Відкрито набір учасників на Літню школа з історії ромів «Згадуємо разом»

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
[email protected]

facebook
Відкрито набір учасників на Літню школа з історії ромів «Згадуємо разом»

Ми раді оголосити відкритий конкурс для молодих активістів, молодіжних лідерів, істориків та дослідників віком від 18 до 35 років, щоб подати заявку на участь у нашій Літній школі з історії ромів під назвою «Згадуємо разом», яка відбудеться в Берліні з 10 по 15 червня 2025 року!

Цільова аудиторія:

Ми заохочуємо подавати заявки від української молоді, яка знаходиться не тільки в Україні, а й по всій Європі, а також ромів і сінті, які проживають у Німеччині. Залучаючи різні голоси, ми прагнемо подолати історичні упередження та надати учасникам можливість відстоювати расову рівність і права людини. Такий інклюзивний підхід сприяє зміцненню солідарності між маргіналізованими спільнотами та сприяє відданості справі збереження пам’яті про геноцид ромів.

Про проєкт:

У межах проєкту буде проходити шестиденний семінар, організований спільно з Міжнародним товариством загрозливих народів (STPI) і ARCA за підтримки Фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутнє». Проєкт «Згадуємо разом» фокусується на пам’яті та документуванні геноциду ромів під час націонал-соціалістичного режиму. Наша мета полягає в тому, щоб виховати критичне розуміння цієї трагічної історії та її наслідків для сучасної расової дискримінації. Програма складатиметься із захопливого семінару, який включає лекції, дискусії, візити на місця та експериментальні навчальні заходи, які сприяють діалогу, взаєморозумінню та захисту прав людини та соціальної справедливості.

Основні компоненти програми:

  • Освітні семінари: захоплюючі сесії під керівництвом експертів у цій галузі, включаючи істориків і дослідників, зосереджені на житті ромів і сінті до, під час і після Другої світової війни.
  • Покази документальних фільмів: спонукають до роздумів перегляди, які висвітлюють досвід ромів і сінті під час Голокосту.
  • Відвідування місць пам’яті: день, присвячений відвідуванню концентраційних таборів і меморіалів, сприянню історичній обізнаності та роздумам.
  • Інтерактивні сесії: можливість підготувати презентації та взяти участь у групових дискусіях на основі особистих роздумів та досвіду.
  • Пам’ятні ресурси: Розробка двомовних посібників і матеріалів, які допоможуть у пам’яті визначних дат, пов’язаних з геноцидом ромів.

Вимоги до мови:

Знання англійської мови є обов’язковим для участі в цій програмі, оскільки всі сесії та матеріали будуть проводитися англійською мовою.

Чому важливо взяти участь?

Спілкуйтеся з колегами-молодими активістами та лідерами з різних професій.

Отримайте незабутній освітній досвід, який сприяє критичному осмисленню ідентичності, історії та сучасних проблем.

Сприяйте оздоровленню громади шляхом включення розповідей українських ромів, які вижили.

Розвивайте навички та стратегії ефективної адвокації та соціальних змін.

Отримайте доступ до ресурсів та інструментів для вшанування історії ромів у своїх громадах.

Подати заявку: тут.

Зацікавленим кандидатам пропонується подати свої заявки за посиланням нижче:

Кінцевий термін подачі заявок: 31 березня 2025 року

Будьте частиною цієї важливої ​​ініціативи, щоб пам’ятати минуле та виступати за майбутнє без дискримінації. Давайте разом змінюватимемо ситуацію — спільне пам’ять веде до розуміння та розширення можливостей наших спільнот.

Чекаємо на ваші заявки!


Останні публікації цього розділу:

Конкурс музичних творів на екологічну тематику

Запит цінових пропозицій на закупівлю послуги з перевезення пасажирів

Тендер пропозицій на закупівлю послуг «3-денне навчання для соціальних працівників»

Постачання товарів: ноутбук, наглядні матеріали, пальне, канцелярія, розробка технічної документації, пункти роздачі води, технічне обслуговування автомобіля

Конкурс для шкіл Житомирської, Київської (продовжено), Львівської, Одеської, Рівненської і Чернівецької областей з проведення модернізації харчоблоку та їдальні

Послуги з організації Офлайн тренінгу з нагоди старту навчання антикризовому менеджменту керівників закладів професійної освіти (ПО)