Конкурс з надання малих адвокасі грантів від Counterpart International

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


гранти
Конкурс з надання малих адвокасі грантів від Counterpart International

Заявка на участь: Адвокасі та гранти
Заявки приймаються до 25 липня 11.59 PM (GMT -5)
Дедлайн подачі заявок – 25 липня 2017 та 25 лютого 2018 11.59 PM (GMT -5)
Оголошення переможців – 15 серпня 2017 та 15 березня 2018

Counterpart International  в рамках програми «Internet Freedom and Internet Governance» вперше оголошує конкурс з надання малих адвокасі грантів для 4 країн: Шрі-Ланка, Україна, Венесуела та Зімбабве. Розмір гранту для одного заявника становитиме до 25.000 доларів розрахованого на 12 місяців для заходів, спрямованих на залучення широкого кола зацікавлених сторін, правового підходу до користування Інтернетом, захист основних прав в Інтернеті, нарощування потенціалу громадянського суспільства та проведення відповідної інформаційної роботи.

Детальніша інформація тут.

Дедлайн першої хвилі подачі заявок 25 липня 2017. Для тих, хто бажає подати заявку наступного року, дедлайн 25 лютого 2018. Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, пишіть на [email protected].

Необхідні документи:

Заявки необхідно надсилати згідно з інструкціями, наведеними нижче, а також відповідати вказаним вимогам. Повноцінна заявка складається з заповненої аплікаційної форми на отримання гранту, бюджету та відмітки про бюджет -використовуючи RFA формат.

В першу чергу фінансову підтримку у вигляді малих грантів отримають проекти, які сприяють розвитку правового підходу до користування Інтернетом у зазначених країнах (Шрі-Ланка, Україна, Венесуела та Зімбабве) та які забезпечать відповідно до міжнародних стандартів прав людини політику управління Інтернетом (свобода слова, доступ до інформації, конфіденційність та ін.)

Політика та Адвокасі – національна та міжнародна політика та адвокасі мають на меті розширення можливостей громадянського суспільства, протистояння обмежувальним законам в інтернеті, підтримку проектів, спрямованих на просування безкоштовного та відкритого Інтернету в цільових країнах, де уряд ухвалив або розглядає питання щодо ухвалення законів, які обмежують права людини в Інтернеті. Проекти можуть включати в себе, але не обмежуватись тими, що перелічені нижче:

• Локальні програми з нарощування потенціалу, спрямованого на підтримку розвитку громадських організацій для захисту прав людини в Інтернеті. Наприклад, професійна підготовка; розширення охоплення правової підтримки онлайн через збільшення кількості експертних спільнот та підвищення загальної правової грамотності в мережі; а також заходи на посилення коаліції із зацікавлених сторін для координації та вирішення питань управління Інтернетом.

• Адвокасі кампанії з приводу онлайн права окремих країн за допомогою медіа, інших платформ та інструментів для підвищення рівня обізнаності, а також залучення та навчання політиків, що приймають рішення

• Створення адвокасі ресурсів та інструментів, які можуть використовувати всі охочі.

• Можливості залучення міжнародного співтовариства для підвищення участі громадянського суспільства в міжнародному політичному діалозі для підтримки зацікавлених сторін та сприяння свободі в Інтернеті на ключових міжнародних форумах.

Детальніша інформація тут.

Переклад з англійської – Анастасія Волкова


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді