Програма USAID АГРО оголошує тендер на створення цифрових схем меліоративних систем

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


старий Шаблон_грантиконкурси (15)
Програма USAID АГРО оголошує тендер на створення цифрових схем меліоративних систем

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує тендер на створення цифрових схем меліоративних систем. Завдання передбачає створення цифрових даних меліоративних систем в структурі бази даних, на основі доступних даних, отриманих методами дистанційного зондування Землі (дешифрування супутникових знімків, аерофотознімків, ортофотопланів, топографічних карт та планів) у поєднанні з архівними наявними даними. Зібрані дані мають бути представлені у вигляді бази даних з геокодованою інформацією про основні об’єкти інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж (канали на зрошувальних та осушувальних системах, дамби, насосні станції тощо) та відповідною семантичною інформацією про кожний об’єкт.  

Отримана в рамках реалізації контракту достовірна інформація про розташування основних об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж допоможе в управлінні та розвитку гідротехнічної меліорації, створенні організацій водокористувачів (ОВК) та сприятиме плануванню аграріями агровиробництва на землях. Також, ця інформація потрібна для оцінки збитків, які нанесені меліоративній інфраструктурі в результаті збройної агресії росії проти України.  

Підрядник відповідатиме за виконання наступних завдань: 

  • Збір та аналіз вихідної інформації про основні об’єкти інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж .  
  • Розробка геобази даних у відповідності до якої буде здійснюватися ідентифікація та збір інформації (включаючи геодані та відповідні характеристики об’єктів меліоративних систем). Розроблена база геоданих  узгоджується з Програмою USAID АГРО.  
  • Ідентифікація основних об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж, включаючи невідомі та безхазяйні, їх стану та характеристик для 24 областей та АР Крим (включаючи тимчасово окуповані території), шляхом використання засобів дистанційного зондування Землі, що здійснюється у тісній співпраці з представниками Держрибагентства, Держводагентства, Басейнових управлінь водних ресурсів, Регіональних офісів водних ресурсів, ОВК, територіальних громад, які є балансоутримувачами основних об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних систем та мереж.  
  • Передача отриманої інформації в НІГД, у відповідності до чинного законодавства про НІГД та публікація отриманої інформації на національному геопорталі. 
  • Надання пропозицій щодо уточнення класифікатора меліоративних мереж, зазначених в додатку 62 до постанови № 1051 постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р.  
  • Презентація отриманих результатів для органів влади та запрошених експертів. 

Технічна кваліфікація успішного учасника тендеру повинна відповідати наступним вимогам:  

  • Юридична особа, яка має щонайменше 5 років підтвердженого досвіду виконання робіт у сфері геоінформаційних систем, робіт з дешифрування супутникових знімків та створення баз геоданих. Підряднику пропонується надати інформацію принаймні про три (3) дослідження, здійснені за останні п’ять (5) років, які найкраще ілюструють кваліфікацію та минулу діяльність пов’язану із завданням контракту.  
  • Підряднику пропонується надати резюме для всього запропонованого ключового персоналу з підтвердженням наявного досвіду та технічної кваліфікації для виконання зазначеного обсягу роботи. Підрядник повинен запропонувати кандидатів, як мінімум, на такі посади:  
    - Керівник проекту (ключовий персонал) – вища освіта, підтверджені щонайменше 5 (п’ять) років досвіду управління аналогічними проектами, моніторинг діяльності, сильні комунікаційні навички та навички написання звітів. 
    - Інженер-гідротехнік або інженер-меліоратор (ключовий персонал) з вищою освітою за спеціальністю гідромеліорація та відповідним досвідом роботи (щонайменше 5 роки) з гідротехнічними об’єктами на меліоративних системах; 
    - ГІС фахівець (ключовий персонал) – вища освіта в галузі ГІС, щонайменше 5 (п’ять) років досвіду роботи з даними дистанційного зондування землі та створення геопорталів. 
    - Інженер баз даних (ключовий персонал) – вища технічна освіта, щонайменше 5 (п’ять) років досвіду проєктування архітектури та структури баз даних. 
    - Перевага надаватиметься Учасникам, які залучать місцевих консультантів, які знають про меліоративні системи на відповідних територіях. 
  • Заявники повинні мати доступне обладнання та ресурси, необхідні для виконання робіт, викладених у технічному завданні. 

Завантажити повний опис технічного завдання та додатки можна за посиланням.

Інформація для подання заявки 

  • 18 березня, 2024 р. з 15:00 до 17:00 Програма USAID АГРО планує провести онлайн нараду перед прийомом пропозицій. Щоб підтвердити свою присутність необхідно до 18.00, 15 березня заповнити анкету за посиланням.  
  • Не пізніше 14 березня надсилайте усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту (ел.пошта [email protected]
  • Не пізніше ніж 18:00 за Київським часом 29 березня 2024 р. надсилайте пропозиції  

У будь-якій кореспонденції у зв’язку з цим тендером, будь ласка, зазначайте його назву: ЗНП № АГРО-ЗНП-29. 


Останні публікації цього розділу:

Запрошуємо до участі у конкурсному відборі на обладнання

Відкритий тендер із закупівлі поліграфічної та промо продукції

Тендер на проведення рекламної кампанії

Тендер на закупівлю тактичних аптечок

Тендер на відбір постачальника щодо виготовлення, доставки та встановлення тактильних засобів інформації та навігації для пересування відвідувачів із порушеннями зору

Конкурс на закупівлю зарядних станцій