Тендер на закупівлю: пасажирський мікроавтобус вживаний

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер-tender-ntylth1
Тендер на закупівлю: пасажирський мікроавтобус вживаний

 ТЕНДЕР НА ЗАКУПІВЛЮ

ПАСАЖИРСЬКИЙ МІКРОАВТОБУС ВЖИВАНИЙ

Терміни та Умови для Учасників

Наш реф.:  RFQ 230803.01-Тендер Пасажирський мікроавтобус

                   Міжнародний благодійний фонд «Карітас України»

Проект: Невідкладне реагування на війну в Україні та постраждалих районах Дніпропетровської та Херсонської областей

Карітас України є членом Caritas Internationalis, однієї з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі, і має мережу з понад 40 місцевих організацій по всій Україні. Національні представництва Карітасу знаходяться в Києві та Львові.

Карітас України розробляє та реалізує національні програми соціальної допомоги та підтримки найбільш незахищених верств населення України незалежно від національності та віросповідання. З цією метою він отримує приватні пожертви та державне фінансування від різних донорів.

З метою реагування на надзвичайні ситуації в Херсонській області Карітас оголошує закупівельні процедури на поставку пасажирського мікроавтобуса для мобільної команди Карітас Кривий Ріг. 

  1. Послуги, які необхідно надати

Предметом контракту є поставка: 

Найменування

Кількість

Місце доставки

1

Пасажирський мікроавтобус вживаний

1

Кривий Ріг

Постачальник надає Замовнику повний пакет документів, необхідний для постановки авто на облік в МРЕВ. Витрати пов’язані з підготовкою документів тимчасових номерів несе Постачальник.

У разі неможливості доставити авто в Кривий Ріг просимо зазначити це в пропозиції (Додаток 1, Фінансова пропозиція).

Товар, які постачальник планує поставити повинен відповідати необхідним технічним специфікаціям, викладеним у Додатку 1 і в цих Умовах.

Гарантійний термін сервісного обслуговування товару: 12 місяців з дати поставки товару Замовнику. Наявність розгалуженої мережі сервісних центрів у Дніпропетровській області є перевагою.

Товар повинен мати належну, справедливу та ринкову якість та ціну.

Вся продукція повинна відповідати стандартам якості, встановленим національним законодавством країни походження та/або країни призначення (Україна), залежно від того, який стандарт якості є вищим.

Карітас України розглядає авто тільки міжнародно визнаних брендів – Європа, США. Товар має бути офіційно ввезений та сертифікований в Україні!

2. Графік подання пропозицій та укладання контрактів

Етапи

Дата

Час

Термін звернення* за роз’ясненнями (надіслано через email до: [email protected])

10/08/2023

18:00

Кінцевий термін подання пропозицій

14/08/2023

12:00

Оцінка пропозицій

17/08/2023

18:00

Оголошення переможця торгів

18/08/2023

15:00

Підписання договору (планується)

21/08/2023

 

 * Під час періоду уточнень учасники  можуть задавати питання чи вимагати уточнення від Замовника щодо технічних вимог до предмету закупівлі та/чи вимог до кваліфікації Учасників. 

  1. Участь та кваліфікація

Конкурс відкритий для всіх постачальників товарів, які можуть надати відповідні до запиту товари (Товариства з обмеженою відповідальністю та Фізичні особи-підприємці як на загальних умовах оподаткування, так і неплатників Податку на додану вартість).

Зверніть увагу, що претенденти повинні подати свої пропозиції, які включають усі податки та збори згідно українського законодавства (в . ч. ПДВ) та/або вказати пільгу та підставу згідно з якої постачання Товару звільняється від певних податків/зборів. 

  1. Терміни та місце надання послуг

Очікуваний термін поставки товару: максимально короткі терміни поставки, але не пізніше 14 днів з моменту укладення Договору про закупівлю.

Місце поставки: Кривий Ріг

  1. Валюта

Пропозиції повинні бути представлені в гривнях.

  1. Термін дії пропозиції

Пропозиція повинна бути дійсна протягом 1 місяця.

  1. Мова тендеру

Пропозиції, уся кореспонденція та документи, що стосуються тендеру, мають бути складені англійською або українською мовою.

