Конкурс мікрогрантів від «Карітас-Київ»

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Caritas-Kyiv

Кремовий та Коричневий Квітка День Матері Публікація для Facebook
Конкурс мікрогрантів від «Карітас-Київ»

Реченець подачі – 31 березня 2021 року! В межах реалізації проекту «Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалих від конфлікту людей і громад в Україні» Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас-Київ» оголошує конкурс мікрогрантів для громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, прийняли внутрішньо переміщених осіб та шукають можливості щодо подолання труднощів, розвитку свого потенціалу та реалізації соціально-значущих ініціатив громад, що перебувають у зоні збройного конфлікту; громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Учасниками конкурсу можуть бути громадські, благодійні організації, громади та ініціативні групи, місце знаходження та діяльність яких провадиться на території міста Києва та Вінницької, Житомирської, Київської, Черкаської та Чернігівської областей.

Мета конкурсу – підтримка громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні з метою нарощення їхнього потенціалу у сфері подолання труднощів та саморозвитку.

Максимальна сума одного гранту становить 22 000 грн. (двадцять дві тисячі грн) з урахуванням податків.

Пріоритет надаватиметься проектам, що будуть направлені на роботу з:

– дітьми та молоддю, особами та сім’ями, які знаходяться в складних життєвих обставинах;

– особами й дітьми з інвалідністю та членами їхніх сімей;

– внутрішньо переміщеними особами;

– учасниками АТО/ООС та членами їхніх сімей та родин;- особами похилого віку.

Орієнтовна тематика проектів:

– допомога потребуючим через розширення доступу та підвищення якості соціальних, освітніх та інших послуг;

– заходи з покращення взаємодії між державним та громадським секторами щодо розвитку соціальної сфери;

– активізація громадян до реалізації соціально-значущих ініціатив в місцевій громаді та у співпраці з релігійними громадами;

– просвітницькі заходи серед населення щодо вирішення актуальних соціальних питань та проблем в місцевій громаді;

– розвиток волонтерського руху та лідерства.

– сприяння подоланню наслідків пандемії COVID-19, шляхом впровадження якісних соціальних змін (надання соціальних послуг, захисту потребуючих).

Учасники можуть подавати необмежену кількість проектних заявок на конкурс мікрогрантів. Один учасник конкурсу може отримати лише один мікрогрант.

Заявки приймаються в електронному вигляді за посиланням та на електронну пошту: [email protected] у форматі doc. та docx. (завантажити додаток 1).

Кінцевий термін прийому заявок – 31 березня 2021 року. Дата підписання договорів з переможцями конкурсу мікрогрантів – з 01 травня 2021 року.

Термін реалізації проекту – з 1 травня по 15 жовтня 2021 року (включно з поданням звіту).

Термін звітування – з 30 вересня по 15 жовтня 2021 року. Максимальна тривалість проєкту – 5 місяців. Проекти мають бути реалізовані до жовтня 2021 року.

Звертаємо увагу, що при розробці проекту необхідно враховувати особливості оподаткування цільової благодійної допомоги (гранту) в залежності від статусу (юридична або фізична особа) грантоотримувача.

Конкурс реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини. Якщо у Вас виникають питання, то пишіть нам на facebook, електронну пошту: [email protected] або телефонуйте 098-89-35-16.Бажаємо успіху учасникам конкурсу!

Благодійний фонд “Карітас-Київ”


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді