Співпраця малих концертних залів (Music Moves Europe, програма «Креативна Європа»)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


MusicMovesEur1
Співпраця малих концертних залів (Music Moves Europe, програма «Креативна Європа»)

«Music Moves Europe» (MME) є рамковою підпрограмою Європейської комісії на підтримку музичного сектору. Вона була розроблена на основі низки зустрічей з представниками індустрії, які відбувались, починаючи з 2015 року. Після чого підпрограма «Music Moves Europe» була запущена як стратегічна ініціатива Комісії і зараз загалом виконує функції підтримки музичного сектору ЄС.

Яку підтримку надає цей конкурс? Загальна мета конкурсу – збільшити здатність концертних залів залишатися конкурентоспроможними у мінливих ринкових та регуляторних умовах. Ця можливість покликаний сприяти сталому розповсюдженню живої музики через співпрацю між малими та середніми концертними залами з метою стимулювання інноваційних моделей співпраці, підвищення ролі та активності локальних організацій у місцевій громаді. Його розроблено як новий підготовчий механізм роботи у напрямку «Music Moves Europe: розвиток європейського музичного різноманіття та талантів», який має на меті прокласти шлях до секторальної підтримки музики» як нового елементу наступної програми «Креативна Європа» після 2020-го року.

Який розмір підтримки можна отримати?

  • До 70 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 4 партнерів та зареєстровані у мінімум 3-х різних країнах-учасницях підпрограми «Культура»
  • До 50 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 3 партнерів та зареєстровані у мінімум 2-х різних країнах-учасницях підпрограми «Культура»;
  • До 30 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 2 партнерів;
  • До 30 тис. євро для проектів, незалежно від кількості партнерів, які зареєстровані у одній країні.

Максимальний розмір співфінансування складає 90% від загального обсягу коштів, передбачених на проект.

Хто може подаватися на конкурс?

Зверніть увагу! Для програми «Креативна Європа» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На програму можуть подаватися заявники, якщо вони:

  • приватні та публічні юридичні особи, а також прибуткові та неприбуткові організації;
  • консорціум організацій із щонайменше двох країн «Креативної Європи», які беруть участь у підпрограмі «Культура», що працюють у концертному залі місткістю до 400 людей та є окремими організаціями, які працюють в малих концертних залах і знаходяться у різних країнах, АБО є приватними або публічними юридичними особами, де принаймні одна з організацій працює у концертному залі місткістю до 400 людей і вони не обов’язково знаходяться у різних країнах.

Консорціум не обов’язково із різних країн, але принаймні в якому одна з організацій працює у концертному залі місткістю до 400 людей. Організації, які знаходяться в управлінні головного заявника-бенефіціара не можуть брати участь у цьому конкурсі. Фізичні особи не можуть подавати заявки на отримання гранту.

Як подати заявку на конкурс? Заявка має бути подана онлайн через наступну сторінку конкурсу одразу від імені усіх організацій або консорціуму.

Організації з яких країн можуть виступати партнерами? Організації із країн, що входять у підпрограму «Культура» програми «Креативна Європа» на момент подання заявки (див.повний перелік).

Дедлайн: 15 листопада 2019 року (13:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час)

Всі деталі тут.


Останні публікації цього розділу:

Тендерна пропозиція щодо постачання шин та інших автотоварів

Тендерна пропозиція щодо постачання товарів для забезпечення фізичної безпеки співробітників і надавачів послуг

Тендерна пропозиція на надання послуг друку інформаційних бюлетенів

Тендерна пропозиція щодо надання автотранспортних послуг з соціальних перевезень, евакуації населення

Навчальна програма DreamStart для осіб з інвалідністю

Конкурс на закупівлю портативних акумуляторів (повербанків)