  1. Подання тендерних пропозицій

Тендерна пропозиція повинна бути подана на e-mail до [email protected]

Заголовок листа e-mail: RFQ 230803.01 Тендер Пасажирське авто вживане

  1. Зміст тендерного пакету

Учасників тендеру просять заповнити надіслати наступний пакет тендерної документації:

  1. Заповнений Додаток 1 (всі вкладки, включно з комерційною пропозицією) у форматі pdf (підписаний) та окремо у форматі exl.
  2. Реєстраційні документи: витяг та виписка з ЄДР про державну реєстрацію, витяг з реєстру платників податків, Статут (для ТОВ), інші документи за наявності
  3. Підтвердження (в довільній формі) про відсутність боргів щодо сплати податків.
  4. Авторизаційний лист (в довільній формі) Виробника, або Офіційного представника Виробника в Україні, або Офіційного дистриб’ютора Виробника в Україні, що підтверджує повноваження претендента на продаж (реалізацію) Товару на території України в необхідній кількості, якості та у потрібні терміни, а також на обслуговування такого Товару в Україні.
  5. Інформацію, що підтверджує досвід поставки подібних товарів в Україні: референс-листи, контракти, інше 

Просимо продублювати Додаток В окремо у оригінальному форматі (Excel)

  1. Оцінка тендерів

Відповідно до правил закупівель Карітас України, Тендерний Комітет із кваліфікованих співробітників Карітас оцінить усі пропозиції та вибере найкращого постачальника послуг на основі наступних критеріїв:

- Комерційна складова пропозиції – вага 70%

- Спроможність та відповідність технічним вимогам (кваліфікація, відповідності технічних вимог, терміни надання послуг, досвіт надання аналогічних послуг, наявність відгуків) – вага 30% 

У випадку ненадання учасником документів або надання їх не в повному обсязі, такий учасник може бути дискваліфікований, після чого, Замовник проводить розгляд пропозиції наступного учасника, якого визначив Тендерний Комітет з тих, що залишились.

Карітас України не несе відповідальності за оплату будь-яких зборів понесених Постачальником товарів/послуг, а також за будь-які пошкодження товарів (аварії, крадіжки або втрати товару) до моменту передачі товару Замовнику.

  1. Контрактування

За результатами здійснення закупівлі Замовник та Учасник укладають 3-х сторонні договори не раніше ніж через 3 робочих дня після надсилання листа з рішенням Тендерного Комітету про присудження контракту. 

  1. Етичні положення та кодекс поведінки

Відсутність конфлікту інтересів

Учасник тендеру не повинен мати жодного конфлікту інтересів і не повинен мати еквівалентних відносин у цьому відношенні з іншими учасниками тендеру чи сторонами, залученими до проекту. Будь-яка спроба учасника отримати конфіденційну інформацію, укласти неправомірні угоди з конкурентами або вплинути на оціночну комісію призведе до відхилення його пропозиції.

Повага до прав людини, а також екологічного законодавства та основних стандартів праці

Учасник тендеру та його персонал повинні дотримуватися прав людини та чинних правил захисту даних. Зокрема, відповідно до чинного базового акту, учасники тендеру та заявники, яким було присуджено контракти, повинні дотримуватися основних стандартів праці, якщо вони застосовні та визначені у відповідних конвенціях Міжнародної організації праці (таких як конвенції про свободу асоціації та колективних переговорів; ліквідація примусової та обов’язкової праці; скасування дитячої праці).

Нульова терпимість до сексуальної експлуатації, насильства та домагань:

Карітас Австрії застосовує політику «нульової толерантності» до будь-якої протиправної поведінки, яка впливає на професійну довіру учасника тендеру.

Фізичне насильство чи покарання, погрози фізичного насильства, сексуальне насильство чи експлуатація, переслідування та словесні образи, а також інші форми залякування забороняються. 

Боротьба з корупцією та хабарництвом

Учасник тендеру повинен дотримуватися всіх застосовних законів, нормативних актів і кодексів щодо боротьби з хабарництвом і корупцією. 

Незвичайні комерційні витрати

Тендерні пропозиції буде відхилено або контракти розірвано, якщо виявиться, що присудження або виконання контракту призвело до незвичайних комерційних витрат. Такими незвичайними комерційними витратами є комісії, не зазначені в основному контракті або не випливають із належним чином укладеного контракту, який посилається на основний контракт, комісійні, не сплачені в обмін на будь-які фактичні та законні послуги, комісійні, перераховані до податкової гавані, комісійні, сплачені одержувачу хто не є чітко ідентифікованим, або комісійні, сплачені компанії, яка виглядає як підставна компанія. 

Порушення зобов’язань, невідповідності або шахрайство

Карітас України залишає за собою право призупинити або скасувати процедуру, якщо буде доведено, що процедура присудження призвела до порушення зобов’язань, невідповідностей або шахрайства. Якщо після укладення контракту буде виявлено порушення зобов’язань, невідповідності або шахрайство, Карітас України може відмовитися від контракту.

