Тендер на розробку онлайн-курсу щодо захисту цивільного населення у збройних конфліктах
CIVIC оголошує тендер на створення онлайн-курсу з захисту цивільного населення у збройних конфліктах. Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених у розробці онлайн-курсу.
Мета — створити онлайн курс для покращення теоретичних та практичних знань та навичок представників Сил Оборони України щодо захисту цивільних осіб у збройних конфліктах, його ключових принципів та аспектів, широко використовуючи приклади з російсько-українського збройного конфлікту. Це курс базується на підручнику CIVIC зі зменшення шкоди цивільного населення (Civilian Harm Mitigation Playbook for Lessons Planners).
Кінцевий термін подачі заявок: 26 лютого 2025 року 24:00 за київським часом.
Структура курсу
- Курс має включати 10 коротких модулів, присвячених: 1) Прагматичній цінності зменшення цивільної шкоди та реагування на неї для військових; 2) правові і доктринальні основи захисту цивільного населення; 3) джерела шкоди цивільному населенню під час збройних конфліктів; 4) Урахування факторів цивільного населення під час підготовки та планування операцій та бойових дій; 5) комплексне реагування на цивільну шкоду; 6) відстеження цивільної шкоди; 7) підтримка захисту цивільного населення силами громад цивільних; 8) запобігання та реагування на сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (CRSV); 9) Діти та збройні конфлікти (CAAC); 10) Охорона культурних цінностей (CBP). CIVIC надає зміст (у текстовому форматі) курсу для виконавця – переможця цього тендеру.
- Підрядник повинен мати можливість виготовити щонайменше 10 відео (5-10 хвилин кожне) для кожного модуля. Відео мають включати інтерактивні елементи.
- Кожен модуль повинен містити відеографіку та інші візуальні матеріали (карти тощо), щоб проілюструвати ключові ідеї модуля. Відео повинні бути адаптовані для перегляду на комп’ютерах, великих екранах та мобільних пристроях (горизонтальні та вертикальні).
- Підрядник повинен забезпечити виготовлення україномовних та англійських субтитрів до курсу та можливість переходу з української на англійську версію.
- Кожен модуль повинен включати опитування (тест) для перевірки знань тих, хто зареєстрований на курс, щоб вони могли продовжити проходження курсу (якщо щонайменше на 80% запитань учасник надав правильні відповіді).
- Підрядник повинен передбачити можливість для учасників курсу брати участь у дискусії на відповідних дискусійних платформах у рамках курсу.
- Кожен учасник курсу повинен пройти підсумковий тест для курсу, і в разі його успішної здачі йому/їй буде надано сертифікат про успішне проходження курсу.
Необхідний досвід і набір навичок:
• Досвід розробки онлайн-курсів, портфоліо.
• Володіння українською та англійською мовами.
• Здатність виконати якісну роботу у встановлені терміни.Розробка та виготовлення онлайн-курсу: 15 травня 2025 р.
Більше інформації тут.
Форма заявки на участь у конкурсі.
У разі виникнення питань щодо конкурсу звертайтеся до за поштою [email protected].