Конкурс для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для надання послуг соціально-психологічної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ) під час проходження амбулаторної фази лікування в Харківській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Володимир

конкурс 1
Конкурс для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для надання послуг соціально-психологічної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ) під час проходження амбулаторної фази лікування в Харківській області

Оголошення про конкурс для відбору неурядових організацій (НУО) на одержання субгранту для надання послуг соціально-психологічної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз (МРТБ) під час проходження амбулаторної фази лікування в Харківській області 

19 лютого 2018 року

 

Міжнародна організація РАТН (далі – РАТН) оголошує відкритий конкурс з відбору НУО для надання соціально-психологічної підтримки хворим на МРТБ з метою зменшення та запобігання відривів від лікування на амбулаторному етапі та підвищення його ефективності в рамках проекту «Виклик туберкульозу» (Challenge TB), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується РАТН.

 

  1. Загальна інформація про проект.

PATH в тісній співпраці з міжнародною організацією боротьби з туберкульозом (ТБ) KNCV Tuberculosis Foundation, Міністерством охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України”, а також з обласними управліннями/департаментами охорони здоров’я та громадськими організаціями впроваджує проект Challenge TB для надання технічної допомоги національній Програмі боротьби з ТБ в посиленні заходів контролю МРТБ, а також обласним програмам в організації амбулаторного лікування хворих на МРТБ шляхом надання комплексу послуг, орієнтованих на потреби пацієнта.

Мета проекту – покращення ефективності лікування хворих на МРТБ, зниження показників смертності та відривів від лікування шляхом удосконалення системи виявлення та діагностики випадків МРТБ, підвищення показників успішності лікування завдяки цілеспрямованим зусиллям у боротьбі з ТБ, МРТБ та ТБ/ВІЛ і комплексним заходам для посилення потенціалу національної туберкульозної програми (НТП) і відповідних служб, а також використовуючи інноваційні підходи для поліпшення ТБ послуг в Україні і, зокрема, завдячуючи впровадженню нових протитуберкульозних препаратів та схем лікування.

Завдання проекту:

  • Покращення сприятливого середовища шляхом створення, випробування та впровадження в проектних областях моделі амбулаторного лікування хворих на МРТБ, орієнтованої на потреби пацієнта, умови та місце його проживання, а також особисті переваги для пацієнта в отриманні високоякісного лікування на амбулаторному етапі.
  • Сприяння комплексній, високоякісній діагностиці шляхом зміцнення матеріально-технічної бази лабораторій 3 рівня для проведення молекулярно-генетичних методів дослідження з метою раннього виявлення випадків МР/РР ТБ, покращення системи виявлення туберкульозу серед контактних осіб, створення якісної системи передачі інформації результатів лабораторної діагностики та навчання персоналу.
  • Забезпечення лікування та надання комплексного пакету послуг, орієнтованих на потреби пацієнта, шляхом залучення різних надавачів протитуберкульозних послуг до проведення амбулаторного етапу лікування хворих з відповідним перерозподілом ресурсів, наголошуючи на перевагах амбулаторного лікування, яке знижує витрати на госпіталізацію і ризик передачі ТБ інфекції, сприяє підвищенню ефективності лікування за рахунок зниження кількості втрачених для подальшого нагляду пацієнтів, а також шляхом забезпечення реалізації розробленої в рамках проекту стратегії надання соціально-психологічної підтримки хворим шляхом залучення для цього регіональних НУО та осередків Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).
  • Зміцнення системи активного виявлення випадків ТБ серед осіб, які мали контакт з хворим на ТБ, для забезпечення своєчасної діагностики та раннього початку лікування.
  • Покращення інфекційного контролю (ІК) для забезпечення відповідності заходів з ІК в усіх медичних закладах та громадських місцях.
  • Посилення політичної волі та лідерства з метою забезпечення сталості у здійсненні заходів з контролю туберкульозу на національному та обласному рівнях шляхом надання технічної допомоги Україні з розробки політик та прийняття програмних рішень для покращення контролю МРТБ з урахуванням міжнародного досвіду.
  • Покращення доступу до послуг для пацієнтів з ТБ/ВІЛ (за підтримки PEPFAR) для активного виявлення випадків, комплексної діагностики, якісного лікування і надання послуг, орієнтованих на потреби пацієнта, на всіх рівнях системи охорони здоров’я шляхом розбудови потенціалу надавачів медичних послуг та забезпечення їх технічною допомогою для належного ведення випадку ТБ/ВІЛ у проектних областях.
  • Розвиток кадрових ресурсів і посилення потенціалу протитуберкульозної служби та системи надання первинної медико-санітарної допомоги в проектних областях з питань ведення випадку МРТБ та ведення випадків ко-інфекції ТБ/ВІЛ шляхом проведення тренінгів, навчання та консультування на робочому місці, організації міжнародних навчальних заходів.
  1. Мета та предмет конкурсу.

Метою конкурсу є визначення організацій-переможців, які здійснюватимуть діяльність за напрямком «пацієнт-орієнтований підхід та лікування»:

Напрямок

Зміст робіт

Загальна вартість проекту,

у доларах США

Регіон

Пацієнт- орієнтований підхід та лікування

Надання послуг з соціально-психологічної підтримки хворих на мультирезистентний туберкульоз під час проходження амбулаторної фази лікування

20,000

Харківська область

 

Предметом конкурсу є конкурсна заявка, яка відповідає вимогам цього оголошення (див. розділ 6 нижче).

Термін реалізації проекту – з 01.04.2018 р. до 30.09.2018 р.

Географія реалізації проекту – Харківська область

Кошти за результатами конкурсу будуть надаватися у національній валюті України – гривні на розрахунковий рахунок учасника, який буде відібраний.

Успіх лікування МРТБ у значній мірі залежить від прихильності хворих до лікування та завершення ними повного довготривалого та складного курсу лікування МРТБ. Цей процес та поведінка хворих залежить від багатьох факторів, включаючи численні соціальні, психологічні та правові бар’єри, з якими стикаються хворі. Тому вирішального значення набуває надання постійної підтримки пацієнтам для вирішення проблем, які перешкоджають їм активно лікуватися, та створення необхідних умов для завершення лікування. 

В рамках проекту Challenge TB впроваджуватиметься розроблена РАТН стратегія надання соціально-психологічної допомоги хворим на МРТБ на амбулаторному етапі лікування. Впровадження цієї стратегії у співпраці з протитуберкульозної службою проектної області є надзвичайно важливим компонентом для формування стійкої прихильності до лікування, зменшення відривів від лікування та покращення результатів лікування МРТБ в області в цілому.

До впровадження пацієнт-орієнтованої соціально-психологічної допомоги хворим на МРТБ залучатиметься відібрана на конкурсній основі НУО, з якою буде укладено субконтракт, проведено необхідне навчання, забезпечено надання технічної допомоги РАТН та проведення моніторингу виконання робіт.

  1. Перелік робіт, які необхідно виконати НУО в рамках субконтракту:
  • Участь у тренінгах, семінарах та робочих зустрічах з питань МРТБ, пацієнт-орієнтованого підходу у веденні випадку МРТБ, що будуть організовані та проведені РАТН.
  • Підписання меморандумів про співпрацю для створення системи підтримки хворих на МРТБ між НУО, протитуберкульозним закладом та лікувальними закладами загального профілю, СНІД-центром та іншими організаціями (у разі їх відсутності у НУО на момент початку діяльності).
  • Проведення комплексу заходів соціально-психологічного супроводу хворих на МРТБ, які знаходяться на амбулаторному лікуванні, спрямованих на впровадження пацієнт-орієнтованої підтримки хворих на МРТБ та скорочення відривів від лікування, а саме: консультування, психологічна підтримка, навчання хворого і членів родини, видача мотиваційних наборів (наприклад, продуктових, гігієнічних), оплата проїзду пацієнта до медичного закладу, відшкодування вартості карток мобільного зв’язку, допомога в оформлені документів, сприяння лікуванню алко- або наркозалежності, пошук можливостей працевлаштування, житла тощо.
  • Співпраця з обласною фтизіатричною службою області та основними партнерськими організаціями в межах області для забезпечення ефективного виконання субконтракту.
  • Ведення бази даних клієнтів, що підтверджує охоплення діяльністю проекту відповідної кількості хворих на МРТБ, які знаходяться на амбулаторному лікуванні.
  • Активна участь у створенні та роботі мультидисциплінарних команд для формування стійкої прихильності до лікування та утримання хворого на МРТБ на лікуванні до повного його завершення.
  • Проведення моніторингових візитів щодо виконання проекту залученим персоналом.
  • Підготовка періодичної звітної документації за проектом.
  • За результатами виконання проекту надання рекомендацій стосовно ефективності запропонованої стратегії підтримки хворих на МРТБ та особливостей її впровадження серед різних груп ризику.
  1. Цільова група, на яку спрямована діяльність проекту:

Хворі на МРТБ, які знаходяться на амбулаторному лікуванні, в яких є ризик переривання лікування, пов’язаний з різними соціальними або психологічними чинниками: відсутністю житла; психологічними проблемами; вживанням наркотичних або алкогольних речовин; відсутністю документів та коштів на харчування і проїзд; побічними діями та втомою від лікування і іншим.

  1. Вимоги до учасників конкурсу:
  • Офіційна реєстрація в Україні.
  • Доступ до хворих на МРТБ (в тому числі бездомних осіб; людей, що живуть з ВІЛ; внутрішньо переміщених осіб; звільнених з місць позбавлення волі; нарко- та алкозалежних хворих та інших).
  • Досвід роботи в галузі догляду і підтримки хворих на ТБ та ВІЛ і формування їх прихильності до лікування.
  • Налагоджена робота в районах Харківської області та досвід співпраці з медичними закладами.
  • Творчий підхід до планування, розробки та реалізації заходів проекту, гнучкість та мобільність у виконанні поставлених завдань.
  • Наявність ключового персоналу для виконання зазначеної вище діяльності проекту.
  1. Для участі в конкурсі необхідно надати:
  1. Конкурсна заявка (не більше 3 сторінок), що містить таку інформацію:
  • коротка інформація про організацію та її місію;
  • райони області, де налагоджена робота НУО;
  • позитивний досвід роботи в проектах за останніх 5 років, в тому числі з медико-соціального супроводу пацієнтів, що підтверджується листами підтримки;
  • перелік організацій, з якими НУО співпрацювала протягом останніх 5 років, що підтверджується копіями договорів або листами підтримки;
  • коротке пояснення, яким чином пропонується виконувати проект (мета та завдання; критерії залучення клієнтів; співпраця та координація дій з протитуберкульозним диспансером, закладами загальної лікувальної мережі та іншими організаціями тощо);
  • перелік ключового персоналу із зазначенням необхідного досвіду для виконання проекту.
  1. Копії свідоцтва про реєстрацію, статуту й довідки про неприбутковий статус організації, завірені мокрою печаткою організації.
  2. Копії угод про співпрацю з відповідними медичними установами або листи підтримки, якщо таких угод немає.
  3. Банківські реквізити, завірені підписом керівника та головним бухгалтером організації.
  4. План та опис запропонованих заходів для виконання об’єму робіт.
  5. Детальний проект бюджету та пояснення до нього. Бюджет не повинен містити узагальнених статей (наприклад: стаття «Персонал» має включати зарплату та податки кожного працівника; стаття «Відрядження» – кількість відряджень за кожним напрямком, вартість проїзду, проживання, добові тощо).
  1. Умови щодо фінансування

Учасник конкурсу, поданням конкурсної заявки:

  1. гарантує відсутність вже отриманого або очікуваного фінансування від інших донорів на цілі та завдання, які визначені конкурсною заявкою та включені в її бюджет;
  2. гарантує, що бюджет конкурсної заявки складено з урахуванням справедливого та обґрунтованого розподілу часток фінансування між донорами.

Якщо передбачена конкурсною заявкою діяльність фінансується іншими донорами, учасник конкурсу має подати бюджет, що відповідає наступним принципам:

а)   має бути виключена діяльність за проектом, що вже отримала фінансування від іншого донора (за винятком розширення обсягу такої діяльності, при цьому додаткова діяльність/розширення діяльності має бути потрібною та обґрунтованою, доповнювати вже існуючу діяльність, не передбачатиме дублювання діяльності та фінансування, не допускатиме необґрунтованих витрат);

б)   розподіл часток фінансування діяльності учасника конкурсу між донорами є прозорим, справедливим та обґрунтованим.

Інші умови: 

До участі у конкурсі допускаються лише конкурсні заявки, які відповідають умовам конкурсу. Відповідність поданої конкурсної заявки умовам конкурсу організатори конкурсу визначають на власний розсуд.

Оцінювання конкурсної заявки буде проводитись організаторами конкурсу, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань конкурсу. Винагородою переможцеві конкурсу буде укладення правочину про надання цільового субконтракту з організацією-організатором конкурсу на умовах, викладених у конкурсній заявці учасника, з урахуванням зауважень експертно-відбіркової комісії та організаторів конкурсу.

Організатор не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником конкурсу, якщо будь-яка інформація про учасника повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.

У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов конкурсу, та/або питань, не врегульованих умовами конкурсу, остаточне рішення приймається організаторами конкурсу. Рішення організаторів є остаточним та оскарженню не підлягає.

  1. Подання документів.

Пропозиції повинні надсилатись в закритих конвертах звичайною чи кур’єрською поштою Валентині Полуні, менеджеру з логістики РАТН, у друкованому форматі (1 екземпляр) за адресою: м. Київ, 01033, вул. Шота Руставелі, 25 Б та/або в електронному форматі на адресу [email protected].