Критерії виключення 

Ці критерії відповідають правилам для ЄС контрактів (PRAG)

  1. Критерії виключення, що застосовуються до участі в процедурах закупівель та грантів 

Кандидати, учасники або заявники будуть відсторонені від участі в процедурах закупівель та грантів, якщо:

  1. вони є банкрутами або перебувають у процесі ліквідовування, у судових процесах, уклали угоду з кредиторами, призупинили господарську діяльність, є суб’єктами провадження щодо цих питань або перебувають у будь-якій аналогічній ситуації, що виникає внаслідок подібної процедури, передбаченої національним законодавством або нормативними актами;
  2. вони або особи, які мають повноваження представництва, прийняття рішень або контролю над ними, були засуджені за правопорушення, яке стосується їхньої професійної роботи, вироком компетентного органу держави-члена, який набрав чинності res judicata; (тобто оскарження неможливе);
  3. вони були винними у серйозному професійному проступку, доведеному будь-якими засобами, які може довести замовник, у тому числі рішеннями Європейського інвестиційного банку та міжнародних організацій;
  4. вони не дотримуються своїх зобов’язань щодо сплати внесків на соціальне страхування або сплати податків відповідно до правових положень країни, в якій вони засновані, або положень країни замовника або положень країни-замовника чи країни, де має бути виконано контракт;
  5. вони або особи, які мають повноваження представництва, прийняття рішень або контролю над ними, були об’єктом судового рішення, яке набрало законної сили, за шахрайство, корупцію, участь у злочинній організації, відмивання грошей або будь-яку іншу незаконну діяльність, якщо така незаконна діяльність завдає шкоди фінансовим інтересам ЄС;
  6. вони в даний момент підлягають адміністративному стягненню, зазначеному в статті 109(1) Фінансового регламенту ЄС (для програм, що фінансуються з бюджету ЄС та 11-го EDF) та у статті 99 Фінансового регламенту 10-го EDF (для програм, що фінансуються до 10-го EDF).

Пункти (a) – (d) не застосовуються до закупівлі поставок на особливо вигідних умовах від постачальника, який остаточно припиняє свою господарську діяльність або розпорядників, або ліквідаторів у справі про банкрутство через угоду з кредиторами або через аналогічну процедуру відповідно до національного законодавства.

Пункти (b) і (e) не застосовуються, якщо кандидати, учасники тендеру або заявники можуть продемонструвати, що були вжиті адекватні заходи до осіб, які мають повноваження щодо представництва, прийняття рішень або контролю над ними, які підпадають під дію судового рішення, зазначеного в пунктах (b) або (e). 

Пункти (a), (c) і (d) не застосовуються, якщо це належним чином обґрунтовано замовником у переговорних процедурах, коли необхідно присудити контракт певній організації з технічних чи якісних причин або з причин, пов’язаних із захистом права ексклюзивності. 

Випадки, зазначені в пункті (e), є наступними:

1) випадки шахрайства, як зазначено в статті 1 Конвенції про захист фінансових інтересів Європейських Співтовариств, розробленої Актом Ради від 26 липня 1995 року;12

2) випадки корупції, про які йдеться у статті 3 Конвенції про боротьбу з корупцією за участю посадових осіб Європейських Співтовариств або посадових осіб держав-членів Європейського Союзу, розробленої Актом Ради від 26 травня 1997 року;13

3) випадки участі у злочинній організації, як визначено в статті 2 Структурного прийняття рішень Радою 2008/841/JHA14

4) випадки відмивання грошей, як визначено у статті 1 Директиви 2005/60/ЄС Європейського Парламенту та Ради 15;

5) справи про терористичні злочини, злочини, пов’язані з терористичною діяльністю, а також підбурювання, пособництво, підбурювання або спроби вчинення таких злочинів, які визначено в статтях 1, 3 і 4 2 Структурного прийняття рішень Радою 2002/475/JHA16

  1. Критерії виключення, що застосовуються під час процедур закупівель та грантів 

Контракти не можуть бути укладені з кандидатами, заявниками чи учасниками тендеру, які під час процедур закупівель або надання гранту:

  • перебувають у конфлікті інтересів;
  • винні у введенні неправдивих даних під час надання інформації, яка вимагається замовником як умова участі в процедурі закупівлі, або не надають таку інформацію;
  • опинилися в одній із ситуацій виключення для цієї процедури закупівлі чи надання гранту. 

Кандидати, учасники тендеру або заявники, крім тих, хто бере участь у закритій процедурі, переговорній процедурі чи конкурентному діалозі, повинні підписати разом зі своїми заявками декларацію, яка засвідчує, що організація не підпадає під жодну з ситуацій виключення, зазначених у пунктах I та II.

Додатки , які учасники мають заповнити:

 https://docs.google.com/spreadsheets/d/1IWcFKaw00000000002VVE7XyKdg_eUV6Khr0aCOTLG4/edit#gid=359036274


Останні публікації цього розділу:

Тендер на закупівлю обладнання (моноблок, павербанки, навушники, настільні лампи, ноутбуки)

Тендер на закупівлю робіт з проведення серії з трьох опитувань панелі експертів на суспільно-політичну, економічну та бізнес тематику

Конкурс на закупівлю закупівлю послуг з розробки та створення інформаційних продуктів для покращення видимості роботи гарячої лінії

Набір на довгострокове волонтерство до наукового центру “EXPERYMENT”

Конкурс на закупівлю комп’ютерного обладнання (ноутбуків)

Стипендіальна програма від Уряду Швеції в Українському Жіночому Фонді