Стартував перший цикл національного конкурсу проектів з е-демократії EGAP Challenge

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


?????
Стартував перший цикл національного конкурсу проектів з е-демократії EGAP Challenge

У квітні цього року українській спільноті презентовано конкурс ІТ-проектів з е-демократії EGAP Challenge. Конкурс покликаний створити дієві інструменти, що допоможуть громадянам отримувати нові якісні сервіси, ефективно взаємодіяти та безпосередньо впливати на владу, а владі – досягти нового рівня прозорості та ефективності. Кожен цикл EGAP Challenge складатиметься з 5 етапів: визначення тематики проектів – стимулювання ідей – креативні вікенди – інкубація – підтримка переможців. За результатами обговорень організатори оголошують тематику ІТ-проектів першого циклу конкурсу: інструменти ефективної взаємодії громадян, влади та бізнесу.

Тематика першого циклу є досить широкою, отже організатори конкурсу EGAP Challenge, в першу чергу, сфокусуються на підтримці інструментів, що допоможуть покращити взаємодію влади та громадян, посилити участь громади у прийнятті управлінських рішень, підвищити прозорість та відкритість влади тощо. Наприклад, сервіси, через які громадяни зможуть вирішувати питання, що турбують кожного: об’єднуватись для вирішення соціальних проблем та питань благоустрою; відслідковувати, куди саме витрачаються бюджетні кошти; долучатись до планування витрат бюджетів; контролювати дії влади тощо.

Вже з наступного тижня на чотирьох пілотних майданчиках конкурсу (у Вінниці, Дніпропетровську, Луцьку та Одесі) розпочнуться заходи для громадськості з метою стимулювання та культивування ідей й підготовки учасників до креативних вікендів, які заплановані на другу половину червня. Слідкуйте за оголошеннями на веб-сторінці конкурсу та у соціальних мережах.

Реєстрація команд для участі у креативних вікендах відкрита до 15 червня 2016 року на порталі egap.in.ua. Організатори радять зацікавленим командам витратити час, що залишився, з користю, а саме: сформувати команду, залучитися підтримкою громадських організацій та місцевої влади, обговорити з зацікавленими сторонами, які саме проблеми взаємодії з владою потребують нагального вирішення, продумати власну ідею та її технічне втілення, а також зареєструватися для участі у конкурсі. До участі у конкурсі запрошуються команди з усіх регіонів України.

Нагадаємо, EGAP Challenge – одна з ініціатив програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що реалізується Фондом Східна Європа, Фондом Innovabridge, Державним агентством з питань електронного урядування та партнерами за підтримки Швейцарської Конфедерації. Програма спрямована на використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що допомагатимуть вдосконалити якість врядування, покращать взаємодію влади та громадян та сприятимуть соціальним інноваціям в Україні. 

Партнерами проекту є компанії-лідери ІТ сфери, зокрема IBM, Cisco Systems, De Novo, Intel. Внесок бізнес-партнерів конкурсу передбачає надання продуктів та послуг компанії, експертної підтримки та менторингу. Тому їхня роль у проведенні навчання, наданні власних технологій та продуктів для учасників конкурсу є запорукою створення сучасних та інноваційних ІТ-інструментів у сфері е-демократії.

***

За детальнішою інформацією звертайтесь до Катерини Копчук, менеджера із зв‘язків з громадськістю Фонду Східна Європа, за тел. (044)2003824 або електронною адресою [email protected].

 


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю робіт з розробки інформаційно-аналітичної веб-сторінки "Онлайн тренер реформ в Україні"

Тендер: поточний ремонт та облаштування споруд цивільного захисту (укриття) м. Миколаїв (продовжено)

Тендер на закупівлю продовольчих та непродовольчих товарів

Послуги проживання, оренди конференц-залу учасників тренінгів Управління проблемами в м. Полтава (продовжено)

Запит пропозиції на послуги для формування звіту на основі Кінцевого оцінювання

Відкритий тендер на надання послуг з PR та SMM для створення бренду Ландшафтної лабораторії КНУ та популяризації результатів її досліджень