Конкурс на одержання субгранту “Підвищення спроможності демонстраційних ферм на забезпечення продовольчої безпеки України”

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


chemonics_logo
Конкурс на одержання субгранту “Підвищення спроможності демонстраційних ферм на забезпечення продовольчої безпеки України”

 

 УВАГА!

Бюджет на цей конкурс вже вичерпано і нові заявки на гранти не розглядатимуться.

 

Увага! Доповнення №1 до Річного програмного запиту (APS) №APS-04 “Підвищення спроможності демонстраційних ферм на забезпечення продовольчої безпеки України”

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – AГРО запрошує подавати заявки для одержання субгранту для реалізації проектів з метою розвитку мережі господарств, що працюють на продовольчу безпеку в Україні з виробництва, післяврожайної підготовки, переробки овочів, фруктів та ягід, м’яса, молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури.

Передбачається, що діяльність за цією субгрантовою програмою буде впроваджуватися в ланцюгах створення вартості таких як фрукти, овочі і ягоди, м’ясо-молочна продукція та продукція аквакультури та птиці (крім курятини) та охопить всю територію України, за винятком тимчасово окупованих територій за результатами військового вторгнення Російської Федерації.

На адресу [email protected] з посиланням на APS-04 необхідно:

  •  до 18:00 за місцевим часом 28 березня 2022 р. підтвердити свою присутність (надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу) у передзаявочному on-line семінарі, який АГРО проведе 29 березня 2022 року з 10:00 до 11:00. Під час семінару заявники зможуть задати питання стосовно APS і отримати вказівки щодо порядку підготовки заявок.
  • до 18:00  31 березня 2022 р. надсилати усі питання щодо цього ЗПЗ.  Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 2 квітня 2022 р.
  • до 18.00 за київським часом 23 березня 2023 р. надсилати заявки (включаючи бюджет та супровідну документацію). Проект АГРО продовжуватиме приймати заявки до 23 березня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів.

Завантажити додатки

Завантажити Доповнення №1 до Річного програмного запиту (APS) №APS-04

 

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – AГРО запрошує подавати концепції для одержання субгранту для реалізації проектів з метою розвитку мережі демонстраційних господарств в Україні. 

Програма USAID AГРО планує надати субгранти зареєстрованим українським мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП), які є приватними виробниками овочів, фруктів та ягід, м’яса та молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури (кооперативи, товариства з обмеженою відповідальністю, приватні особи, сільськогосподарські підприємства, фізичні особи-підприємці) з метою розвитку мережі демонстраційних господарств в Україні з виробництва, післяврожайної підготовки, переробки овочів, фруктів та ягід, м’яса, молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури, а також надання лабораторних досліджень та/або консультаційно-технологічних послуг.

Основними цілями цих субгрантів є:

1) Підвищення потенціалу (технічного, технологічного, організаційного) сільськогосподарських МСП, які беруть участь у поточному проекті Демо-Фермер, що фінансується АГРО.

2) Покращення доступу ММСП до сучасних технологій сільськогосподарського виробництва, переробки та післяврожайної підготовки.

3) Створення продуктів із доданою вартістю завдяки демонстраційній діяльності та поширенню передового досвіду серед інших поточних та потенційних учасників проекту Демо-Фермер.

4) Впровадження найкращих міжнародних практик у демонстраційній діяльності та більша інтеграція українських демонстраційних ферм у європейську мережу демонстраційних ферм.

Ця програма є продовженням поточної «Програми створення національної мережі демонстраційних ферм» («Проект ДЕМО-ФЕРМЕР»), що фінансується Програмою USAID АГРО, спрямованої на створення мережі демонстраційних ферм в Україні як стійкого та ефективного механізму обміну знаннями, практиками, технологіями та встановлення зв’язків між учасниками аграрного ринку.

Основні напрямки діяльності нової програми будуть зосереджені на розвитку більш конкурентоспроможного та сталого аграрного сектору в Україні на основі сучасних компетенцій та практик, підвищення продуктивності праці, збільшення доданої вартості продукції ММСП, впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної підготовки і запровадження міжнародних стандартів якості та безпеки сільськогосподарської продукції.

На адресу [email protected] з посиланням на APS-04 необхідно:

  • до 18:00 21 грудня 2021 р. підтвердити свою присутність, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу, щоб зареєструватися на передзаявочний on-line семінар, який відбудеться 22 грудня 2021 року з 10:00 до 11:00. Під час передзаявочного on-line семінару можна задати питання стосовно APS і отримати вказівки щодо порядку підгтовки концеції субгрантового проекту.
  • до 18:00 24 грудня 2021 р. надсилати усі питання щодо цього ЗПЗ. Проект АГРО надасть відповіді на всі отримані запитання не пізніше 28 грудня 2021 р.
  • до 18.00 17 січня 2022 р. подавати концепції субгрантових проектів для розгляду в першому раунді. Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати концепції субгрантових проектів до 18.00 за київським часом 17 січня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів.


Останні публікації цього розділу:

Тендер на відбір постачальника логістичних послуг для проведення установчого ворк-шопу

Тендер на проведення ремонтних робіт на Херсонщині

Послуги зовнішнього/ї експерта/ки з посилення спроможності локальних гравців до впровадження стратегій відновлення та розвитку деокупованих громад Миколаївської та Херсонської області

Запит цінової пропозиції на послуги оренди приміщення

Послуги регіонального/ї Координатор/ки в Офіс Омбудсмана в Львівській області

Запит цінової пропозиції на послуги вантажного перевезення