Тендер на послуги з забезпечення енергоефективності об’єкту (м. Полтава)

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
VOLNA

тендер tender ntylth(3)
Тендер на послуги з забезпечення енергоефективності об’єкту (м. Полтава)

№_____________

від ____________  20__ р.

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсних торгів

(далі – „Оголошення”)

Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Всеукраїнське Об’єднання Людей з Наркозалежністю (ВОЛНА)» (БО «БФ «ВОЛНА») оголошує конкурсні торги на закупівлю послуг з забезпечення енергоефективності об’єкту за адресою: м. Полтава, вул. Патріотична 7-Б (Будівля шелтеру – реабілітаційний центр (Центр надання екстреної допомоги)).

Джерело фінансування закупівлі: Дана закупівля необхідна для забезпечення тимчасового проживання людей які вживають наркотики та їх близьким оточення у зв’язку з війною. Договір про надання Субгранту 197-EJAF-23, що фінансується МБФ “Альянс громадського здоров’я”

Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг

Опис об’єкту

Будівля триповерхова, з підвалом, побудована у 2004 році.

Зовнішні стіни. Цегляні, утеплені пінопластом 10 см, оздоблені. Опір теплопередачі конструкції 3,3 м2·K/Вт. Стан задовільний.

Дах. Чотирьохскатний, утеплений. Межує з опалювальними кімнатами третього поверху.

В кімнатах на третьому поверсі, нижча температура ніж на інших поверхах, що говорить про підвищені тепловтрати через покриття. Тому рекомендується провести реконструкцію даху, застосувавши товщий шар утеплювача з низьким коефіцієнтом теплопровідності.

Характеристика інженерних систем

Система опалення. Система теплопостачання приміщення індивідуальна. Для забезпечення потреб опалення використовується твердопаливний котел на пелетах Hit Pellet Duo, номінальною тепловою потужністю 70 кВт. Внутрішня водяна система опалення двотрубна, з горизонтальною розводкою. Опалювальні прилади (24 біметалевих радіатори та 14 стальних) розміщені біля зовнішніх стін під вікнами без радіаційного захисту. При обстеженні системи опалення виявлено нерівномірність розподілення теплоносія Œрадіаторі у кімнатах підвалу майже холодні. Тому існує необхідність у балансуванні системи опалення та заміні стальних радіаторів на біметалеві з термостатичними клапанами.

Система гарячого водопостачання. Забезпечується електричним підлоговим водонагрівачем об’ємом 300 л, з 2 т/о, ТЕН 9 кВт. В будівлі 16 точок споживання гарячої води, включаючи всі санвузли та кухню.  Система вентиляції. Вентиляція приміщення природна, відбувається за рахунок перепаду тиску всередині та зовні будівлі, інфільтрацією через нещільності в віконних та дверних конструкціях. Додатковий повітрообмін забезпечується при відкритті вікон та дверей. Видалення відпрацьованого повітря з санвузлів здійснюється через витяжні решітки обладнані електричними вентиляторами.  Система освітлення. Внутрішнє освітлення забезпечується виключно світильниками з світлодіодними лампами різної потужності. Управління освітленням здійснюється в ручному режимі. 

Дані по фактичному споживанню будинком енергоресурсів представлені в таблиці.

 

Електрична енергія

Холодна вода

Паливо

кВт·год

грн*

м3

грн*

кг, л

грн*

Листопад

2022

920

5 244

50

824

4500 кг пелетів, 150 л дизелю 200 л бензину

62 500

Грудень

2022

930

5 777

50

824

4500 кг пелетів, 150 л дизелю, 200 л бензину

62 500

 

* тарифи станом на вибраний період: електрична енергія Œ6,2 грн/кВт·год; холодна вода, Œ16,48 грн/м3; пелети Œ9000 грн/т.

