ВГО “Гей-альянс Україна” оголошує тендер на закупівлю послуг аудиторської перевірки
ЗАВЕРШЕНО
Всеукраїнська громадська організація “ГЕЙ-АЛЬЯНС УКРАЇНА” (далі – ВГО «ГАУ») оголошує тендер для закупівлі послуг аудиторської перевірки діяльності організації при провадженні проекту «Захист та адвокація прав ЛГБТ-спільноти в Україні», який реалізується з 01 вересня 2015 року по 31 грудня 2016 року ВГО «Гей-альянс Україна», у співпраці з RFSL (Шведської федерації за права лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерів та квір) за фінансової підтримки Шведського аґентства з міжнародного розвитку, SIDA.
Джерело фінансування закупівлі – дана закупівля здійснюється за кошти RFSL (Шведської федерації за права лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерів та квір), що фінансується SIDA (Шведське аґентство з міжнародного розвитку).
Опис позицій до закупівлі товарів / технічне завдання для робіт та послуг
Аудиторська перевірка діяльності організації при провадженні проекту «Захист та адвокація прав ЛГБТ-спільноти в Україні», за період його виконання з 01 вересня 2015 року по 31 грудня 2016р.
Галузі, що мають бути охоплені: національні стандарти бухгалтерського обліку, міжнародні стандарти бухгалтерського обліку, трудове право, цивільне право, господарське право, авторське право, фінансове право, діяльність благодійних та інших неприбуткових організацій.
Термін надання послуг:
Проведення аудиту: з 16 по 22 січня 2017 року.
Очікуваний результат робіт та послуг та загальні вимоги
- Перевірка документообігу в рамках угод/додаткових угод, що виконувались в період реалізації проекту ВГО «ГАУ».
- При проведенні аудиту аудитори мають керуватись технічним завданням для аудитора, який є додатком до угоди між ВГО «ГАУ» та RFSL (Шведською федерацією за права лесбійок, геїв, бісексуалів, трансґендерів та квір), та надається організацією за окремим запитом.
- Розуміння аудитором характеру та обсягу роботи, який має бути виконаний.
- Наявність сертифікованих аудиторів (САР, СІРА), які плануються для залучення до даного завдання.
- Наявність досвіду проведення перевірки цільового використання грошових коштів у аудиторів, які плануються для залучення до даного завдання.
- Незалежність аудитора та відсутність конфлікту інтересів.
- Досвід у проведенні перевірки цільового використання грошових коштів неприбуткових організацій у зовнішнього аудитора, який пропонується для залучення до даного завдання.
- Вартість проведення аудиту та готовність до подальших переговорів щодо її зниження; розкриття інформації щодо формування вартості аудиторських послуг.
- Аудит має здійснюватися відповідно до міжнародних стандартів, виданих міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC).
- Аудиторський висновок має містити думку про те, чи відповідає представлений фінансовий звіт бухгалтерському обліку організації та Інструкціям SIDA щодо надання звітності відповідно до МСА 800/805.
- Аудитор повинен надати лист з рекомендаціями/Меморандум для аудиту, який повинен містити результати перевірки, зроблені в ході аудиту. Аудитор повинен також висловити думку з інших питань, які стосуються технічного завдання.
- Вся документація, що надаватиметься організації аудиторською компанією, має надаватися українською та англійською мовами в 3 (трьох) екземплярах.
Обов’язкові кваліфікаційні вимоги до постачальника товарів або виконавця робіт та послуг[i] Документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам Юридична особа за законодавством України Реєстраційні документи:Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи;Свідоцтво про реєстрацію платника податку (на додану вартість); Витяг з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
Досвід роботи у сфері надання аудиторських послуг не менше 5 років, що підтверджується документально Свідоцтво про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів Аудиторської палати України Досвід роботи у сфері надання аудиторських послуг благодійним та іншим національним неприбутковим організаціям, в тому числі з питань, пов’язаних з залученням, використанням та моніторингом міжнародної технічної допомоги в Україні за останні три роки. Інформаційні, рекомендаційні листи Загальна організаційна спроможність організації-учасниці конкурсних торгів виконувати перевірки проектів , в тому числі наявність достатньої, для своєчасного надання аудиторських висновків та листів керівництву, кількості кваліфікованого персоналу, фахівців та професіоналів для виконання даного завдання. Інформаційний лист Наявність внутрішніх процедур, що регулюють забезпечення якості виконання завдань, перевірених національним контролюючим професійним органом. Інформаційний лист, інші підтверджуючі документи Надання резюме співробітників заявника, що будуть залучатися до участі у наданні послуг Резюме Заявка підготовлена з урахуванням потреб організації, в т.ч. із зазначенням типу перевірки, яка пропонується, з посиланням на відповідні МСА Цінова (комерційна) пропозиція, інформаційний лист
[i] Невідповідність хоча б одній з кваліфікаційних вимог тендерної пропозиції учасника призводить до автоматичної повної дискваліфікації такої тендерної пропозиції.Критерії оцінки тендерних пропозицій, які відповідатимуть обов’язковим технічним та кваліфікаційним вимогам, та їх вагові коефіцієнти:
№Критерій оцінки[i] Ваговий коефіцієнт Документи, які підтверджують відповідність критерію Вартість пропонованих аудиторських послуг 50% Цінова (комерційна) пропозиція Наявність позитивного висновку Аудиторської палати Україні за результатами зовнішнього перевірки систем контролю якості професійних послуг, що має дію станом на дату подання документів по даному тендеру 20% Копія висновку Аудиторської палати Україні Професійна кваліфікація зовнішнього аудитора, який пропонується для залучення до даного завдання, підтверджена відповідними діючими сертифікатами. 20% Резюме аудиторів, копії сертифікатів Досвід роботи в проведенні перевірок неприбуткових організацій і установ 10% Інформаційний лист Правила оформлення тендерної пропозиції учасника:
- Учасники мають подавати пропозиції лише у електронному вигляді.
- Надані копії документів мають бути розбірливими та якісними.
- Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй тендерній пропозиції несе учасник.
- Строк дії тендерної пропозиції повинен становити не менше 10 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Якщо строк не зазначений, він вважатиметься 10 днів.
- У разі, якщо тендерна пропозиція надійшла після спливу кінцевого терміну приймання тендерних пропозицій, то така тендерна пропозиція не розглядається.
- До участі у оцінці тендерних пропозицій Комітетом із затвердження закупівлі допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього Оголошення та формі Тендерної пропозиції.
Кінцевий термін подачі документів для участі у тендері – 27 листопада 2016 року до 18-00 за Київським часом
Всі учасники конкурсу будуть проінформовані про його результати до 01 грудня 2016 року до 18-00 за Київським часом.
Документи слід подавати на електронну пошту [email protected]
За додатковою інформацією прохання звертатися:
Телефон організації +38(044)38-38-266
Віктор Орел +38(097)314-74-25