Конкурс на здобуття гранту на економічне дослідження
ЗАВЕРШЕНО
Очікується, що гранти до $ 12000 будуть надані самостійним дослідникам або дослідницьким колективам (до 3 людей) з країн СНД на період до 18 місяців. Сума гранту залежить від кількості учасників і конкретних вимог бюджету проекту. Молодим вченим та дослідникам з периферії можуть бути надані гранти на «розвиток» розміром до $ 2000, а також надані можливості для навчання в рамках Консорціуму програми розвитку досліджень.
Деталі
Метою конкурсу є підтримка політично значущих науково-дослідних проектів у п’яти пріоритетних галузях. Протягом періоду дії гранту результати досліджень будуть піддані незалежній оцінці групи галузевих експертів на щопіврічному дослідницькому симпозіумі Консорціуму. Контроль над дослідженнями буде також проводитися співробітниками програми і консультанатами. Найкращі відкриття будуть опубліковані в якості робочих документів та аналітичних оглядів, і знаходитимуться у вільному доступі в Інтернеті.
Науковий симпозіум. Пропозиції, відібрані для заключної стадії конкурсного відбору будуть оголошені на науковому симпозіумі. Проміжні та підсумкові звіти про фінансовані проекти будуть представлені у червні та грудні 2015 р. Результатом кожного проекту повинен бути робочий документ/стаття та короткий аналітичний огляд. Кращі результати дослідження будуть опубліковані в робочих документах Консорціуму і низці електронних видань.
Тематична спрямованість.
Вітаються проекти в наступних п’яти напряках, пов’язаних з нині існуючими проблемами в країнах СНД:
- Підприємства та ринки товарів
– Ринки праці та соціальна політика
– Макро, фінансові ринки і відкрита економіка
– Економіка громадського сектору
– Міжнародна торгівля та регіональна інтеграція
Після завершення досліджень найкращі проекти будуть розглянуті як кандидати на престижну премію “Цві Гріліхес” з метою підтримки їх подання до міжнародних журналів та презентації на провідних конференціях.
Заявку можуть подати дослідники з:
Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусії, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Грузії, Угорщини, Казахстану, Косово UN1244 (* не визнанене деякими країнами), Киргистану, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Чорногорії, Польші, Румунії, Росії, Сербії, Словаччини, Словенії, Таджикістану, Туреччини, Туркменістану, України, Узбекистану.
Опис ідеального кандидата
Кандидати повинні бути громадянами країн СНД та проживати у них постійно. Консорціум вітає учасників будь-якої віри, раси, кольору шкіри та етнічного походження, віку чи статі на конкурсній основі.
Важливо:
– Дослідники можуть подати лише один дослідний проект на кожному етапі конкурсу: індивідуально або в якості членів дослідницької групи.
– Люди, які здобувають ступінь кандидата наук за межами СНД не можуть бути обраними на отримання гранта. Виняток з цього правила може бути зроблено, якщо заявник зобов’язується провести принаймні 6 місяців протягом усього терміну дії гранту в регіоні, показує, що його / її дослідження вимагає його / її перебування в регіоні і демонструє, що він / вона дійсно потребує підтримки Консорціуму для досліджень, які в іншому випадку не фінансувалися б. Супровідний лист, в якому висловлюється прохання зробити такий виняток, необхідно подати на момент подачі заявки. Ви також можете відправити його електронною поштою:[email protected]. Консорціум відшкодовує транспортні витрати учасників семінару включно із вартістю проїзду від місця постійного проживання на території СНД.
Кінцевий термін подання заявки: 15 квітня 2015р.
Вартість програми для учасників
Фінансування затверджених проектів, як правило, починається протягом місяця після дати затвердження. Гранти виплачуються за чотири рази: перший платіж виплачується після підписання угоди про надання гранту, а наступні два після подання та затвердження проміжного та остаточного звітів. Якщо завершене дослідження буде опубліковане в міжнародних незалежних журналах або місцевих засобах масової інформації, учасникам буде відправлена остання частина оплати.
Детальніше на сайті.
Джерело : The Economics Education and Research Consortium
Автор : Переклад – Лідія Мельник для Європейського простору