Запрошення до участі в транскордонній професійній майстерні

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
Masha Zhukevych

workshop_pic
Запрошення до участі в транскордонній професійній майстерні

Запрошуємо українських фахівців: інженерів-конструкторів, механічних інженерів-проектувальників, електротехніків, 3D дизайнерів, спеціалістів з цифрової інженерії, програмістів та ІТ-спеціалістів до участі в Другій транскордонній майстерні професіоналів у сфері культурної спадщини, що відбудеться 29-30 серпня 2023 р. в м. Надвірна.

Ми вважаємо креативні майстерні найбільш цікавими й надихаючими формами роботи фахівців різних галузей та напрямків, об’єднаних сильним творчим потенціалом. Часто майстерні окрилюють експертів і допомагають їм виробити нетривіальний зміст і несподівані рішення при плануванні інтерпретації, оскільки їх учасники невимушено генерують сміливі, часто провокативні ідеї, такі бажані для «правильної» (вдалої) інтерпретації. Вдала інтерпретація розкриває значення спадщини в контексті реальної культурної, соціальної та економічної цінності для прилеглих громад, регіону та країни загалом, через теми близькі і зрозумілі кожній людині.

Друга майстерня поєднає унікальний досвід та знання спеціалістів з України та Румунії, що дозволить визначити інноваційні технічні рішення для засобів інтерпретації майбутнього Центру спадщини Пнівського замку та завершити концепцію інтерпретації майбутнього об’єкта спадщини.

Майстерня проходитиме в форматі інтерактивних дискусій й передбачає візит на Пнівський замок, гарантує цікаве та різноманітне спілкування, новий незабутній досвід та знайомства.

Інформацію про результати роботи Першої майстерні шукайте за посиланням причетність до якої може відчути кожен.

Попередня програма Майстерні:

  • Обґрунтування вибору підходів до збереження спадщини Пнівського замку.
  • Презентація історій, пропонованих планом інтерпретації для Центру інтерпретації спадщини Пнівського замку. Поділ на групи для аналізу історій.
  • Виїзд на Пнівський замок. Спостереження, дискусії, запуск уяви для подальшої групової роботи.
  • Відвідини замку Краснодвір у міському парку в м. Надвірна. Повернення на локацію майстерні.
  • Генерація ідей щодо майбутніх засобів інтерпретації для Центру (Як? Яким чином? Якими засобами? Донести історії відвідувачам під час їх зустрічі зі спадщиною Пнівського замку). Виконання творчих завдань у малих групах за напрямками.
  • Презентація результатів роботи груп. Коментарі, доповнення.
  • Підсумки майстерні.

Для участі в майстерні просимо до 19 серпня ц.р. заповнити google-форму за посиланням.

Витрати на проїзд, проживання у готелі, харчування та роздаткові матеріали покривають організатори майстерні (ТАІФ).

Заповнення форми не гарантує участь у майстерні. Участь обмежена: буде відібрано лише 10 експертів з України.

Майстерня організовується в рамках проекту «Об’єднані спадщиною: збереження історичного спадку фортеці Пнів в Україні та фортеці Ардуд в Румунії з метою розвитку туризму» 2SOFT/2.1/169, що виконується з 23 грудня 2020 до 19 листопада 2023 року за співфінансування ЄС в рамках Спільної операційної програми Європейського інструменту сусідства Румунія – Україна 2014-2020. Загальний бюджет проекту складає 496 811,12 євро, що відповідає близько 19 974 000,00 гривням, грантова частина складає 444 195,10 Євро (близько 17 858 500 гривень). Проект виконується Туристичною Асоціацією Івано-Франківщини у партнерстві з Пасічнянською сільською радою (Україна) Муніципалітетом міста Ардуд та Торгово-промисловою палатою повіту Сату-Маре (Румунія).

Проект має на меті створити додаткові можливості для економічного та соціального розвитку місцевих громад по обидві сторони кордону у Надвірнянському районі Івано-Франківської області (Україна) та повіті Сату-Маре (Румунія) через реалізацію туристичного потенціалу їх культурної спадщини, а саме фортеці Ардуд в Румунії та Пнівського замку в Україні, що забезпечить збереження та стале використання цих середньовічних споруд.

Цей реліз підготовано за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе власну відповідальність ГО «Туристична асоціація Івано-Франківщини» і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020 (www.ro-ua.net).

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна 2014-2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.


Останні публікації цього розділу:

Запит із закупівлі, доставки і налаштування технічних рішень для Пенсійного Фонду України Проєкту USAID/ Кібербезпека

Тендер на закупівлю будівельних матеріалів

Тендер на закупівлю Буржуйок (булер'ян)

Запит пропозиції на 8 портативних ультразвукових пристроїв / Request for Proposal (RFP) for the purchase of 8 handheld portable ultrasound devices

Запит цінових пропозицій з надання послуг зі створення відеороликів

Закупівля: спеціалізована техніка