Стажування для українок в Австрії: стартував другий набір на програму “Професійний інтеграційний ХАБ”

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
EUCFI

Професійний інтеграційний ХАБ 2.0 - Відкрито набір
Стажування для українок в Австрії: стартував другий набір на програму “Професійний інтеграційний ХАБ”

5 серпня розпочався набір на другий раунд “Професійного інтеграційного ХАБу”. Це продовження вже відомої в Україні та Австрії програми стажування, яка тривала впродовж весни 2024. “Професійний інтеграційний ХАБ” забезпечує стажування протягом 3 місяців у провідних європейських інституціях та організаціях для українських фахівчинь, які проживають в Австрії внаслідок повномасштабного вторгнення росії в Україну. 

Проєкт ініційований та фінансується Фундацією ЕРСТЕ, та впроваджується Європейським центром свободи та незалежності (Відень, Австрія). Організатори мають дві амбітні мети: 

  • сприяти інтеграції українських фахівчинь до австрійського професійного середовища; 
  • допомогти учасницям програми отримати австрійський досвід, який стане у нагоді під час відбудови України на шляху до її євроінтеграції.

“Наша програма має на меті не лише сприяти професійному розвитку українських експертів, але й надати їм практичний досвід, необхідний для повоєнної відбудови України та її подальшої інтеграції до Європи”, – коментує Яна Барінова, керівниця проєктів з питань європейських політик та відносин з Україною Фундації ЕРСТЕ.

“Професійний інтеграційний ХАБ” передбачає стажування протягом 3 місяців у провідних інституціях та організаціях Австрії на посадах, відповідних кваліфікаціям учасниць, щомісячну стипендію у розмірі 1200 євро, навчальні візити, спільні зустрічі, професійних воркшопах, конференціях тощо. Початок стажування заплановано на 15 жовтня 2024 року.

Учасниці та організатори програми "Професійний інтеграційний ХАБ" 1.0

Учасниці та організатори програми “Професійний інтеграційний ХАБ” 1.0

“Ми пишаємося тим, що серед інших програму підтримують державні інституції Австрії, надаючи українкам місця для стажування та відкриваючи їм двері до європейського ринку праці. Це демонструє державну підтримку та солідарність Австрії з Україною”, – зазначає співзасновниця Європейського центру свободи та незалежності Ольга Олефірова. 

Подати заявку на участь можуть українки, які переїхали до Австрії після повномасштабного вторгнення, мають статус тимчасового захисту, дозвіл на офіційне перебування та працевлаштування у цій країні. Передбачається, що потенційні учасниці мають високий професійний рівень в одній із запропонованих сфер: культура, соціальна сфера, державне управління, архітектура, туризм, соціальне підприємництво, проєктний менеджмент, маркетинг, медіа та комунікації. Серед інших умов: наявність вищої освіти та досвіду роботи від трьох років в обраній сфері, відповідність кваліфікацій вимогам обраної організації, відмінне володіння англійською мовою, знання німецької на рівні А2 або вищому, активна громадянська позиція. Дедлайн подачі заявки – 1 вересня 2024 року.

Цього разу організатори збільшили кількість місць та очікують до 20 учасниць. Відбір проходитиме у три етапи: технічний – перевірка відповідності учасника вимогам програми, аналіз CV; проміжний – онлайн-інтерв’ю з представниками Фундації ЕРСТЕ та ЄЦСН; фінальний відбір – інтерв’ю з представниками організації, що приймає на стажування.  

“Досвід першого раунду програми показав, що “Професійний інтеграційний ХАБ” – актуальна ініціатива, яка стала корисною як для українських фахівчинь, так і для австрійських інституцій та організацій, чиї представники відзначали високу кваліфікованість та експертність учасниць програми”, – зазначає співзасновниця Європейського центру свободи та незалежності Олена Бекреньова.

За результатами стажування в рамках “Професійного інтеграційного ХАБу” 1.0, четверо учасниць отримали пропозиції від установ та організацій щодо продовження контракту. Цей факт є важливим показником успішності програми та вкотре підтверджує взаємну вигоду від участі у ній для Австрії та України. 

Дізнатися більше про програму “Професійний інтеграційний ХАБ” та подати заявку на участь у другому раунді можна за посиланням

Довідка:

Фундація ЕРСТЕ – це творча майстерня ідей та інновацій, лабораторія майбутніх тем, яка веде стратегічну співпрацю шляхом нетворкінгу. Як основний акціонер Групи Ерсте, Фундація ЕРСТЕ забезпечує незалежне майбутнє одного з найбільших постачальників фінансових послуг в Центральній, Східній та Південно-Східній Європі. Прагнучи служити загальному добру, приватна австрійська фундація зберігає віру в підтримку розвитку кожного.

www.erstestiftung.org

Європейський центр свободи та незалежності – громадська організація, зареєстрована українками у Відні у 2022 році, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну. Проєкти, які організація імплементує в країнах ЄС, пов’язані з Україною та спрямовані на сприяння її відбудові та євроінтеграції. 

www.eucfi.org


Останні публікації цього розділу:

Тендер на постачання столів, стільців, лав

Тендер ОПОРИ на соціологічне дослідження

Закупівля послуг харчування

Закупівля мобільних зерносушарок для субреципієнтів Програми USAID «Врожай»

ЦГК оголошує тендер на закупівлю консультаційних послуг з гендерних питань

Конкурс на закупівлю послуг спеціаліста/ки з картування посад