Набір на онлайн-курс “Управління грантовими проєктами”
ЗАВЕРШЕНО
Посилюємо спроможність організацій якісно втілювати проєкти та розвивати свої громади, тож ГО “Горизонт змін” анонсує набір учасників та учасниць на навчання на онлайн-курсі “Управління грантовими проєктами”.
Минулого року ми отримали багато позитивних відгуків на цей курс, а цього разу врахували відгуки та пропозиції й покращили та доповнили як навчальний процес, так і теми. Тож, встигніть подати заявку, адже цього року ми не лише вчимо, а й готуємо конкурс міні-грантів, щоб ви могли практично закріпити отримані навички!
Що вас чекає на онлайн-курсі “Управління грантовими проєктами”:
- 10 навчальних лекцій, на яких обговоримо усі складові управління проєктом: від того як розподілити функції в команді, планувати завдання та нюансів організації заходів до комунікаційної та фінансової складової, моніторингу і оцінки проєкту;
- домашні завдання із теми, які допоможуть закріпити теоретичний матеріал;
- зворотній зв’язок щодо виконання домашніх завдань, щоб точно розібратися із усіма аспектами реалізації проєкту;
- усім, хто виконає 80% завдань та відвідає 80% лекцій – сертифікат про успішне завершення навчання;
- знайомство із новими організаціями та нетворкінг;
- організації, які матимуть сертифікат, отримають перевагу у нашому цьогорічному конкурсі міні-грантів.
БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, ЩО НА ЦЬОМУ КУРСІ МИ НЕ ВЧИМО ПИСАТИ ГРАНТОВІ ЗАЯВКИ. А вивчаємо саме управління та реалізацію проєктом.
Хто може подати заявку на навчання? Представники та представниці громадських об’єднань, які працюють не більше трьох років, зі всієї території України.
Початок навчання — 2 квітня, завершення — 4 червня. Курс передбачає 10 онлайн-сесій (одна на тиждень) та виконання домашніх завдань між ними.
Дедлайн подання – 24 березня включно, для участі потрібно заповнити заявку. Організація на окнкурсних умовах відбере учасників та учасниць на навчання. Кількість місць обмежена, тож звертайте увагу на якісне заповнення вашої заявки!
___
Діяльність відбувається в межах проєкту “Розбудова спроможності та стійкості регіональних ініціатив” за підтримки NED.