Продовжено 8 хвилю постійного конкурсу грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» для ОГС з 11 областей України

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Євро
Продовжено 8 хвилю постійного конкурсу грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» для ОГС з 11 областей України

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій 
у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» продовжує 8 хвилю постійного конкурсу грантів «Громадськість за проєвропейські зміни в Україні» до 14.05.2018 для огс з 11 областей України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької. 

Мета конкурсу – зростання залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо секторальних реформ у відповідності до виконання Угоди про асоціацію в таких секторах як правова, конституційна, судова та виборча реформи, фінансування політичних партій, реформа державного управління, охорона здоров’я, охорона довкілля, енергетика, транспорт, земельна реформа, технічні бар’єри в торгівлі та спрощення торгівлі, контроль безпеки продуктів харчування.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу
До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які офіційно зареєстровані в одній із 11 запропонованих нижче областей України:

  • Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Запорізька, Київська, Луганська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька області
  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
  • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).
  • веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Пріоритети конкурсу

Проект має передбачати досягнення прогресу у збільшенні впливу громадськості на хід проєвропейських реформ в регіонах з точки зору адвокації, моніторингу та оцінки Угоди про асоціацію Україна-ЄС, участі громадськості та обізнаності шляхом наступної діяльності (наведений перелік не є вичерпним):

  • адвокаційна діяльність, в тому числі дослідження, пов’язані із інформаційно-просвітницькою діяльністю на основі фактичних даних і громадського моніторингу та розкриття інформації, спрямованої на імплементацію УА і Порядку денного асоціації на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • моніторинг та оцінка реалізації стратегій і планів дій та показників, пов’язаних з Угодою про асоціацію і Порядком денним асоціації, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях;
  • розбудова громадської політичної грамотності (наприклад, аналіз політики, аналіз витрат і вигод і т.д.) серед громадян і державних службовців на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях із практичним застосуванням набутих знань у вигляді проведених аналізів;
  • аналіз питань економічної політики, пов’язаних із імплементацією УА і Порядком денним асоціації з акцентом на темах місцевого, регіонального та/або міжрегіонального значення.

Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).

Максимальна тривалість проектів – 12 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2019 року.

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на 10-му засіданні Грантової комісії (орієнтовна дата – 09.07.2018) – 14.05.2018 р. – до 18.00.

Проектні пропозиції з додатками а також запитання слід надсилати на адресу [email protected].

Всі аплікаційні форми можна скачати за посиланням.


Останні публікації цього розділу:

Конкурс на виробництво аудіовізуального твору-документального фільму

Тендер на надання послуг з дизайну аналітичного звіту

Тендер з відбору постачальника послуг з розробки фірмового стилю Українського Жіночого Фонду

Тендер на послуги зі створення номеру безкоштовної «Гарячої» лінії

Тендер на закупівлю послуг з підтримки інформаційних технологій (ІТ) для організації Пакт, Інк.

Тендер: Будівництво швидкоспоруджувальних захисних споруд цивільного захисту

  • Oleksandr Lavrynovych

    навіть не варто звертати увагу! Гарна методологія конкурсу, проте “міни” закладені у самій заявці-аплікації! Тому не дивно, що багато хто відмовився подаватися! Супер! – від Центру інформаційних досліджень “Меридіан” навіть не прийняли заявку до розгляду!))) Хто ж тоді там проходить? Подивися і зрозумів, що не варто подаватися!

  • Oleksandr Lavrynovych

    не варто звертати увагу, тобто затрачати час та зусилля! Чому? Поясню! На перший погляд – тут досконала методологія оцінювання конкурсу, проте “міни” закладені у самій заявці-аплікації” Якщо попрацювати із аплікацією, то можна відразу зрозуміти всю складність і безнадійність «процесу»)))! Тому не дивно, що багато хто відмовився подаватися, після першої спроби (якось заскладно і громіздко виглядають “конкурсні стандарти”…)! Очевидним є те, що для шанованих організаторів конкурсу найважливішою є “форма” , а не “зміст” пропонованих заявок від конкурсантів-організацій. Тому не дивно, що багато досвідчених організацій не хочуть, зрозумівши “підвох” високих стандартів заявки (коли їх заявки навіть не приймаються до конкурсу), вже серйозно не реагують на цей конкурс (із досить актуальною тематикою в умовах інформаційної війни), а молоді ngo ще до нього (конкурсу) ще «не доросли»! Пишу без всякого злорадства, оскільки тема є публічною і актуальною та заслуговує на увагу і оцінку тих, на кого спрямовані зусилля донорів!

  • Oleg Vivcharyk

    Вітаю. Дуже особлива вибірка областей, організації з яких можуть брати участь у конкурсі. Цікаво чим мотивований саме такий вибір? Невже Львівщина, Івано-Франківщина, Закарпаття та ін. – регіони, які не потребують проєвропейських змін?

  • Юрій Патиківський

    В принципі, зовсім не дивно!!! Ми з партнерами передбачали, що буде саме так!!! )

  • Юрій Патиківський

    Річ у тому, що процедура подання заявки надмірно складна і надмірно суб”єктивна. Мої партнери у регіонах не зуміли податися навіть попри те, що регулярно беруть участь (і перемагають!) у відборах посольства США, серйозних фондів. А тут – просто велика кількість додаткових перешкод, необхідність яких для реалізації проекту викликає чималі сумнів.
    Вирішили, що якщо хтось створює штучні перепони, то це комусь потрібно! )