Школа цифрової безпеки DSS380 пропонує редакціям аудит з цифрової безпеки

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
pereklad

DSS newsrooms search_cover_SMALL
Школа цифрової безпеки DSS380 пропонує редакціям аудит з цифрової безпеки
Редактори ЗМІ здатні чудово організувати процес створення та публікації контенту в своїх редакціях, однак нерідко технічна частина роботи редакції (сервери, облікові записи, техніка) є доволі хаотичною та уразливою. Це становить приховані чи наявні загрози для роботи як колективу, так і кожного окремого співробітника редакції. «Інтерньюз-Україна» в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 надає українським редакціям комплексну підтримку через  аудити з цифрової безпеки та подальші консультації.
 
Навесні-влітку 2018 року ми розпочали працювати з двома першими редакціями на основі відкритого конкурсу. Ми плануємо відібрати ще три редакції для участі в проекті. Запрошуємо редакції українських ЗМІ до участі в конкурсі – реєстрація.
 
Дедлайн подачі: 8 липня 2018 р, 23:59 EET
 
Відібрані за конкурсом редакції:
  • пройдуть професійний цифровий аудит, на якому фахівці допоможуть уточнити загрози, краще зрозуміти ризики та вразливість організації;
  • за результатами аудиту отримають список релевантних рекомендацій та детальний опис їх втілення;
  • пройдуть навчання з цифрової безпеки, програма якого буде складена відповідно до результатів аудиту – буде спрямована на визначені потреби;
  • за рахунок поглибленої та тривалої експертної підтримки матимуть нагоду втілити заходи для посилення як організаційної безпеки, так й індивідуальної захищеності кожного співробітника.
Для надання консультаційної підтримки обираємо редакції ЗМІ, які усвідомлюють свої слабкі сторони у сфері цифрової безпеки, розуміють актуальні виклики, що стоять перед колективом та готові працювати над змінами. Перевагу матимуть редакції з Києва та Київської області. 
 
Протягом процесу зміцнення організаційної та індивідуальної цифрової безпеки (серпень-грудень 2018, п’ять місяців) відібрані редакції отримуватимуть підтримку консультантів з цифрової безпеки, залучених до кожного етапу роботи.
 
Перевагу матимуть редакції, що відповідають таким критеріям:
  • мінімум 2 роки досвіду роботи як медіа;
  • мінімум 1 співробітник, який виконує завдання ІТ-підтримки редакції;
  • мінімум 10 співробітників редакції (включно з ІТ-фахівцями);
  • керівництво розуміє загрози та слабкі сторони редакції в сфері цифрової безпеки, артикулює проблеми та готове працювати (витрачати як мінімум часовий ресурс колективу) для покращенням ситуації.
Перевагою для редакції буде наявність ІТ-фахівця, зацікавленого в розвитку тренерських та експертних навичок в сфері цифрової безпеки.
 
Детальну інформацію можна отримати через електронною поштою – надіслати листа на адресу:  
 
Інформація про проект
DSS 380 – школа цифрової безпеки для правозахисників, громадських активістів, представників неурядових організацій та ЗМІ в Україні. Завдання Школи – надати можливості для посилення індивідуальної та організаційної цифрової безпеки цільових аудиторій проекту шляхом проведення консультацій, тренінгів та експертної підтримки.
 
Facebook сторінка проекту: https://www.facebook.com/dss380org


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді