Конкурсний відбір партнера-виконавця для Громадських Організацій від Action Against Hunger (ACF) – ініціатива «СПРАВА»

Зафіксувати у Google календарі!


ACFs-Logo-Eng-version_
Конкурсний відбір партнера-виконавця для Громадських Організацій від Action Against Hunger (ACF) – ініціатива «СПРАВА»

КОНТЕКСТ

Action Against Hunger (ACF) запрошує зацікавлені організації громадянського суспільства (ОГС) подавати заяви про зацікавленість, щоб стати партнером-виконавцем проекту з навчання та розбудови потенціалу в рамках Ініціативи “СПРАВА”. Ця ініціатива спрямована на посилення спроможності, стійкості та адаптивності місцевих ОГС у гуманітарному секторі, зосереджуючись на таких важливих сферах, як фандрейзинг, підготовка до комплексної оцінки, розробка стратегій, управління персоналом та комунікація.

Нагальність розбудови спроможності до фандрейзингу на місцевому рівні є критично важливою в контексті постійних викликів, з якими стикаються місцеві організації в Україні. Понад два роки після повномасштабного вторгнення Росії в Україну як гуманітарні донори, так і виконавці продовжують стикатися з проблемами ефективної локалізації та партнерства з місцевими організаціями. Незважаючи на різні неформальні зобов’язання, місцеві організації часто стикаються зі значними перешкодами у доступі до фінансування, включаючи суворі вимоги належної перевірки, обмежену участь у координаційних механізмах і брак розуміння з боку українського уряду. Як наслідок, малі, низові організації, які відіграють важливу роль у гуманітарному реагуванні на рівні громад, стикаються зі значними труднощами.

Для вирішення цих проблем необхідна комплексна ініціатива з розбудови потенціалу. Місцеві організації висловили чітку потребу в підтримці в таких сферах, як фандрейзинг, написання заявок, комплексна перевірка, розробка стратегії та управління командою. Важливими кроками є цілеспрямоване навчання, наставництво та створення мережі місцевих провайдерів тренінгів з гуманітарної тематики. Ці зусилля дозволять місцевим організаціям відповідати вимогам належної перевірки донорів, отримати фінансування та підвищити свою спроможність надавати ефективну гуманітарну допомогу. Проект має на меті змінити динаміку влади, забезпечивши, щоб зміцнення потенціалу було розроблено партнерами, керовано партнерами та очолювалося партнерами, що дозволить місцевим суб’єктам розвивати свій потенціал за цілеспрямованої підтримки з боку міжнародних колег.

МЕТА

Основною метою цього Оголошення про висловлення зацікавленості є визначення та відбір виконавчого партнера для Action Against Hunger (ACF) для виконання ключових заходів в рамках Ініціативи «СПРАВА». Вираз зацікавленості слугує первинною демонстрацією зацікавленості потенційного партнера в участі в конкретному проекті.
Ініціатива «СПРАВА» спрямована на посилення спроможності, стійкості та адаптивності місцевих організацій громадянського суспільства (ОГС) у гуманітарному секторі. Основні напрямки розбудови потенціалу включають фандрейзинг, підготовку до комплексної оцінки, розробку стратегій, управління персоналом та комунікацію.

ПРОПОНОВАНІ ЗАХОДИ

Відібраний партнер відповідатиме за реалізацію наступних заходів:
- Проведення самооцінки спроможності та створення разом з Action Against Hunger (ACF) плану дій для організаційного зміцнення власної організації
- Розробка та впровадження комплексної програми навчання та наставництва, адаптованої до потреб місцевих ОГС
- Впровадження навчальної програми для ОГС з питань організаційної спроможності, включаючи онлайн вебінари для 70 ОГС (100 учасників) та 3-денний офлайн інтенсив для 30 ОГС (60 учасників)
- Реалізація 11-тижневої програми менторства для 10 ОГС
- Проведення додаткових тренінгів з розбудови організаційної спроможності для партнерів ініціативи за запитом
- Розробка методології для створення та впровадження стартового пакету з комплексної правової оцінки для ОГС та надання підтримки в разі потреби

ЗАГАЛЬНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Ініціатива «СПРАВА» спрямована на посилення організаційної спроможності місцевих ОГС, зміцнення їхньої стійкості та покращення адаптивності до гуманітарних викликів. Ці результати сприятимуть створенню більш ефективної та стійкої системи гуманітарного реагування в Україні.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Очікувані результати включають
- Розробка та адаптація навчальних матеріалів та програми наставництва для ОГС
- Успішне проведення тренінгів та надання менторської підтримки місцевим ОГС
- Покращення організаційної спроможності ОГС-учасниць проекту
- Посилення організаційної спроможності партнера-виконавця
Більш детальна інформація про вимірювання та точні цілі для цих результатів буде надана обраному партнеру-виконавцю.

ВПЛИВ

Ця ініціатива створить мережу місцевих ОГС з покращеною організаційною спроможністю та підвищеною стійкістю. Це призведе до підвищення ефективності гуманітарних інтервенцій та сталого розвитку в їхніх громадах.

ЦІЛЬОВІ ЛОКАЦІЇ

Основною цільовою локацією для проведення офлайн-заходу є Дніпропетровська область. Учасники з усієї України можуть брати участь в онлайн компоненті, проте для участі в офлайн програмі перевага надаватиметься організаціям зі Східної України. ОГС будуть відібрані через існуючі мережі, відкриті конкурси та рекомендації. 

ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЯ

Потенційний партнер-виконавець повинен мати широку мережу зв’язків і контактів, у тому числі
- Організації громадянського суспільства (ОГС): Для розуміння місцевих потреб та визначення активних учасників у секторі громадянського суспільства.
- Місцеві органи влади: Заручитися підтримкою для потенційної реалізації проекту на місцевому рівні.
- Постачальники послуг з розробки програм та наставництва: Для розробки проектних матеріалів, включаючи навчальні програми та ініціативи з наставництва.
- Лідери та члени громад: Забезпечити реалізацію заходів на рівні громади та задовольнити реальні потреби населення.
- Існуючі ініціативи з розбудови потенціалу: Бути в курсі поточних ініціатив, обмінюватися досвідом та надавати допомогу організаціям, які звертаються в рамках цих ініціатив.

РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ

Пропонований графік реалізації заходів є наступним:
- Спільна з ACF розробка навчальних матеріалів та програми наставництва: 1,5 місяці
- Реалізація навчальної програми: 1 місяць
- Реалізація програми наставництва: 11 тижнів
Загальний термін реалізації проекту – 5 місяців. Будь ласка, зверніть увагу, що часові рамки проекту дуже стислі і не можуть бути продовжені або перенесені.

Ми просимо подавати заявки лише ті організації, які можуть розпочати інтенсивну реалізацію проекту з 1 вересня.

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА ДОСВІД

Потенційні партнери-виконавці повинні продемонструвати всебічне розуміння методологій, необхідних для ефективної реалізації проектної діяльності. Відібраний партнер повинен мати
- Підтверджений досвід у розбудові спроможності, навчанні та наставництві ОГС на гуманітарні теми
- Експертизу в галузі організаційного розвитку та гуманітарного реагування
- Потужну мережу та постійну присутність у цільовому регіоні

БЮДЖЕТ ПРОЕКТУ

Бюджет проекту повинен описувати витрати, пов’язані з кожним запропонованим заходом, включаючи розробку та адаптацію навчальних матеріалів, проведення тренінгів, реалізацію програми менторства та надання малих грантів. Прозорість та ефективність бюджету будуть ключовими критеріями у процесі відбору.
Загальний бюджет проекту становить до 125 000 євро, що включає
- грант у розмірі 10 000 євро на розбудову власної організаційної спроможності партнера-виконавця після проведення самооцінки та формування плану дій
- 10 000 євро у вигляді міні-грантів для учасників програми наставництва
- 10% на непрямі витрати

ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ЗАЯВОК

- 14/08/24: дедлайн для подачі 
- 15/08/2024 – 22/08/24: відбіркові співбесіди
- 23/08/2024: фінальний відбір
- 10/09/2024: початок реалізації проекту

МІСЦЕ ТА КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАННЯ АПЛІКАЦІЙНОЇ ФОРМИ

Зацікавлені організації повинні подати свої Аплікаційні форми до 14 серпня на адресу [email protected]. Заявка повинна містити Аплікаційну форму, що описує, як будуть реалізовуватися запропоновані заходи, графік, бюджет, а також інформацію про кваліфікацію та досвід організації.

Заявки, подані із запізненням, розглядатися не будуть.

Для отримання додаткової інформації або подання аплікаційної заявки, будь ласка, звертайтеся за адресою: [email protected]. Ми з нетерпінням чекаємо на партнерство з відданими своїй справі ОГС для досягнення цілей Ініціативи «СПРАВА» та здійснення довготривалого впливу на гуманітарний сектор в Україні.

Примітка: Просимо заявників бути лаконічними при заповненні аплікаційної форми, зосереджуючись на суті своїх відповідей без зайвих подробиць.


Останні публікації цього розділу:

Запит із закупівлі та доставки обладнання та ліцензій для Державного центру кіберзахисту Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в рамках Проєкту USAID/ Кібербезпека

Запит на закупівлю послуги з організації заходу – 5-денного молодіжного обміну

Тендер з розроблення проєктно-кошторисної документації (ПКД) на поточний ремонт частини найпростішого укриття ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»

Тендер на закупівлю послуг IT підтримки

Тендер на будівельні роботи, зовнішні та внутрішні, з поточного ремонту приміщень для діяльності молодіжних центрів смт. Славсько та с. Берездівці, Новороздільської ТГ, Львівської області