Набір на Школу практичної демократії
ЗАВЕРШЕНО
Democracy Reporting International /Офіс зі сприяння демократії (DRI) в співпраці з Благодійним фондом «Восток-SOS» запрошує молодих представників та представниць громадських організацій, місцевих ініціатив, активістів/ок та лідерів/ок зі Сходу України (Луганська та Донецька області) до участі в «Школі практичної демократії»: «Від громадського активізму до роботи З та В органах державної влади та самоуправління», яка відбудеться у два етапи:
«Школа практичної демократії» – вже четверта за рахунком Школа, яка проводиться DRI у партнерстві з «Восток-SOS» з метою посилення громадської участі в прийнятті рішень та розвитку місцевої демократії для представників громадянського суспільства та активної молоді східного регіону України.
Перший етап Школи включатиме в себе інтерактивні лекції/тренінги/завдання розподілені за такими тематичними блоками як: лідерство у громаді/державі/громадській організації, інструменти комунікації/діалогу з владою; адвокація реформ на місцевому рівні; проектний менеджмент та пошук ресурсів на підтримку проектів, виявлення/боротьба/протидія дезінформації.
Другий етап Школи має на меті ознайомити учасників з особливостями роботи системи органів державної влади (парламент, уряд, президент, місцеве самоврядування, включно з децентралізацією), а також з інформацією щодо наявних конкурсів/вакансій у державному секторі (новостворені директорати, офіси реформ і т.д). Наші лектори, знані експерти та практики, розкажуть і про те які знання/навики/компетенції потрібні для успішного проходження конкурсів.
Після проходження навчання учасники:
- знатимуть що вирішується на місцевому що на національному рівні;
- володітимуть навиками, як впливати на рішення, відстоюючи свою позицію; як відслідковувати виконання рішення та вимагати підзвітності;
- ознайомляться з інструментами активної громадської участі та розвитку місцевої громади та демократії;
- покращать свої здібності, як комунікувати з медіа, партнерами, владою; та як успішно розвивати проекти для громади та шукати ресурси на їх впровадження;
- розумітимуть особливості процесів в органах державної влади та їх взаємодію;
- ознайомляться з можливостями та особливостями співпраці з органами влади, а також відкритістю органів влади для нових спеціалістів.
Участь в Школі БЕЗКОШТОВНА!
Учасники будуть забезпечені роздатковими матеріалами та харчуванням під час навчання. Проживання та проїзд учасників (за наявності оригіналів квитків на автобус або потяг не вище класу «купе») покриваються організаторами.
Ми очікуємо учасників:
- зі Сходу України (Луганська та Донецька області) віком від 20 років, які хочуть вдосконалити знання, навички та отримати новий досвід для реалізації місцевих ініціатив та залучатись до роботи органів державної влади;
- які надішлють нам до 10 вересня 2018р. свою проектну пропозицію (спеціальна форма DRI) та готові впровадити цю ідею після проходження Школи; в учасників буде можливість доопрацювати проектні пропозиції під час першого етапу Школи в співпраці з тренером;
Найкращі проектні пропозиції отримають від DRI підтримку на реалізацію проекту.
Максимальна сума підтримки – до 15 000 грн.
- які заповнять до 10 вересня 2018р онлайн-заявку (всі поля є обов’язковими для заповнення).
- які братимуть повноцінну участь у двох етапах Школи.
Про точне місце та час проведення тренінгу відібрані учасники будуть повідомлені завчасно.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Мар’яна Кузьо, координаторка проекту DRI в Україні, [email protected]
Юлія Кішенко, координаторка освітнього напрямку, Благодійний фонд “Восток-SOS”, [email protected]