Запит про надання пропозицій (ЗНП) щодо інвентаризація меліоративної інфраструктури в Херсонській області

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


тендер tender(2)
Запит про надання пропозицій (ЗНП) щодо інвентаризація меліоративної інфраструктури в Херсонській області

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголошує конкурс на подання пропозицій від компаній і організацій для  інвентаризації меліоративної інфраструктури в Херсонській області. 

Підрядник має надати Проекту AGRO результати інвентаризації міжгосподарської зрошувальної системи в Херсонській області, обраної Проектом АГРО. Підрядник буде тісно співпрацювати з командою Проекту AGRO, Державним агентством водних ресурсів України, Міністерством аграрної політики, Держгеокадастром та профільними департаментами містобудування, архітектури та екології Херсонської облдержадміністрації з метою забезпечення скоординованих зусиль для досягнення загальних програмних цілей Проекту AGRO.

Виконавець відповідає за наступні завдання (перелік не повинен бути вичерпним, остаточний обсяг робіт буде узгоджений між успішним Учасником конкурсу та Проектом AGRO під час переговорного процесу):

  1. Обстеження об’єктів інженерної інфраструктури зрошувальних систем, що перебувають у державній власності (міжгосподарські зрошувальні системи), встановлення їх фактичної наявності та технічного стану, залишкової вартості та ступеню зносу, включаючи:
  • Проведення візуального обстеження об’єктів.
  • Фіксація географічних координат об’єкта та фотографування об’єкта.
  • Розширений опис об’єкта (місце розташування, його технічні характеристики на момент обстеження та проєктні (за наявності  проєктної документації).
  • Визначення технічного стану об’єктів, у тому числі тепловізійного обстеження енергетичного обладнання, із зазначенням дефектів, які необхідно усунути шляхом проведення ремонтних робіт.
  1. Установлення стану сільськогосподарського використання зрошувальних земель землекористувачами (землевласниками), окреслення перспективи подальшого використання цих земель як меліорованих, включаючи:
  • Опис стану використання зрошувальних систем з прив’язкою до використання зрошуваних угідь (проєктні площі, використання землі під сільськогосподарськими культурами, застосування поливу, фактичне володіння земельними ділянками (оренда, власність тощо).
  • Складання схем розбивки зрошувальної території на ділянки з посиланнями на конкретного водокористувача.
  • Опис ситуації щодо подальшого використання зрошуваної території (використання без змін, розширення, списання зрошувальної мережі).
  1. Уточнення наявності земель водного фонду, смуг відведення в межах зрошувальних систем, що перебувають у державній власності (міжгосподарські зрошувальні меліоративні системи), включаючи:
  • Опис ситуації щодо користування землями під гідротехнічними об’єктами (наявність оформлених актів, стан сплати податків).
  1. Визначення напрямків щодо більш ефективного та раціонального використання водноенергетичних ресурсів на зрошувальних системах, що перебувають у державній власності (міжгосподарські зрошувальні меліоративні системи), а саме:
  • За результатами обстеження скласти описову частину по кожному об’єкту з рекомендаціями щодо необхідних заходів для подальшого використання об’єктів зрошувальних систем (модернізація, реконструкція, списання).
  1. Відображення геоданих об’єктів меліоративної мережі (насосних станцій, гідротехнічних споруд, каналів, трубопроводів та інших) на геопорталі, а саме:
  • Назва, умовний код (номер) меліоративної мережі;
  • Місце розташування меліоративної мережі;
  • Контури меліоративної мережі;
  • Координати точки (точок) водовиділу;
  • Умовні коди (номери) складових частин меліоративної мережі;
  • Координати та міри ліній поворотних точок вісей лінійних споруд та меж земельних ділянок під будівлями, що є складовими частинами меліоративної мережі;
  • Інформація про земельні ділянки та масиви земель сільськогосподарського призначення, що входять до території обслуговування меліоративної мережі;
  • Інформація про документи, на підставі яких встановлено відомості про меліоративну мережу.
  • Створення геоданих для об’єктів меліоративної мережі (насосні станції, гідротехнічні споруди, канали, трубопроводи тощо) з технічними характеристиками та прив’язкою фотографічних зображень.

На адресу [email protected] Ігоря Цимбалістого, менеджера контрактів та субгрантів необхідно:

  • повідомити про свою зацікавленість у наданні пропозиції  до 18:00 за київським часом 28 вересня 2021 р.
  • зареєструватися до 18:00 28 вересня 2021 р. на онлайн нараду перед прийомом пропозицій, яка відбудеться  о 12:00 за київським часом 29 вересня 2021 р., щоб  дізнатися більше про Проект АГРО і задати будь-які запитання стосовно цього ЗНП та процедури укладення контракту
  • адресувати усі письмові запитання та уточнення стосовно цього запиту на пропозицію не пізніше 28 вересня 2021 р.

Завантажити деталі


Останні публікації цього розділу:

Відкритий тендер – закупівля ноутбуки (проект УОП/UHF)

Тендер на закупівлю поставки технічного обладнання

Закупівля усного синхронного та послідовного перекладу

Безоплатне навчання IT та креативним спеціальностям для 90 жінок з сільських місцевостей

Експерт/ка із сільського господарства та кліматичних технологій

Конкурс на місцеву закупівлю товарів гуманітарної допомоги сім’ям – непродовольчі товари (засоби гігієни та побутова хімія)