Таборові тренінги для молоді з інвалідністю, яка прагне змін
ЗАВЕРШЕНО
Команда Fight for Right запрошує молодь з інвалідністю та без з усіх регіонів України, хто готовий стати рушійною силою змін у сфері захисту прав людей з інвалідністю та брати участь в ухваленні важливих рішень на місцевому та всеукраїнському рівнях.
Прагнеш робити світ кращим? Шукаєш однодумців та підмоги? Хочеш брати участь у політичних процесах, які впливають на життя людей з інвалідністю? Якщо так, то давай з нами!
Таборові тренінги Fight For Right – це навчання і пригоди в горах, на острові, у лісі чи біля річки, щоб познайомитися, “прокачати” свої лідерські якості, дізнатися про політичну участь і виборчі права, навчитися практичних інструментів правозахисту. А також спільно скласти адженду подальших дій щодо подолання перешкод на шляху до повноцінної участі всіх людей в ухваленні рішень на різних рівнях.
Бути волонтером громадської організації, виходити на мирні акції протесту, написати в ЖЕК, щоб побудували пандус, говорити про інвалідність близьким і друзям не як про вирок, а як про частину життя, бути інстаблогером чи тільки починати свій ютуб-канал і змінювати ставлення до себе та творити інклюзивний світ довкола…
Дедлайн для попереднього зголошення – 18 квітня 2021 року
Добір учасників та учасниць відбувається у два етапи. Усі, хто заповнить форму-оголошення до 8 квітня, отримають деталі про чотири таборові тренінги та подальшу інструкцію для конкурсного добору. Не зволікай, зараз саме твій шанс стати частиною Руху за права людей з інвалідністю в Україні.
Якщо відчуваєш внутрішній поклик – я точно маю стати частиною змін! – уважно читай деталі зустрічей, заповни коротку форму-зголошення та гайда до нас! Обіцяємо, у спільноті Fight for Right нудно не буває.
Отож.
Упродовж квітня-червня 2021 року відбудеться чотири таборових тренінги в різних регіонах України. Тут не буде нудних начиток лекцій і презентацій зранку до ночі.
На таборовій зустрічі кожен учасник та учасниця:
* здобуває нові знання про права людини, інклюзивність, політичну участь, інструменти впливу та як протидіяти дискримінації від найпотужніших тренерів(ок);
* бере відповідальність за спільний комфорт, побут, відкрите та безпечне середовище;
* виявляє та тренує лідерські навички в умовах походу, сплаву річкою чи підкорення гір;
* готові ділитися своїми історіями та з повагою слухати історії інших;
* долучається до формування правозахисної адженди та плану дій для захисту прав людей з інвалідністю в Україні.
Інші деталі зустрічей:
* організатори покривають витрати, пов’язані з проведенням таборових зустрічей;
* учасники та учасниці беруть на себе витрати на дорогу до міста загальної зустрічі;
* під час зустрічей будуть створені таборові умови для комфортної участі молоді з різними видами інвалідності;
* на зустрічах працюватиме перекладач або перекладачка жестової мови;
* у деяких випадках є можливість долучитися до зустрічі із супровідною особою;
* після тренінгів для учасників і учасниць навчання продовжуватиметься в онлайн-форматі (вебінари, онлайн-майстерні тощо);
* після онлайн-навчання найвмотивованіші пройдуть оплачуване стажування в місцевих та центральних органах влади;
* вік учасників/ць – до 35 років.
Готові? Заповнюйте реєстраційну форму
Залишилися питання? Звертайтеся [email protected]