Конкурс грантів для підтримки вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій
ЗАВЕРШЕНО
Український Жіночий Фонд оголошує конкурс грантів для підтримки вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій та розвитку співпраці переміщених та місцевих жіночих/феміністичних організацій України.
Передбачається, що за підтримки проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна» будуть реалізовані ініціативи, спрямовані на підтримку вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій, кращу інтеграцію переміщених організацій в приймаючій громаді, налагодження зв’язків із цільовими аудиторіями та громадою, залучення переміщених організацій в процеси прийняття місцевих рішень а також розвиток співпраці переміщених та місцевих жіночих/феміністичних організацій через створення майданчиків взаємодії, відновлення організаційного потенціалу переміщених організацій, взаємне підсилення організацій через обмін досвідом та кращими практиками, об’єднання ресурсів та втілення спільних проєктів, спрямованих на допомогу жінкам та дівчатам ВПО та з приймаючих громад в умовах кризи, викликаної військовою агресією РФ проти України.
В рамках конкурсу можуть бути підтримані проекти від вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій, а також партнерські ініціативи щонайменше двох організацій – однієї організації приймаючої громади та однієї переміщеної організації.
Партнерські проєкти — це проєкти, засновані на спільних феміністичних цінностях двох або більше жіночих/феміністичних організацій, з пріоритетами, цільовими групами, регіональним і тематичним охопленням і очікуваними результатами, визначеними спільно всіма партнерами. Заходи, передбачені проєктами, мають бути узгоджені всіма організаціями, що беруть участь у ініціативі. Очікується, що реалізація партнерських проєктів буде координуватися між партнерами на регулярній основі, а партнери розподілятимуть відповідальність.
Будь-яка з організацій може бути заявницею і взяти на себе відповідальність за адміністрування гранту. Просимо врахувати що пріоритет в рамках конкурсу надаватиметься партнерським проектам.
Тематика проєктів та формати роботи не обмежуються.
Інновації та використання сучасних технологій: де це доречно, проєкт має передбачати використання сучасних технологій та інноваційних інструментів для досягнення бажаного впливу.
Кінцевий термін подання пропозицій: 30 грудня 2022 року
Тривалість проєкту: до 12 місяців.
Сума гранту: до 20 000 канадських доларів (за курсом НБУ)
Участь у конкурсі можуть брати: жіночі/феміністичні правозахисні організації з усіх регіонів України, які мають чітку спрямованість (відповідно до статуту) на захист прав жінок та просування гендерної рівності, а також не пов’язані з державними установами та політичними партіями. Передбачається, що організація-заявниця, яка бере на себе відповідальність за адміністрування гранту, має досвід роботи не менше двох років.
Професійні асоціації жінок не вважаються жіночими організаціями, якщо вони не доведуть, що дотримуються феміністичних принципів та, окрім надання послуг жінкам, розширюють їхні права.
Критерій оцінки Максимальний показник
Відповідність проєкту пріоритетам конкурсу 20
Ефективність запропонованого підходу 20
Дотримання феміністичних принципів та цінностей 20
Чітко визначені результати проєкту та заходи для відстеження прогресу 15
Здатність досягти запропонованих результатів, що базується на попередньому досвіді та наявних організаційних та людських ресурсах організації (офіс, персонал, організаційні політики та процедури) 15
Можливість забезпечити належний рівень фінансового менеджменту та звітності 10
Всього 100
В рамках конкурсу не підтримуватимуться: надання заохочень державним службовцям; підтримка політичних партій; ініціативи, спрямовані на підтримку професійних асоціацій жінок і тих, що не є феміністичними; ініціативи, що шкодять навколишньому середовищу.
Допустимі витрати: організаційна підтримка, включаючи оплату персоналу і відрядження.
Недопустимі витрати: будівництво, придбання обладнання/активів на суму понад 1 000 канадських доларів.
Процедура подачі заявок:
Для участі у конкурсі зацікавленим організаціям необхідно:
♦ Зареєструватись в онлайн системі подання проєктів Українського Жіночого Фонду за посиланням: https://uwf.org.ua/grantees/. Якщо Ви вже реєструвались у базі раніше – використайте для подачі аплікаційної форми ідентифікатор організації, який надійшов після реєстрації на вказану Вами електронну адресу. Якщо Ви з якихось причин не можете зареєструватись, або при спробі реєстрації система видає повідомлення про те, що організація з таким ЄДРПОУ уже існує – зверніться до грантової менеджерки УЖФ за адресою [email protected]
♦ Заповнити онлайн-аплікаційну форму на цій сторінці до 30 грудня 2022 року.
УЖФ підтвердить реєстрацію заявки електронним листом.
Усі заявки будуть розглянуті Експертною Комісією.
УЖФ залишає за собою право:
♦ продовжити конкурс та/або рекомендувати перегляд заявок, базуючись на результатах оцінки;
♦ робити запити щодо додаткової інформації від апліканток/ів для належного розгляду заявки;
♦ не повідомляти про причини відхилення.
Запитання: будь ласка, надсилайте запитання на електронну скриньку [email protected] із зазначенням назви конкурсу («Гранти для підтримки переміщених організацій») до 29 грудня 2022 року
Про проєкт:
«Голос жінок і лідерство – Україна» – це п’ятирічний проєкт у рамках програми Global Affairs Canada’s Women’s Voice and Leadership. Проєкт підтримує жіночі правозахисні організації, активісток та платформи взаємодії для досягнення їхніх інституційних, програмних та адвокаційних цілей задля забезпечення прав жінок та дівчат і просування гендерної рівності в Україні.
Якщо ви представляєте українську жіночу/феміністичну організацію і маєте інноваційні ідеї для підтримки вимушено переміщених жіночих/феміністичних організацій, розвитку співпраці та взаємного підсилення переміщених та місцевих жіночих/феміністичних організацій, цей грантовий конкурс – для вас.
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці Уряду Канади в межах проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом (УЖФ). Відповідальність за зміст інформації несе УЖФ. Інформація, що представлена у публікації, не завжди відображає погляди Уряду Канади.
#ГолосЖінок