Для того щоб забезпечити опалення будинку у разі відключень електроенергії використовуються два генератори: дизельний 6 кВт та бензиновий 4 кВт. Вночі, в цілях економії, для підтримки роботи системи опалення застосовується джерело безперебійного живлення Must з чистою синусоїдою, номінальною потужністю 3000 Вт (96 В) разом з 8 акумуляторними батареями Ventura (12 В, 26 А∙год). Так як відключення часті і тривалі даний інвертор рекомендується обладнати більш ємнісними батареями з метою економії палива на генератор. Наявної системи акумуляторів до безперебійника не вистачає навіть на 2 год автономної роботи системи опалення. Для потреб освітлення під час відсутності електроенергії використовується інвертор Wimpex (7200 Вт, 12 В) разом з акумуляторною батареєю DMK Energy (12 В, 225 А∙год).  

Назва

Кількість

Додаткова інформація (термін придатності/номер лоту/додаткові характеристики/інше)

1.

Проведення обстеження об’єкту для визначення технічних рішень та вартості послуг

1

Послуги надаються безкоштовно для розробки тендерної пропозиції та входять до строку надання тендерних пропозицій

2.

Послуги з забезпечення енергоефективності об’єкту, а саме:

1

 

 

  • Обладнання джерела безперебійного живлення котла більш ємнісними акумуляторами 55 А∙год 

8

 

 

  • Балансування системи опалення

1

 

 

  • Заміна стальних опалювальних приладів на біметалеві з терморегуляторами

14

 

 

 

Додаткове обладнання та облаштування:

   
 

АКБ, Ємність 55 А∙год

шт

8

 

Гідравлічне балансування системи опалення

 

1

 

Біметалевий радіатор

шт

14

 

Монтаж радіаторів

шт

14

 

Термостатичний клапан з термоголовкою

шт

14

 

Монтаж клапанів

шт

14

 

Термін постачання товарів, виконання робіт та надання послуг

з 17 травня 2023 р. по 25 червня 2023 року

Обов’язкові технічні вимоги до товарів, робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність технічним вимогам

Надання послуг та обладнання повинно відповідати технічним регламентам та вимогам  з енергоефективності

[Тендерна пропозиція]

 

Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг

Документи, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам

право на здійснення відповідної підприємницької діяльності

[Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи або ФОП]

 

Закупівля товарів та послуг, передбачених предметом закупівлі, здійснюється без ПДВ (згідно положень п. 26 підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2013 р. № 284, оскільки витрати здійснюються в рамках грантів проекту Глобального фонду, наданих відповідно до програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні).

Склад тендерної пропозиції:

  1. Тендерна пропозиція у формі комерційної пропозиції, офіційного листа, іншої форми, якщо така була зазначена у Оголошенні, тощо;
  2. Документи, які підтверджують відповідність технічним та кваліфікаційним вимогам (див. таблиці вище);
  3. Також, просимо додати до Вашої тендерної пропозиції будь-які інші документи, що, на Вашу думку, можуть бути корисними для оцінки пропозиції (наприклад, рекомендаційні листи, тощо).

Посадові особи Організатора, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками Козак Ігор Геннадійович, консультант з регіонального розвитку, адреса: Україна, 02100, м. Київ, вулиця Будівельників, будинок 21/9, офіс 2., номер телефону 063-801-97-13, e-mail: [email protected].

Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:

  1. Учасники мають подавати пропозиції у письмовому вигляді особисто або кур‘єрською поштою. Тендерні пропозиції, що надійдуть електронною поштою розглядатися не будуть.
  1. Всі копії будь-яких документів, що включаються в тендерну пропозицію, мають бути обов’язково завіреними підписом учасника, а якщо учасником є юридична особи, то печаткою та підписом уповноваженої особи. До тендерної пропозиції повинні додаватись документи, які посвідчують право такої уповноваженої особи підписувати тендерну пропозицію (наказ про призначення керівника або довіреність).
  1. Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
  1. Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
  1. Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 60 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій.
  1. Тендерна пропозиція має бути поміщеною у конверт формату А4, який на лініях склеювання має бути промаркований печаткою учасника у декількох місцях, аби виключити можливість несанкціонованого ознайомлення із вмістом конверту до настання дати розкриття організацією тендерних пропозицій.
  1. У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то конверт з такою тендерною пропозицією не розкривається і повертається організацією на адресу відправника.
  1. До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення.

