Школи адвокації та партисипації: Київський Діалог оголошує набір команд
ЗАВЕРШЕНО
Оголошуємо набір команд із Полтавської, Запорізької, Вінницької, Тернопільської та Волинської областей, які за підтримки Київського Діалогу, здійснюватимуть діяльність спрямовану на місцевий розвиток.
Критерії відбору команд:
- Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів.
- Наявність у команди спільного бачення розвитку свого населеного пункту.
- Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме місцевому розвитку.
- Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.
Що чекає учасників та учасниць школи:
- Навчання з тем адвокації та партисипації;
- Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах;
- Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях;
- По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж з 10 областей.
Для участі в конкурсі потрібно до 18-го червня включно заповнити форму реєстрації.
————————————————————————————————————————–
Даний конкурс проводиться в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО “Європейський Обмін” та Міжнародним Фондом “Відродження” у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.
Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн.
Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.