Реєстрація на оновлений онлайн-курс «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи»
ЗАВЕРШЕНО
Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» запрошує до участі в проєкті «Амбасадори інклюзії громадського сектору України».
Метою проєкту є підготовка амбасадорів з просування цінностей недискримінації та інклюзії, шляхом підвищення рівня знань з інклюзивного розвитку НГО та покращення взаємодії з групами людей з інвалідністю.
Проєкт реалізується для представників громадських організацій людей з інвалідністю та громадського сектору, які мотивовані до врахування інклюзивної складової в процесі розробки та впровадження своїх ініціатив.
Учасники проєкту безкоштовно пройдуть оновлений онлайн-курс «Шляхи реагування громадського сектору на соціально-гуманітарні кризи». Основні аспекти курсу:
- Що таке гуманітарна криза. Кризи, з якими ми можемо зіштовхнутися.
- Як знайти точки опори та пережити важкі часи. Що таке втрата контролю та як навчиться фокусуватися на тому, що ми можемо контролювати.
- Робота з негативними наслідками стресу у команди ОГС та як працювати зі спадом мотивації.
- Стратегічне планування, операційний менеджмент та фандрейзинг в період невизначеності.
- Міжнародний досвід запровадження нових соціальних послуг. Виявлення потреб громади та створення власних альтернативних послуг.
- Розвиток інклюзивної складової у діяльності ГО. Розробка інклюзивних проєктів.
Ті, хто успішно пройде курс, отримають сертифікати та зможуть долучитися до навчання у «Школі амбасадорів інклюзії» (далі – Школа), яка включає:
1) Участь у серії онлайн-практикумів:
- «Сила громадського сектору: інклюзивна культура, нові виклики та забезпечення прав людей з інвалідністю різних нозологій в сучасних умовах»
- «Планування інклюзивного розвитку: від ідеї до реалізації»/«Інклюзивність у дії: практичні кроки для ГО».
- «Шлях до інклюзії: створення партнерської мережі для спільних ініціатив».
2) Отримання учасниками Школи менторської підтримки.
3) Розробку інклюзивних документів, зокрема: «Аналіз цільової аудиторії ГО та оцінка спроможності ГО щодо розширення послуг для осіб з інвалідністю різних нозологій в місцевій громаді»; «Політика рівних прав та можливостей ГО»; «План інклюзивного розвитку організації» та «План розвитку партнерської мережі для реалізації спільних проєктів та ініціатив з врахуванням інклюзивної складової для підвищення згуртованості та стійкості українського суспільства».
Участь у «Школі амбасадорів інклюзії» безкоштовна та буде відбуватися на основі конкурсного відбору. Навчання відбуватиметься онлайн з використанням сервісу ZOOM з перекладом на українську жестову мову.
Для участі у проєкті «Амбасадори інклюзії громадського сектору України», необхідно надати контактні дані для зворотного зв’язку у формі за посиланням: https://forms.gle/a4ssfDCrwENU5uy99
Дедлайн реєстрації: до 17:00 28 липня 2023 року.
Щоб дізнатись більше про проєкт «Амбасадори інклюзії громадського сектору України», запрошуємо приєднатись до онлайн-презентації проєкту «Амбасадори інклюзії громадського сектору України»: «Інклюзивність громадського сектору у військовий час. Новий досвід та майбутнє».
Захід відбудеться 01 серпня 2023 р. у Zoom. Для реєстрації у заході, переходьте за посиланням: https://forms.gle/fuPDMdXYvGAqq1CB8
Дедлайн реєстрації: до 17:00 28 липня 2023 року.
За довідками звертайтесь: [email protected]
———————————————————————-
Проєкт «Амбасадори інклюзії громадського сектору України» реалізується за підтримки програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.
Метою «Українського фонду швидкого реагування» є задоволення нагальних критичних потреб та підвищення стійкості українського уряду, громадянського суспільства та цивільного населення на тлі повномасштабного вторгнення російської федерації.
URRF на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/UkraineRapidResponseFund