Набір «зелених» стартапів на міжнародний конкурс ClimateLaunchpad 2024 подовжено до 19 червня

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Oksana Yutovets

Post 1080x1080 ua
Набір «зелених» стартапів на міжнародний конкурс ClimateLaunchpad 2024 подовжено до 19 червня

Українські інноватори, які розвивають кліматично-дружні технології, можуть взяти участь у ClimateLaunchpad — найбільшому у світі міжнародному конкурсі зелених ідей, який шукає бізнес-рішення для боротьби зі зміною клімату. Дедлайн прийому заявок подовжено до 19 червня.

Учасники ClimateLaunchpad проходять безплатне навчання від cleantech-тренерів, вчаться пітчити на сцені та змагаються за першість із «зеленими» стартапами з інших країн світу. В Україні конкурс проходить з 2016 року і за цей час він допоміг десяткам українських кліматичних інноваторів запустити бізнес та вивести його на новий рівень. 

Дедлайн подачі заявок — 19 червня. Проте аплікантам радять не відкладати подачу на останній день, щоб встигнути потрапити на програму.

Подати заявку можна за посиланням: https://bit.ly/CLP_UA_apply 

Взяти участь у конкурсі можуть навіть новачки у сфері кліматично-дружніх технологій, які мають перспективну бізнес-ідею, а також зелені стартапи, малий чи середній бізнес, які працюють у таких напрямках: 

1️⃣ Адаптація та стійкість

Ідеї бізнесів, які виробляють продукти або послуги, спрямовані на побудову гнучкості, готовності до реагування та стійкості до кліматичних змін.

2️⃣ Циркулярна економіка

Інноваційні рішення, засновані на принципах відновлення та раціонального споживання ресурсів. Три основні ідеї циркулярної економіки: зменшення кількості відходів та забруднення, збереження ресурсів і матеріалів, відновлення природних систем. 

3️⃣ Міські рішення

Бізнес-рішення для громад, що спрямовані на декарбонізацію міського середовища та боротьбу із кліматичними змінами, що призводять до повеней та екстремальних температур у містах.

4️⃣ Чиста енергія
Ідеї, які розвиваються навколо зберігання енергії, розумних електромереж, інтеграції вітрової, сонячної та біоенергії, захоплення вуглекислого газу, зменшення викидів CO2 в хімічних і промислових процесах та енергоефективного використання в будівлях.

5️⃣ Системи харчування

Бізнес-ідеї щодо кліматично розумного виробництва харчів на глобальному рівні. Наприклад, нові підходи, що декарбонізують сектор, роблять його більш ефективним та продуктивним, такі як нові сільськогосподарські техніки або інновації в галузі харчування.

6️⃣ Стала мобільність

Ідеї, які пришвидшують перехід до моделей екологічної мобільності. Основні напрямки: технології батарей, розумні системи управління енергією в транспортних засобах, використання відновлюваної енергії, інноваційні рішення для мобільності та «мобільність як сервіс».

7️⃣ Економіка океанів

Ідеї, які приносять користь економіці та суспільству без шкоди океанам, прибережним районам, річкам та озерам (туризм, судноплавство, виробництво енергії та корисних копалин, рибальство та аквакультура тощо). 

8️⃣ Відкриття

Ця тема охоплює інновації, які мають потенціал створити значний вплив на глобальному рівні. Це бізнес-ідеї, які можуть змінити ринки, регіони чи суспільства та розв’язати проблему зміни клімату.

Як проходить конкурс? 

У конкурсі беруть участь стартапи з 51 країн світу, зокрема, з Франції, Німеччини, Швейцарії, Колумбії, Анголи, Туреччини, США та Мексики.

Кожна з країн-учасниць проводить навчання для учасників програми, яке дозволяє стартапам вдосконалити та протестувати їхні бізнес-ідеї. Серед тем навчання є сегментація ринку, ключові фінансові показники, конкурентні переваги, підготовка до пітчингу тощо. 

Стартапи, які перемагають на національному відборі, отримують шанс виступити на регіональному фіналі ClimateLaunchpad 2024 та позмагатися за першість з командами з інших країн. Національний етап змагань в Україні з 2016 року організовує Greencubator

Більше інформації про конкурс на сайті Greencubator: https://greencubator.info/climatelaunchpad/

З додаткових питань звертайтеся на пошту [email protected]

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді