Конкурс «Управління інноваціями: актуальні проблеми та перспективи»
ЗАВЕРШЕНО
ГО «Інститут соціальних інновацій та розвитку» (ІСІР) оголошує проведення першої Всеукраїнської конференції «Управління інноваціями: актуальні проблеми та перспективи».
Ця конференція є першим етапом масштабного проекту «ІНТЕРЕС» (ІНТелектуальні РЕСурси», що покликаний об’єднати молодих вчених, дослідників та всіх зацікавлених і надати їм можливості для комунікацій, експертного оцінювання та визнання наукової творчості, оприлюднення та популяризації досліджень, просування прогресивних ідей та інновацій.
Для констатації якісних характеристик вченого (в тому числі, початківця), не настільки важливі його дипломи та регалії, як значимі динаміка і професійна якість його публікацій. При цьому, краще поєднати публікації з можливістю отримати додаткові опції в сфері експертного оцінювання якості авторського дослідження.
Якщо Ви розумна і творча людина – Ви обов’язково багато думаєте та генеруєте значну кількість нових ідей. А якщо такими ідеями не ділитися з професійною та широкою громадськістю, Ваші розумові зусилля залишаться марними. Ви даремно втрачаєте час, витрачений на інтелектуальну діяльність без перспектив застосування і розвитку її результатів. Не забувайте також, що офіційні публікації принципово підвищують академічний і професійний статус будь-якого фахівця.
До участі у конференції запрошуються вчені, аспіранти та студенти, теоретики та практики інноваційної діяльності, представники інноваційного бізнесу, громадських організацій та органів влади, а також дипломовані фахівці та експерти з таких напрямків, як:
- Механізми державної інноваційної політики.
- Інфраструктура інноваційної діяльності
- Теорія і практика управління інноваціями.
- Інноваційний потенціал сучасної економіки.
- Проблеми комерціалізації інновацій.
- Бенчмаркінг в інноваційній діяльності.
- Досвід створення малих інноваційних підприємств.
- Інновації в промисловості.
- Інновації в машинобудуванні та енергетиці.
- Інновації в хімії, фармацевтики, медицини.
- Інновації в сфері послуг.
- Інноваційні освітні технології.
- Управління соціальними інноваціями.
- Формування інноваційної компетенції випускників вузів.
- Законодавство в сфері інноваційної діяльності.
- Розвиток інноваційних технологій у регіональному аспекті.
- Зарубіжний досвід реалізації державної інноваційної політики.
В рамках конференції оголошується конкурс кращої роботи. Переможець отримає грошову винагороду у розмірі 100 доларів.
Визначення кращої роботи довірено експертній колегії, що включає наступних спеціалістів:
Леся Василенко – Голова правління ГО «Юридична сотня», співголова Ради волонтерів при Міністерстві оборони України, юрист-правозахисник, магістр міжнародного права.
Ярослав Драб – Президент правління ГО «Інститут соціальних інновацій та розвитку», кандидат психологічних наук, переможець Національної першості по науковій аналітиці від Міжнародної академії наук та вищої освіти (International Academy of Science and Higher Education; Лондон – 2013, 2014, 2015рр.)
Роман Ільченко – співвласник та керуючий партнер Міжнародної консалтингової групи компаній NIAR.
Євген Мецгер – Директор департаменту малого та середнього бізнесу Укргазбанку.
Анна Новікова – член правління ГО “Інститут соціальних інновацій та розвитку”, співзасновник Міжнародної консалтингової групи компаній NIAR.
Аліса Пивоварчик – редактор мультимедійної платформи «Idealist.media», блогер, громадський активіст.
Іріна Седлецька – Генеральний директор мережі готелей Premier Hotels and Resorts.
Євген Сойкін – директор програм з енергоефективності ГО «Офіс регіонального розвитку», заступник голови Одеської обласної комісії з питань енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.
Мови – українська, російська, англійська.
Форма участі – заочна.
За підсумками конференції буде видано збірник робіт.
Вимоги до оформлення матеріалів для публікації:
- Обсяг тез – 2-6 сторінок;
- Оформлення текстів: формат – А4; редактор Microsoft Word 97-2013; шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; розміри полів: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє та нижнє – 2 см; абзацний відступ – 1,25 см.
- Список використаної літератури оформляється наприкінці тексту з назвою «СПИСОК ЛІТЕРАТУРИ». У тексті посилання позначається у квадратних дужках за порядковим номером джерела за списком. Рисунки – чорно-білі, в тексті.
До конкурсної роботи автор додає коротку (50-100 слів) біографічну довідку про себе у довільній формі. Біографічна довідка повинна включати адресу, на яку буде вислано збірник конференції.
До 15 квітня на адресу [email protected] повинна бути надіслана повна заявка на участь у конференції, що включає такі документи: Прізвище_назва статті, Прізвище_біографія, Прізвище_квитанція. В темі листа зазначити: Прізвище_конференція.
З 16 по 30 квітня експертною колегією буде визначено кращу роботу, надруковані збірники та розіслані участникам.
Вартість участі в конференції – 200 грн., що включає в себе примірник конференції, його пересилку поштою, а також редакційні витрати. Після здійснення оплати учасник разом із короткою біографічною довідкою та статтею надсилає відскановану квитанцію про оплату або скріншот електронного переказу.
Кошти слід надсилати на карту Приватбанку 4731 1856 0807 3208 (Драб Ярослав Миронович).
У випадку запитань, пишіть нам на [email protected].
Про одержання матеріалів для участі у конференції, кожному учаснику обов’язково буде надіслано підтвердження.