Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (СLEAR)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Volodymyr Kuprii

CLEAR_EoI Teaser
Програма дій та реагування територіальних громад на надзвичайні ситуації (СLEAR)

Загальний огляд запрошення до висловлення зацікавленості

«Глобал Ком’юнітіз» (ГК) відбиратиме ОГС, які здійснюють діяльність на рівні територіальних громад у Чернівецькій та/або Чернігівській областях. Відібрані ОГС отримають фінансування (грант) обсягом до 150 000 доларів США для задоволення потреб територіальних громад у Чернівецькій, Чернігівській областях. Діяльність, на яку  спрямовано CLEAR, включає:

  • психологічна підтримка та допомога, захист дітей, протидія гендерно обумовленому насильству (GBV) та інша діяльність щодо захисту, на кшталт, навчання населення щодо ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів  (EORE);
  • грошова допомога на оренду житла (CfR), надання непродовольчої гуманітарної допомоги постраждалим внаслідок війни та військової агресії (NFI), забезпечення наборами для ремонту укриттів, шелтерів та для інших варіантів вирішення питань облаштування шелтерів, забезпечення доступу постраждалих осіб до води, санітарії та гігієни (WASH), функціонування шелтерів (Shelter).

«Глобал Ком’юнітіз» (ГК) надасть організаційну та технічну підтримку, а також організує навчання задля забезпечення реалізації безпечних та підзвітних програм гуманітарної допомоги.

Відповідні ОГС можуть відгукнутися на це запрошення до висловлення зацікавленості в участі в Програмі та подати відповідні документи. В анкеті заявники мають окреслити свій поточний досвід роботи та знання відповідного сектору, а також надати загальну інформацію про наявні потреби територіальних громад та пропозиції щодо їх забезпечення.

«Глобал Ком’юнітіз» (ГК) може підтримувати заходи, які відповідають Плану гуманітарного реагування в Україні (HRP). Також очікується, що запроповновані організаціями заходами не будуть дублювати заходи, які здійснюються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, хоча такі заходи можуть узгоджуватися або доповнювати.

Відібрані ОГС отримають невеликого розміру фіксований грант на суму до 3 000 доларів США (остаточно суму буде визначено) для забезпечення участі організації протягом 4-6 тижнів у процесі спільного розроблення остаточного варіанту заходів (проєктів). Цей процес включатиме зустрічі із фахівцями з питань партнерства «Глобал Ком’юнітіз» (ГК) та додаткові оцінки

Наприкінці процесу спільного розроблення відповідним організаціям буде надано додатковий грант у розмірі до 150 000 доларів США для виконання розроблених та погоджених заходів.

Критерії відповідності (прийнятності) та інструкції

Ця можливість відкрита для неприбуткових організацій громадянського суспільства, які працюють на рівні територіальних громад у Чернівецький, Чернігівській областях. Усі ОГС повинні на дату висловлення зацікавленості повинні мати статус юридичних осіб та не перебувати у стані припинення діяльності, мати досвід діяльності в Чернівецькій, Чернігівській областях. Наявність юридичної адреси, офіційного місця знаходження в цих областях (наявність офісу) не є обов’язковою вимогою для участі.   

Визначені документи (форми) необхідно підготувати та подати на адресу електронної пошти [email protected] до 12 вересня 2022 року до 18:00

  • Лист про висловлення зацікавленості (приклад додається)
  • Заповнена анкета (форма додається)
  • Попередня оцінка фінансової відповідності – PAFR (форма додається)

Усі необхідні документи та форми можна завантажити тут

Глобал Комьюнітіз визначить партнерські організації за такими критеріями:

  • наявність офіційної державної реєстрації організації як юридичної особи;
  • досвід роботи в Чернівецькій, Чернігівській областях;
  • поточна та планована діяльність організації у визначених сферах. Пріоритет надаватиметься територіальним громадам з високим рівнем потреб та великими обмеженнями у їх задоволені;
  • існуюча та потенційна технічна можливість реалізації пропонованої діяльності/заходів;
  • попередній досвід діяльності у визначеній сфері (секторі);
  • визначені нагальні потреби цільових груп в територіальних громадах та пропонована діяльність задля їх забезпечення;
  • організаційна спроможність та здатність організації впровадити проєкт/здійснити діяльність;
  • участь у секторальних координаційних механізмах.

Питання щодо висловлення зацікавленості (процедури подання відповідних документів) можна надсилати на [email protected] до 5 вересня 2022 р. 

Глобал Комьюнітіз заохочує подавати заявки організації, які очолюють жінки, представники/представниці ЛГБТ спільноти, представники/представниці інших спільнот меншин. Організаціям також рекомендується враховувати у пропонованій ними діяльності, пропонованих заходах потреби важкодоступних соціальних груп, груп, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Останні публікації цього розділу:

Набір на Competitive College Club

Конкурс на проведення тренінгів з посилення економічного розвитку для фермерів малих господарств та переробників сільгосппродукції на півночі Запорізької області та півдні Дніпропетровської області

Грантовий конкурс щодо розповсюдження насіння та добрив для стійкості аграрної промисловості

Грантова програма «Моніторинг відбудови»

Тендер на укладення рамкового договору на закупівлю поліграфічної продукції

Партнерство для відновлення: нові можливості для громад