Навчальна програма стажування у Швеції з дотримання прав людини
ЗАВЕРШЕНО
Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує набір кандидатів для участі у програмі стажування на тему «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження».
Орієнтовна дата поїздки – 29 січня – 5 лютого 2017 р.
Останній термін подання документів на програму – до 28 листопада 2016.
Основна мета програми «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження» полягає в ознайомленні учасників з досвідом Швеції для розвитку знань і навичок, які мають вирішальне значення для розробки, реалізації та моніторингу Національної стратегії у сфері прав людини і Плану дій, а також для проведення кампаній з підвищення обізнаності в галузі прав людини, включаючи освітні заходи з правозахисної тематики.
Навчальна програма «Розробка, моніторинг та оцінювання Національної стратегії з дотримання прав людини та плану її впровадження» проходитиме в Швеції і триватиме 7 днів. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Під час перебування в країні навчання учасники проживатимуть у готелях з двомісним поселенням. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо). Знання англійської мови не вимагається, під час програми з групою працюють перекладачі.
Учасниками цієї програми можуть бути представники ключових інституцій захисту прав людини в Україні, зокрема:
- українських правозахисних неурядових організацій;
- галузевих організацій із захисту прав людини, які працюють у стратегічних напрямах Національної стратегії у сфері прав людини та Плану дій;Про затвердження плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року
- відповідних державних інституцій (Управління Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, комітет Верховної Ради з прав людини, міністерства, залучені до імплементації Національної стратегії та Плану дій);
- журналісти, які висвітлюють тематику прав людини (одне місце в групі).
Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні – Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua.