На Миколаївщині стартував грантовий конкурс для громад області

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
yevhendomashyn

Конкурс-субгрантів
На Миколаївщині стартував грантовий конкурс для громад області

Благодійна організація «Українська освітня платформа» 7 березня оголосила конкурс соціальних ініціатив неприбуткових організацій в рамках проєкту підтримки суспільно важливих ініціатив Миколаївщини. Проєкт, в рамках якого заплановано допомогу соціальній сфері області на суму в понад 23 млн грн, реалізується спільно з ГО «Молодь України», Опорним центром організації у Миколаєві,  за підтримки та фінансування Danida у партнерстві з Dan Church Aid та Norwegian Church Aid в Україні.

Участь у конкурсі можуть взяти громадські, благодійні, релігійні, комунальні та інші організації Миколаївської області, які мають некомерційний статус, довідку про неприбутковість та можливість згідно статуту отримувати благодійну допомогу. 

В рамках конкурсу планується відібрати з поміж поданих проєктних заявок щонайменше 45 переможців. Це можуть бути соціальні проєкти різноманітного спрямування: покращення становища осіб з інвалідністю, робота з особами, постраждалими внаслідок гендерно-зумовленого насильства, адаптація та підтримка внутрішньопереміщених осіб, позашкільна освіта та безпечні простори для дітей тощо.

За результатами конкурсу, кожна така ініціатива отримує субгрантову фінансову підтримку в сумі від 50 тисяч до 500 тисяч гривень. Крім того, всі організації, чиї проєкти будуть відібрані для реалізації, отримають менторську та організаційну підтримку Української освітньої платформи. Зокрема, щодо написання проєктних заявок, внутрішніх та зовнішніх комунікацій, розвитку організаційної структури та інших питань й потреб. 

Підтримка місцевих ініціатив Миколаївщини є частиною процесу локалізації допомоги постраждалим регіонам. Умовно — мешканці громад області та організації різного типу, які багато років працюють в них, точно краще знають та розуміють потреби своїх спільнот. Наше завдання — допомогти закрити ці потреби, співпрацюючи з партнерами на місцях та делегуючи їм ресурси, повноваження та знання, аби досягнути результату”, — пояснює Тетяна Прищепа, тімлідерка локальних команд Української освітньої платформи. 

Просимо всіх, хто бажає взяти участь в конкурсі субгрантів для суспільно-важливих проєктів Миколаївщини, ознайомитись з інформаційним листом.  У ньому зазначена  вся необхідна інформація, контактні дані та алгоритм участі у конкурсі. Лист доступний за посиланням: https://docs.google.com/document/d/13Q6U19xuWCFRyxO1WS1fbGZYQZpv1K_l/edit?usp=sharing&ouid=109980960275341228386&rtpof=true&sd=true

Кінцевий термін для подачі заявок: 15 квітня 2025 року, 12:00 год. 

За потреби, з уточненнями та питаннями, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою: [email protected], або за номером телефону +380986177571.

Довідково:

Danida (Данська агенція з міжнародного розвитку) — бренд Міністерства закордонних справ королівства Данії, який використовується для надання гуманітарної допомоги та підтримки з розвитку іноземним країнам. Від початку повномасштабної агресії Danida надає масштабну допомогу для реагування на гуманітарну кризу в Україні та підтримує українців, які залишили країну через бойові дії. 

Спільна програма Dan Church Aid та Norwegian Church Aid в Україні об’єднує ресурси та експертизу двох системних благодійних організацій.

DCA (DanChurchAid) — одна з найбільших та найстаріших організацій Данії, яка вже понад 100 років надає системну підтримку постраждалим від війни особам та працює над розвиток спроможностей локальних спільнот у 19 країнах світу. 

NCA (Norwegian Church Aid) — норвезька гуманітарна організація, яка працює з 1953-го року і станом на зараз підтримує гуманітарні ініціативи та проєкти з розвитку у 23 країнах в різних куточках світу. 

Всього за 2024-й рік спільна програма DCA/NCA в Україні підтримала 480 тисяч українців, зокрема через інвестиції у відновлення водопостачальної інфраструктури у Миколаївській області, підтримку локальних ініціатив у громадах прифронтових регіонів, розвиток спроможності систем соціального захисту, гуманітарну протимінну діяльність та багато інших напрямків. 

БО «Українська освітня платформа»організація, що творить всеукраїнську кроссекторальну мережу, об’єднує та підсилює спроможність регіонів країни, втілює інноваційні соціальні ініціативи, впроваджує технології, проєкти та освітні програми. Працює у регіонах України через мережу Опорних центрів. Заснована у 2000 році у Львові (до 2021 рр. — БО «Львівська освітня фундація»).

З 2010 року підтримала понад 1 200 000 дітей із кризових сімей у кризі. Є членом Міжнародної організації з захисту прав дітей FICE Internationa та Української мережі за права дитини. З початку російсько-української війни заснувала волонтерський рух української молоді «Будуємо Україну Разом» та створила у 2014-у році в деокупованому Краматорську перший молодіжний громадський простір в Україні..  Окрім цього дала старт соціальній майстерні «WoodLuck» і запустила рух добросусідства в Україні. 

За перший рік повномасштабної агресії Українська освітня платформа передала близько 3000 тонн базових гуманітарних товарів для понад 150 тисяч українців. Для 10 000 осіб було надано побутову техніку в рамках ініціативи “Тепло від УОП” у перший рік повномасштабної агресії. Також, 46 860 дітей отримали від організації канцелярські матеріали, одяг, гігієну, набори для відпочинку. З зони бойових дій за 2022-2023 роки було евакуйовано 13500 осіб, а понад  100 тисяч осіб скористалися місцями тимчасового розміщення, які команда Української освітньої платформи підготувала за перші 3 місяці повномасштабної війни.

За 2023 рік додатково у постраждалі регіони та 30 тимчасових прихистків передано 12 водоочисних систем, 23 генератори, 538 одиниць побутової техніки (пральні та сушильні машини, холодильники тощо), 400 одиниць сантехніки (бойлери, душеві кабіни тощо), майже 2000 ноутбуків та супровідної техніки для навчання дітей, а також 1 модульну школу. 

У 6 прифронтових регіонах (Сумська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Херсонська, Миколаївська області) Українська освітня платформа спільно зі своїми Опорними центрами створила простори психосоціальної підтримки (послуги соціального працівника, логопеда, психолога, реєстрація на грошову допомогу), а також мобільні бригади для роботи у віддалених громадах. 

Командою організації впроваджено послугу “Життєстійкість” на базі 4 центрів у 3 областях (Львівщина, Чернігівщина, Дніпропетровщина), якою охоплено понад 17 тисяч осіб. Також, від 24.02.2022 і до кінця 2024 року, завдяки залученню різних міжнародних донорів Українська освітня платформа підтримала понад 200 місцевих соціальних та освітніх ініціатив у 18 областях України менторською допомогою та субгрантовим фінансуванням на загальну суму у 79,5 млн грн.

Зокрема, у 2024-у році Українська освітня платформа спільно з ГО “Молодь України”, своїм Опорним центром у регіоні, завдяки фінансовій підтримці Danida у партнерстві з  DCA/NCA в Україні підтримали 65 місцевих ініціатив у Миколаївській області на суму в понад 25 млн грн. 

ГО “Молодь України” — одна з провідних організацій громадянського суспільства у регіоні, яка безперервно працює з 2008-го року, безпосередньо реалізуючи ті чи інші проєкти, а також як регіональний хаб для розвитку молодіжних ініціатив та громад області. З 2023-го року ГО “Молодь України” доєдналась до кроссекторальної мережі Української освітньої платформи, ставши Опорним центром організації у Миколаївській області. 


Останні публікації цього розділу:

Набір V хвилі до програми з відновлення та створення малого бізнесу для мешканок Чернігівської області

Дизайнер/ка

Послуги з розширення наповнення Чат-бот платформи для надання юридичних консультацій

Конкурс на надання послуг з організації тренінгу у м. Луцьк

Тендер на закупівлю картонних коробок з маркуванням

Тендер пропозицій на закупівлю транспортних послуг