Конверт повинен містити назву конкурсу і слова: «НЕ РОЗКРИВАТИ ДО…» (указати час і дату, зазначені у документації як строк розкриття конвертів з тендерною пропозицією).

За додатковими консультаціями звертайтесь, будь-ласка, до Оксани Сметаніної, координатора проекту Challenge TB, РАТН, [email protected] або за телефоном +38044-496-26-28.

РАТН залишає за собою право вимагати від учасників конкурсу додаткові матеріали або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень пропозицій вимогам конкурсу.

РАТН залишає за собою право приймати або відхиляти будь-яку конкурсну пропозицію відповідно до документації та власних політик і процедур та припинити процедуру тендеру й відмовитися від всіх заявок у будь-який час до укладення договору, не несучи при цьому ніякої відповідальності перед учасниками конкурсу.

Останній термін подання документів – 23 лютого 2018 року до 16:00.

  1. Визначення кандидатів-переможців конкурсу

Кандидатів-переможців конкурсу буде обрано на засіданні комісії, яке, як очікується, відбудеться не пізніше 2 березня 2018 року. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 3 (трьох) робочих днів після офіційного затвердження переможців конкурсною комісією.

  1. Захист персональних даних

У випадку, якщо проектна пропозиція містить персональні дані у розумінні Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р., учасник конкурсу зобов’язується забезпечити отримання письмової згоди на збирання, зберігання, поширення та використання інформації про фізичних осіб і осіб, які зазначені у конкурсній заявці, як це передбачено Законом України «Про інформацію», а також отримати від таких фізичних осіб згоду на обробку персональних даних. При цьому така згода має містити вичерпну інформацію, яка передбачена Законом України «Про захист персональних даних».

Поданням конкурсної заявки учасник конкурсу, діючи добровільно, законно, усвідомлено, маючи всі необхідні права та повноваження, надає організаторам конкурсу згоду на обробку даних (персональних та/або ідентифікуючих), а також персональних даних суб’єктів, що передаються/повідомляються учасником конкурсу у конкурсній заявці. Дані учасників конкурсу буде включено до відповідних баз персональних даних організаторів конкурсу. Метою обробки даних учасника конкурсу є забезпечення реалізації відносин, що виникають між організаторами конкурсу та учасником відповідно до цього оголошення та у зв’язку із ним, відносин у сфері господарської та інформаційної діяльності, а також будь-яких інших відносин, що виникають в процесі та/або у зв’язку із оголошенням конкурсу/участю у ньому та вимагають обробки відповідних даних, в тому числі внаслідок виконання обов’язків, встановлених чинним законодавством (включаючи виконання законних вимог органів та посадових осіб державної влади та місцевого самоврядування). Участю у конкурсі учасник підтверджує, що йому надано всю необхідну та належну інформацію, що стосується, в тому числі, але не обмежуючись, мети обробки персональних даних, баз персональних даних організаторів конкурсу, до яких включено дані учасника конкурсу, їх власників та розпорядників, способів захисту персональних даних. Участю у конкурсі учасник також підтверджує та гарантує, що йому повідомлено про права суб’єктів персональних даних, передбачені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI від 01.06.2010 р.

Звертаємо Вашу увагу!

Організатори конкурсу не несуть відповідальності за роботу Інтернету, будь-які помилки, внаслідок яких документи проектної пропозиції не завантажились, були загублені чи пошкоджені; у випадку виникнення форс-мажорних обставин.

Про результати конкурсу учасників буде повідомлено електронною поштою до 6 березня 2018 р.

Матеріали, подані на конкурс, не рецензуються.

Причини відмови у підтримці проектної пропозиції не повідомляються. Рішення щодо необрання виконавчого партнера оскарженню не підлягає.

Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої інформації.

Участь у конкурсі є підтвердженням погодження учасника з усіма умовами конкурсу та його зобов’язаннями належно їх виконувати.

 

Деталі тут: Оголошення про конкурс для НГО_2018_2


Останні публікації цього розділу:

Надання послуг експерта/киа, ментора/ки для партнерських організацій

Закупівля товарів гуманітарної допомоги сім’ям з дітьми

Закупівля послуг менеджера/ки з підтримки оновлення/розробки та впровадження стратегічних планів розвитку громад проєкту

Закупівля послуг менеджера/ки по локальній координації та взаємодії з партнерами проєкту

Закупівля послуг комунікаційного/ї менеджера/ки

Закупівля послуг асистента_ки керівника/ці проєкту