2023
Вимоги до експертів
Подаватися до участі у конкурсі можуть як експертні групи, так і індивідуальні експерти.
Заявник має підтвердити експертизу та практичний досвід у тематиці завдань, на які подає заявку.
Вимоги до оформлення заявки
Для участі в конкурсі необхідно надіслати такі документи:
✓ підписану заяву на участь у конкурсі згідно шаблону з указанням завдань, які готовий взяти на себе експерт або експертна група;
✓ якщо експерт(и) будуть використовувати наявні шаблони документів, прохання долучити ці шаблони до заявки;
✓ бюджет у гривнях із зазначенням вартості експертної години та кількості годин, необхідної для виконання завдань;
✓ резюме виконавця(-ів) з указанням сертифікатів та практичного досвіду за тематикою завдань;
список робіт подібного змісту, проведених за останні три роки.
ФСЄ гарантує дотримання авторських прав та конфіденційності щодо всіх об’єктів інтелектуальної власності, поданих у складі пропозицій.
Заявки приймають до 12 травня 2023 року включно на адресу [email protected] з приміткою у темі листа «Конкурс на пошук експерта з AAP та PSEA».