Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
CEPgrants

CEP Grants
Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств

Запит на подання грантових заявок (ЗПЗ)-2024-038  

Гранти для підтримки середніх та великих переробних підприємств

Дата початку прийому заявок: 23 січня 2024 р.

Дата проведення інформаційної онлайн-сесії: 13 лютого 2024 р.

Кінцева дата подання письмових запитань: 19 лютого 2024 р.

Кінцева дата надання письмових відповідей: 22 лютого 2024 р.

Кінцевий термін подання заявок: 8 березня 2024 р.

Шановні Заявники! 

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.», оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів, спрямованих на підтримку та розвиток українських переробних підприємств у таких галузях: виробництво упаковки та пакувальних матеріалів, харчова промисловість, машинобудування та металообробка, текстиль, продукти для відновлення та відбудови (будівельні матеріали, вікна, двері, металоконструкції, електротовари тощо). Зокрема, гранти підтримуватимуть середні та великі підприємства з кількістю працівників понад 100 осіб та річним оборотом не менше 200 мільйонів гривень, діяльність яких сприяє розширенню існуючого виробництва, створенню нових інноваційних продуктів та модернізації виробництва, що призведе до створення нових робочих місць, збільшенню обсягу продажів як на внутрішньому, так і міжнародному ринках.

Програма USAID КЕУ очікує надати орієнтовно 10 000 000 доларів США шляхом присудження орієнтовно до 30 грантів, сума яких орієнтовно становитиме від 150 000 доларів США до 500 000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточних домовленостей із Програмою USAID КЕУ. Очікується, що кожен грант в рамках цього запиту триватиме до десяти місяців. Програма КЕУ надаватиме пріоритет проектам, у яких ресурси USAID поєднуються із внесками грантоотримувачів, де внесок складає від 30 до 50% від загального бюджету.

Щоб подати заявку, заповніть, будь ласка, онлайн-форму на порталі управління заявками Submittable за посиланням: chemonics.submittable.com та дотримуйтесь інструкцій щодо заповнення та завантаження необхідних документів. Цей ЗПЗ, включно з інструкціями щодо заповнення заявки та шаблонами, доступний у форматі MS Word за посиланням: drive.google.com.

Усі запитання щодо цього запиту слід надсилати на адресу [email protected] до 19 лютого 2024 р. КЕУ надасть письмові відповіді на запитання через платформу Submittable.

Для підтвердження участі в інформаційній онлайн-сесії, будь ласка, заповніть реєстраційну форму за посиланням: Інформаційна онлайн-сесія щодо грантів для підтримки середніх та великих виробничих підприємств (google.com) до 12 лютого 2024 р. Програма КЕУ надасть посилання для участі в інформаційній онлайн-сесії лише тим заявникам, які зареєструвалися до зазначеного кінцевого терміну.

Діяльність, яка може бути підтримана в рамках цього ЗПЗ включає, але не обмежується, таким:

  • Закупівля обладнання та/або устаткування для покращення процесів/продукції/технологій, а також послуги монтажу, пов’язаних з придбанням обладнання. Монтажні послуги не можуть включати будь-які види будівельних або інфраструктурних робіт як це зазначено у Розділі IV.A.2.  Перевага надаватиметься заявникам, які потребують обладнання, яке доступне на ринку України на момент закупівлі. Заявники повинні точно вказати у заявці кількість часу необхідного для закупівлі обладнання або устаткування. КЕУ залишає за собою право відхилити будь-яку заявку, якщо процес імпорту обладнання є довшим за чотири місяці.
  • Діяльність, пов’язана зі запуском виробництва технологічно нового або вдосконаленого продукту за допомогою обладнання та устаткування, придбаного в рамках цього гранту.
  • Підтримка діяльності сталих підприємств, які вже мають продуктову лінійку, тобто тих, які не є стартапами, що тільки починають свій шлях на ринку. Розробка прототипів інноваційного обладнання не може бути підтримана в рамках цього ЗПЗ. 
  • Діяльність, пов’язана зі виходом на нові ринки та/або розширенням існуючих.

Подані заявки повинні чітко пояснювати, яким чином запропоновані закупівлі та/або діяльність сприятимуть досягненню принаймні одного з наведених нижче ключових індикаторів: 

  1. Кількість працевлаштованих людей (повна зайнятість на щонайменше 12 місяців), а також кількість збережених робочих місць, із розподілом на чоловіків, жінок і ВПО. Пряма та непряма зайнятість (зайнятість, створена в галузі).
  2. Вартість додаткових продажів у доларах США внаслідок упровадження грантової підтримки.   
  3. Кількість підприємств, які розширили свої експортні ринки за підтримки USAID.
  4. Обсяг власних інвестицій у доларах США у розвиток бізнесу внаслідок упровадження грантової підтримки.

Співробітники Програми USAID КЕУ та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам забороняється пропонувати будь-які гроші, виплати, комісійні, кредити, подарунки, винагороди, матеріальні цінності або компенсацію з метою отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення, пов’язане з цим запитом. Про будь-який неправомірний запит від співробітника проекту слід повідомити Керівнику Проекту або на електронну пошту [email protected].


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю шоломів віртуальної реальності

Послуги транспортування товарно-матеріальних цінностей населенню та домогосподарствам

Відкритий тендер на закупівлю палива

Відкритий тендер на закупівлю послуг з розробки та дизайну інформативного методичного посібника для проведення уроків із сексуальної просвіти для лекторок ГО "Дівчата"

Конкурс проєктів з проведення спеціалізованого тренінгу програми «Молодіжний працівник»

Відкритий тендер на постачання матеріалів для монтажу систем водопостачання та опалення