Конкурс кліматичних проєктів для українських громад
ЗАВЕРШЕНО
Проєкт «EU4ClimateResilience» запрошує зацікавлені громади до участі у конкурсі з розробки та реалізації демонстраційних проєктів з адаптації до кліматичних змін для збереження екосистем та біорізноманіття.
Проєкт «EU4ClimateResilience»* запрошує зацікавлені громади до участі у конкурсі з розробки та реалізації демонстраційних проєктів з адаптації до кліматичних змін, які продемонструють переваги адаптації до кліматичних змін, в тому числі для збереження екосистем та біорізноманіття, з акцентом на природоорієнтовані рішення громадою, а також сприятимуть підвищенню поінформованості щодо переваг більш активного залучення місцевих органів влади до процесів, які мають безпосередній вплив на адаптацію до кліматичних змін.
Хто може подати заявку? До участі запрошуються міста або громади, які є підписантами Угоди мерів, розробили та затвердили План дій сталого енергетичного розвитку та клімату. Учасники повинні подати заявки на участь у проєкті разом із щонайменше одним, максимум двома співзаявниками, які мають мати статус неприбуткової організації.
Як подати заявку? Для участі надсилайте заповнену концептуальну заявку (файл Annex A_CONCEPT NOTE) та супровідні документи з поміткою Call for Proposals на електронні адреси [email protected] та [email protected].
Завантажити Критерії відбору та додатки для заповнення.
Кінцевий термін подання концептуальних заявок – 16 жовтня 2024 року (середа).
Звертаємо вашу увагу, що інформаційна сесія щодо Конкурсу заявок (онлайн формат) попередньо запланована на 10 жовтня 2024 року (дата уточнюється).
Додаткові запитання прохання надсилати до 9 жовтня включно на електоронні адреси: [email protected] та [email protected] з поміткою запитання до Call for Proposals.
Роз’яснення на запитання не будуть надаватися після цієї дати. Відповіді будуть надані не пізніше, ніж за 3 дні до кінцевого терміну подачі концептуальних заявок.
Проєкт «EU4ClimateResilience» співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством навколишнього середовища, ядерної безпеки та захисту прав споживачів (BMUV) і реалізується GIZ у співпраці з OECD. EU4ClimateResilience реалізується в рамках проєкту «Підготовка країн Східного партнерства до Європейського зеленого курсу» (PROGRESS), який фінансується BMUV.