Експерт з супроводу оновлення електронного тренінгового курсу з протидії торгівлі людьми

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Додано:
zdw2tvlasenko

вакансія vacancy(1) робота
Експерт з супроводу оновлення електронного тренінгового курсу з протидії торгівлі людьми

Посада: 

Відділ:

Класифікація:

Термін залучення:

Очікувана дата початку:

експерт з супроводу оновлення електронного тренінгового курсу з протидії торгівлі людьми 

Відділ допомоги мігрантам, Представництво МОМ в Україні

консультант

4 місяці, дистанційно

1 липня, 2021

 

Передумови:

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Міграційне агентство ООН, була створена в 1951 році і є провідною міжурядовою організацією в галузі міграції, яка тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. Із 173 державами-членами, 8 державами, які мають статус спостерігачів та займають посади у понад 100 країнах, МОМ прагне сприяти гуманній та впорядкованій міграції на благо всіх. З 1996 року МОМ в Україні надала допомогу понад 600 000 мігрантам, внутрішньо переміщеним особам (ВПО), постраждалим від торгівлі людьми (ПТЛ) та іншим вразливим групам людей безпосередньо або через своїх партнерів по проекту.

У 2018 році Міжнародна організація з міграції розробила електронний тренінговий курс «Протидія торгівлі людьми» для державних службовців був розроблений, щоб удосконалити систему надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Україні через підвищення кваліфікації державних службовців, залучених до цієї системи. За період функціонування курсу 670 державних користувачів покращили свої знання у сфері протидії торгівлі людьми та отримали відповідні сертифікати. Зміни в законодавстві України, а також необхідність посилення практичного компоненту курсу зумовлюють необхідність оновлення існуючого електронного тренінгового курсу. Очікується, що оновлений курс буде представлено широкій аудиторії у листопаді 2021 року.

Мета:

Основна мета оновлення онлайн-інструменту:

  • Посилити потенціал суб’єктів Національного механізму взаємодії (НМВ) щодо виявлення та надання допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми та інших форм експлуатації;
  • Відпрацювати практичні навички ідентифікації, перенаправлення та надання подальшої реінтеграційної допомоги у роботі із різними групами уразливого населення;
  • Оновити існуючу законодавчу теоретичну базу онлайн-курсу з урахуванням змін щодо децентралізації.

Завдання експерта:

  1. Проаналізувати зміст існуючого електронного курсу, оновити статистичну інформацію, основні тенденції та теоретичний матеріал, а також законодавчу базу та порядок взаємодії суб’єктів НМВ з урахуванням змін щодо децентралізації. Надати рекомендації щодо оптимізації та вдосконалення наявної теоретичної частини курсу (спрощення нормативної бази), а також перелік рекомендацій щодо розробки практичних вправ на відпрацювання навичок у реальних робочих ситуаціях.
  2. Підготувати кейси для розробки сценаріїв практичних вправ. Кейси повинні включати короткий опис ситуації експлуатації, перелік суб’єктів НМВ, які можуть бути залучені для надання допомоги, роль кожного суб’єкта, порядок взаємодії. Кейси повинні передбачати різні вік, стать постраждалих, різні види експлуатації та реінтеграційні потреби. Має бути чотири обов’язкових кейси: трудова експлуатація (індивідуальна), трудова експлуатація групи людей з комплексними реінтеграційними потребами, сексуальна експлуатація, експлуатація дитини (примусове жебрацтво). Може бути додатковий кейс, на розсуд експерта, який відображає наявні тенденції торгівлі людьми і не відображений у перелічених кейсах.
  3. Розробити сценарії практичних вправ. Сценарій  кожного практичного кейсу має передбачати залучення усіх суб’єктів, які можуть бути дотичними до надання допомоги в рамках НМВ. Мають бути передбачені практичні завдання для кожного суб’єкта взаємодії. Виходячи з практичного досвіду, експерт має виділити можливі проблемні моменти у взаємодії та процесі надання допомоги, які будуть відображені в ігровій ситуації.
  4. Надавати консультаційний супровід команді розробників курсу, щодо візуалізації теоретичного матеріалу та порядку взаємодії суб’єктів НМВ відповідно до різних ігрових сценаріїв.
  5. Провести пілотну фокус-групу з представниками органів влади та НУО з метою тестування курсу. Надати рекомендації щодо доопрацювання та вдосконалення тестової версії курсу.
  6. Спільно з МОМ здійснювати тестування курсу на виявлення помилок та неточностей та надавати експертний супровід після запуску курсу щодо виявлення необхідних допрацювань.

Очікувані результати:

  • Рекомендації щодо оптимізації та вдосконалення теоретичної частини курсу електронного протидії торгівлі людьми.
  • Перелік рекомендацій щодо розробки практичних вправ на відпрацювання навичок у реальних робочих ситуаціях.
  • Кейси для розробки сценаріїв практичних вправ, які описують різні форми експлуатації, процес ідентифікації ПТЛ та надання їм допомоги в рамках НМВ із переліком суб’єктів дотичних до надання допомоги в кожному випадку і описом порядку надання допомоги.
  • Чотири сценарії практичних вправ на основі кейсів ПТЛ.
  • Рекомендації щодо доопрацювання та вдосконалення тестової версії курсу.

Усі результати повинні бути написані українською мовою та відповідати хорошим мовним стандартам.

Освіта та досвід:

  • Вища освіта у сфері юриспруденції або соціології;
  • Мінімум п’ять років досвіду у сфері протидії торгівлі людьми;
  • Добре знання українського законодавства щодо протидії торгівлі людьми,
  • Практичні знання про функціонування НМВ;
  • Практичний досвід реінтеграції та надання допомоги ПТЛ;
  • Досвід розробки методологічних та навчальних матеріалів, пов’язаних з протидією торгівлі людьми та наданням допомоги у сфері протидії торгівлі людьми.
  • Навички розробки оцінювання, якісного збору та аналізу даних, написання та редагування українською мовою, спілкування, управління часом та культурної чутливості.

Бажані компетенції:

  • аналітичний склад розуму та навички з підготовки документів;
  • Можливість обробки великих обсягів інформації;
  • Ефективні комунікативні навички із можливістю чітко та стисло висловлювати ідеї як усно, так і письмово;
  • Здатність нести відповідальність та адекватно сприймати конструктивну критику;
  • Своєчасне виконання завданнь обов’язків, та складання звітності;
  • Стрессостійкість.

Зацікавлені кандидати повинні подати такі документи на адресу [email protected] у темі вашого повідомлення вкажіть назву цієї посади.

  • Резюме;
  • Супровідний лист;
  • Запропонований графік виконання завдань та бюджет, який включає всі витрати на виконання завдання.

Будь-які запитання слід надсилати на вказану вище електроннуадресу.

Кінцевий термін подання заявок  30 червня 2021 року, проте зацікавленим кандидатам рекомендується подати заявку раніше.

Зауважте, що Фізичні особи-підприємці (ФОП) не будуть розглядатися на цю вакансію.

Представники МОМ будуть зв’язуватися лише з кандидатами, що пройшли попередній відбір.


Останні публікації цього розділу:

Citizеns Engagеment Expert, STTA

Старший/ша експерт/ка реформи державного управління

Тренер/ка з питань самозайнятості та підприємництва (Вінниця)

Послуги тренера/ки для підтримки швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів  

Фахівець/чиня з аналітики та звітності

HR менеджер/ка