Конкурс на одержання субгранту «IT платформа для сприяння доступу до фінансування»
ЗАВЕРШЕНО
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує українські комерційні підприємства та приватних підприємців подавати заявки на одержання субгранту для розробки IT платформ, що допоможуть мікро-, малим та середнім сільськогосподарським підприємствам (ММСП) спростити, пришвидшити та покращити доступ до фінансування. Розглядається можливість надання до 3-х субгрантів.
Очікується, що підтримані субгрантами ініціативи (до 3-х субгрантів) будуть доступні до використання на усій території України. Разом з тим, заходи регіонального характеру, мають впроваджуватися в цільових областях Програми АГРО: Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Харківська, Херсонська, Черкаська.
3 вересня 2020р. з 12.00 – 14.00 за київським часом Програма USAID АГРО проведе передзаявочний on-line семінар, де можна буде задати питання стосовно порядку заповнення аплікаційної форми. Для підтвердження своєї участі у семінарі надішліть до 2 вересня на адресу [email protected] лист, де зазначте ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону. В темі листа вкажіть: RF-07.
Для участі в конкурсі на цей субгрант, заявники повинні відповідати таким критеріям:
1. Бути українськими комерційними підприємствами або приватними підприємцями, офіційно зареєстрованими в Україні, такими, що визнаються відповідними українськими органами влади йдотримуються українського законодавства, усіх чинних норм цивільного права та податкового кодексу України.
2. Вести підприємницьку діяльність та володіти online-ресурсом, що спеціалізується на сприянні в доступі до фінансування чи представленні та систематизації даних з загально доступних реєстрів.
3. Пропонований заявником персонал повинен мати щонайменше 2 роки досвіду роботи з ІТ-платформами основаними на роботі з відкритими даними, а також досвід роботи з агробізнесом та фінансовим сектором.
4. Учасник повинен включити у свою заявку кількість наданих послуг та кількість клієнтів, які використовували Інтернет-ресурс для полегшення доступу до фінансування. Вказати, чи є у них партнери, які платять за клієнтів або клієнти, які платять за послуги, та описати роль цих партнерів у розвитку послуг. Необхідно надати контактну інформацію від колишніх або нинішніх клієнтів, які користувалися послугами заявника в минулому році (мінімум 3 контакти).
Передбачається внесок субреципієнта у розмірі щонайменше 20% від суми субгранту. Заявки з внеском меншим ніж 20% від суми субгранту не допускаються до надання субгрантів в рамках цього конкурсу.
Окрім форм заявки та бюджету, заявники повинні надати проекту АГРО:
• Підписані та датовані засвідчення, перелічені в розділі ІІІ.А;
• Форму самооцінювання Заявника;
• Копію чинних реєстраційних документів Заявника;
• Копію чинного статуту або статутних норм Заявника;
• Копію фінансових звітів за останній фінансовий рік. Якщо аудит проводився, потрібно додати аудиторський висновок.;
• Резюме ключового персоналу, а також профільних експертів та спеціалістів.
• Контактакти клієнтів, які користуються або користувалися послугами Заявника протягом минулого року (мінімум 3 контакти).
Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі не пізніше 18:00 за місцевим часом 24 вересня 2020р. на адресу електронної пошти [email protected] з посиланням на RFA-07.
Усі запитання надсилайте на ім’я Ігоря Цимбалістого, менеджера відділу грантів і контрактів, на електронну адресу [email protected] з посиланням на RFA-07.
Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у повному тексті Запиту на подання заявок (RFA/ЗПЗ) №07 ; за цим посиланням можна завантажити форми заявки та інші додатки до оголошення