Набір учасників у фокус-групи на тему шкільного соціального підприємництва
ЗАВЕРШЕНО
Запрошуються експерти у сфері освіти, вчителі, керівники шкіл та позашкільних закладів освіти, представники державних органів, які опікуються освітою, для участі у фокус-групах на тему шкільного соціального підприємництва.
Якщо ви бажаєте взяти участь у фокус-групі, заповніть анкету за лінком до 1 жовтня 2019 р.
На даний час у Німеччині зареєстровано понад 7 тисяч шкільних підприємств. Підлітки від 12 до 18 років створюють у навчальних закладах фірми з виготовлення продукції або з надання послуг. Діти самі генерують бізнес-ідеї, аналізують ринок, формують структуру підприємства, підбирають персонал, створюють логотип, здійснюють виробничий процес.
А чи є в Україні подібні підприємства? Як вони функціонують? Що їм допомагає, чи заважає? Як зробити, щоб шкільне підприємництво стало в Україні мейнстрімом? Про це поговоримо з учасниками фокус-груп.
Орієнтовні дати фокус-груп:
- Київ – 10 жовтня
- Житомир – 17 жовтня
- Краматорськ – 24 жовтня
- Івано-Франківськ – 31 жовтня
За результатами національної фокус-групи у Києві плануємо отримати вихідні дані стосовно молодіжного підприємництва та перспектив розвитку шкільних підприємств в Україні.
Під час трьох регіональних фокус-груп у Краматорську, Житомирі та Івано-Франківську обговоримо практичні можливості і труднощі у розвитку шкільного підприємництва в Україні загалом, та окремо у кожному з пілотних регіонів.
Отримана інформація буде використана організаторами, щоб зробити відповідні тематичні та регіональні акценти у проекті відносно цільових груп, структур і органів влади, а також при проведенні тренінгу для експертів зі шкільного підприємництва та при підготовці методичного посібника зі шкільного соціального підприємництва.
Для учасників з інших міст організатори покривають витрати на проїзд та поселення.
Проект «Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях» впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Проект спрямований на підвищення конкурентоспроможності української молоді на ринку праці шляхом розвитку навичок соціального підприємництва учнів та інтеграції соціальної моделі шкільного підприємства в місцеву систему освіти.
Фонд Східна Європа