«Re:Ukraine project»: конкурс мінігрантів для українських ОГС

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
iaa.ukraine

12
«Re:Ukraine project»: конкурс мінігрантів для українських ОГС

ГО “Інститут аналітики та адвокації” 25 січня 2023 року оголошує прийом заявок на участь у конкурсі мінігрантів у рамках проєкту “Re:silience. Re:covery. Re:construction. (Re:Ukraine project)”, який впроваджується ГО “Інститут аналітики та адвокації” у співпраці з Transparency International UkraineВокс Україна та Українська фундація розвитку за фінансової підтримки Європейського Союзу.  

Мета проєкту: підвищити стійкість українського суспільства до російської агресії, зокрема інформаційну, оцінити збитки, понесені через повномасштабне вторгнення, підготувати інститути громадянського суспільства до відбудови України.

Більше інформації про проєкт Re:Ukraine та його активності — за посиланням.

Про конкурс мінігрантів

Розмір мінігранту: у межах конкурсу планується надати 5 мінігрантів розміром до EUR 3 000 кожен. Заявники мають подавати бюджет проєктної пропозиції в EUR.

Період реалізації мінігрантів: 01 березня – 15 червня 2023 року. Рекомендований період реалізації не більше 3-х місяців. Незалежно від дати початку, запропонована програмна діяльність має завершитись до 15 червня 2023 року.

Субгранти надаються з метою: 

(1) підвищення обізнаності населення щодо питань діяльності ОГС в умовах воєнного стану (як-от оцінка та фіксація понесених матеріальних збитків та підготовка документальної бази для майбутньої компенсації; моніторинг закупівель, аналіз бюджетів, робота з виявлення дезінформації та пропаганди — з фокусом на локальні/нішеві медіа, соціальні мережі та канали, аналіз стану МСП, рекомендації щодо покращення їхнього стану, тощо), а також набуття практичних навичок самими ОГС;  

(2) підвищення спроможності громад та вирішення їхніх конкретних завдань і викликів (робота над громадським бюджетом, інтеграція ВПО в життя громади, ідентифікація та аналіз ключових викликів, з якими зіштовхуться ВПО в громадах, набуття ними практичних навичок, аналіз критичних викликів громад та створення планів (рекомендацій) з їх подолання, регіональні плани відновлення (виклики щодо формування, координації, реалізації, фінансування тощо), можливості з відновлення;  

Види діяльності, які фінансово можуть мати підтримку в межах мінігранту:

  • Медіа послуги / консультації у сфері ЗМІ та боротьбі з дезінформацією;
  • Аналітичні, інформаційні та консультаційні послуги для громад, окремих груп людей або бізнесу;
  • Аналітична робота з моніторингу публічних закупівель, виконання бюджету, моніторингу та документування збитків тощо;
  • Психологічні та/або консультаційні послуги з професійної діяльності;
  • Інші види діяльності, якщо вони відповідають пріоритетним цілям проєкту.

Критерії відповідності для розгляду грантових пропозицій учасників конкурсу:

  • Офіційно зареєстрована в Україні неурядова (громадська, благодійна) організація, що має отриманий у встановленому законодавством порядку статус неприбутковості;
  • Належним чином заповнена грантова пропозиція відповідно до аплікаційної та бюджетної форм (додаються нижче), що подана в строк та у порядку, визначеному цим оголошенням (відповідність кваліфікаційним критеріям);
  • Місцеві ГО/ОГС повинні мати команду щонайменше з 3 членів, яка відповідає вимогам, визначеним умовами суб-гранту;
  • Досвід у необхідній галузі та наявність внутрішнього контролю для управління коштами субгрантів. Це включає в себе фінансовий менеджмент/менеджера та банківський рахунок.

Заохочується участь регіональних та невеликих, але компетентних, організацій для підтримки досягнення цілей проєкту та розвитку ГО в Україні.

У рамках цього конкурсу ГО “Інститут аналітики та адвокації” не надаватиме мінігранти комерційним організаціям, політичним партіям, урядовим інституціям та фізичним особам. 

Щоб вибрати найбільш відповідний та ефективний субгрант, ми оцінимо всі отримані пропозиції відповідно до принципів недискримінації, прозорості та справедливості. Отримані пропозиції на мінігранти можуть підлягати додатковому погодженню з представниками партнера з розвитку, який фінансує цей проєкт. Результати відбору будуть опубліковані командою проєкту та повідомлені переможцям особисто. 

Порядок подачі

Проєктні пропозиції разом з додатками мають бути подані в електронному вигляді на адресу [email protected] не пізніше 12 лютого 2023 року. В темі листа має бути зазначено: “Заявка “назва вашої організації” на конкурс мінігрантів”.

Кінцевий термін для подачі заявок — 12 лютого 2023 року до 20.00 за київським часом. Проєктна пропозиція заповнюється і подається українською мовою.

У разі виникнення питань в рамках цього оголошення, просимо звертатися за електронною адресою [email protected] або [email protected].  

 

Додатки

Аплікаційна форма

Форма бюджету


Останні публікації цього розділу:

Пройдіть курс “Абетка саморегуляції 7.0” і отримайте можливість взяти участь в ретриті “Тіло. Ресурс. Баланс.” в Карпатах

Запит на пропозиції для платформи сприяння ринковим зв'язкам та ціновій аналітиці

Save the Children шукає партнерів у Південних областях

Запит цінових пропозицій – техніка (проект JERU)

Запит на закупівлю постільної білизни, ковдр та рушників

Запит на постачання зарядних станцій та аксесуарів