Підписанням та поданням своєї тендерної пропозиції учасник погоджується з наступним:

  • Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/upload/iblock/0bc/0bc7188abfa49d19e4c9468f9314bd0b.docx)
  • участь у закупівлі пов’язаних осіб або ж змова учасників конкурсних торгів забороняється. У разі виявлення таких фактів, результати закупівлі буде відмінено або договір з відповідним постачальником буде достроково розірвано в односторонньому порядку з поверненням всього отриманого таким постачальником за договором та відшкодуванням збитків завданих Організації.

Тендерні пропозиції приймаються за адресою:

Країна Україна, індекс 02140, місто Київ,  вул. Будівельників, буд. 21/9, під’їзд 1, поверх 1, кв. 2

Приймання пропозицій, які подаються учасниками, здійснюється з 10 год. 00 хв. до  18 год. 00 хв. за київським часом.

Кінцевий термін приймання тендерних пропозицій від учасників:

 «25» травня_ 2023 року, до 18 год. 00 хв. за київським часом.

Методика обрання переможця конкурсних торгів. Спочатку серед поданих тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора відбираються пропозиції, які відповідають технічним, кваліфікаційним та іншим вимогам до предмета закупівлі та постачальника, які містяться у цьому Оголошенні. З відібраних тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі Організатора конкурсних торгів обирається тендерна пропозиція з найнижчою ціною та учасник, який подав таку тендерну пропозицію, оголошується переможцем конкурсних торгів.

Визначення переможця даної процедури закупівлі відбудеться, протягом 5 робочих днів днів з дати відкриття тендерних пропозицій з можливістю подовження цього строку за необхідності письмового уточнення інформації, яка міститься у тендерних пропозиціях, не більше ніж на 5 днів. Результати процедури закупівлі буде повідомлено всім учасника не пізніше 5 календарних днів з дати прийняття рішення про визначення переможця шляхом надіслання відповідних повідомлень всім учасникам конкурсних торгів поштою або електронною поштою.

Додаткова інформація (у разі необхідності)

Учасник повинен надати наступні відомості:

 

Відомості про компанію учасника

1

Найменування Учасника:

 

2

Код ЄДРПОУ

 

3

Юридична адреса:

 

4

Фактична адреса:

 

5

Дата державної реєстрації:

 

6

ПІБ та посада керівника:

 

7

Номер телефону керівника:

 

8

Контактна особа з питань подання пропозиції:

 

9

Номер моб. телефону контактної особи:

 

10

Електронна пошта керівника:

 

11

Електронна пошта контактної особи:

 

12

Адреса веб-сайту:

 

13

Банківські реквізити:

 

14

Вид коду економічної діяльності за КВЕД, або вид діяльності згідно статуту, в рамках якого юридична особа має право здійснювати постачання товарів:

 

15

Група платника єдиного податку (лише для платників єдиного податку)

 

 

Тендерну пропозицію 


Останні публікації цього розділу:

Запит на отримання цінової пропозиції на смартфони та планшети

Конкурс на пошук виконавця для здійснення технічного супроводу та доопрацювання чат-боту

Запит на отримання цінової пропозиції на лазерні далекоміри

Запит на отримання цінової пропозиції на гідравлічну оливу Mobil SHC 525

ГО «Координати успішної громади» оголошує конкурс на закупівлю саджанців дерев «Сакура»

Запит на отримання цінової пропозиції на індивідуальні аптечки першої допомоги