Тендер на пошук контрактора для розробки та проведення соціологічного дослідження щодо лідерства жінок з інвалідністю в громадах

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Nastya_Hrabovska

tender_ntylth(2)
Тендер на пошук контрактора для розробки та проведення соціологічного дослідження щодо лідерства жінок з інвалідністю в громадах

Громадська організація людей з інвалідністю Fight For Right оголошує тендер на пошук контрактора для розробки методології та проведення соціологічного дослідження щодо лідерства жінок з інвалідністю в громадах України.

Опис проблеми:

Жінки з інвалідністю є мало представлені у сфері прийняття рішень в Україні через низку існуючих перешкод та відсутність механізмів сприяння доступу. Ми хочемо дослідити причини, які не дають змоги жінкам з інвалідністю в Україні бути лідерками і мати вплив у прийнятті рішень на різних рівнях і в різних сферах та напрацювати рекомендації, як змінити ситуацію.

Мета проєкту:

Визначити перешкоди для лідерства жінок з інвалідністю в громадах. На основі результатів дослідження розробити ряд рекомендацій щодо підсилення жінок з інвалідністю, їхньої активізації на місцях, більшої видимості та впливовості. Наснажити жінок та дівчат з інвалідністю адвокатувати свої права та займати проактивну лідерську позицію у формуванні політик, що стосуються людей з інвалідністю, на локальному рівні.

Про що дослідження:

Базовий аналіз проблем та потреб жінок з інвалідністю з фокусом на локальний рівень за категоріями (системних, психологічних, інституційних тощо), виведення загальних рекомендацій із розвитку лідерства жінок з інвалідністю.

Методологія дослідження має включати такі етапи/складові:

  1. Якісний етап – 5 фокус-груп щодо ідентифікації перешкод, які заважають жінкам з інвалідністю бути включеними в процеси прийняття рішень на локальному рівні під час війни;
  2. Кількісний етап дослідження серед жінок з інвалідністю відповідно до завдань дослідження.

Завдання дослідження:

  1. Описати, як бачать жінки з та без інвалідності жіноче лідерство та форми участі.
  2. Проаналізувати український контекст: якою мірою жінки з інвалідністю представлені у владі, наскільки мають вплив на прийняття рішень; де зараз представлені жінки з інвалідністю, де вони “мають голос”, що вагомого зробили.
  3. Визначити перешкоди для лідерства жінок з інвалідністю. В тому числі порівняти перешкоди за різними ознаками: жінки з інвалідністю активістки та неактивістки; за різними типами інвалідності; за різними типами населених пунктів; регіонами України; фактом проживання жінки з інвалідністю за кордоном чи в Україні під час війни; набутої інвалідності внаслідок війни.
  4. Дослідити як війна вплинула на ситуацію жінок з інвалідністю, в тому числі на їхній активізм та лідерство. Як змінились ролі у жінок з інвалідністю під час війни (окремо закцентуватися на жінках з інвалідністю, які проживають у прифронтових зонах).
  5. За можливості – дослідити наміри щодо повернення в Україну жінок з інвалідністю, які перебувають за кордоном під час війни.
  6. Дослідити перешкоди, з якими зіштовхуються жінки, які отримали інвалідність під час / внаслідок війни.
  7. Визначити причини того, що в середньому жінки з інвалідністю мають нижчий рівень освіти, менш престижні і високооплачувані професії, нижчий рівень англійської мови тощо, ніж жінки без інвалідності.
  8. Розпрацювати рекомендації щодо того, як підсилити потенціал жінок з інвалідністю, розвинути їхні лідерські позиції, підвищити видимість жінок з інвалідністю на місцях.

Звіт дослідження:

Комплексний аналітичний звіт з візуалізацією даних дослідження у форматі Word/PDF та презентація з основними знахідками дослідження.

До участі в тендері запрошуються соціологічні компанії повного циклу, які готові розробити та подати на конкурс заявку за наступною схемою:

  1. Бачення контексту і формулювання завдань дослідження.
  2. Пропозиції щодо дизайну методології дослідження (опис запропонованих інструментів збору та аналізу даних).
  3. Етика дослідження (конфіденційність, інформована згода) та підходи до забезпечення доступності опитування для респондентів_ок з різними видами інвалідності.
  4. Побудова репрезентативної вибірки респондентів_ок (обов’язкова дезагрегація за ознакою інвалідність).
  5. Таймлайн проведення дослідження та підготовки звіту з описом результатів.
  6. До розгляду приймаються тендерні пропозиції в обсязі не більше 400 тисяч гривень.

Тендерні пропозиції приймаються до 10 червня 2024 року на пошту [email protected].

Пакет має містити:

  • Тендерну заявку за визначеним шаблоном;
  • Приклади попередніх досліджень (бажано на схожі тематики, 2-3 приклади, в тому числі дослідження щодо людей з інвалідністю);
  • Установчі документи контрактора.

Неповні комплекти документів та/або такі, які подані пізніше встановленого терміну розглядатись не будуть.


Останні публікації цього розділу:

Конкурсний відбір від Helvetas Swiss Intercooperation для проведення тренінгів для навчання дорослого населення профтех спеціальностям у Харківській, Дніпропетровській та Полтавській областях

Постачальник послуг редизайну веб-сайту Індексу прозорості енергетики

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із закупівлі меблів (диванів-лавок)

Тендер на закупівлю обладнання для просторів/ Invitation to participate in the Tender for the purchase of equipment for spaces

Закупівля та встановлення додатково обладнання для автомобілів Національної поліції

Конкурс на закупівлю послуг дизайну та друку інформаційно-промоційних матеріалів