Експерт/ка з протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ

ЗАВЕРШЕНО

Зафіксувати у Google календарі!


Лого_ВНЛ
Експерт/ка з протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ

на найм консультанта з частковою зайнятістю на вакансію експерта/експертки з протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ

за технічної підтримки проєкту USAID «REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров’я України», що впроваджується міжнародною організацією РАТН

ГО «ГР Віра, Надія, Любов» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади експерта/експертки з протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, в рамках реалізації проєкту REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров’я України. Ми шукаємо мотивовану та кваліфіковану особу для роботи в динамічному та викликаючому середовищі.

Назва організації: Громадська організація «Громадський Рух Віра, Надія, Любов»

Позиція в проєкті: Експерт/експертка з протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ

Відсоток зайнятості: 60%

Термін подачі заявок: 11 лютого 2024 р., до 23:59 включно

Короткий опис проєкту REACH 95:

Мета проєкту: Прискорення зусиль України щодо досягнення контролю над епідемією ВІЛ до 2030 року шляхом покращення доступу до високоякісних послуг з ВІЛ-інфекції в закладах охорони здоров’я, шляхом оптимізації виявлення випадків, зв’язку з профілактикою та доглядом, а також підтримки децентралізації послуг з лікування.

Тривалість проєкту: 1 серпня 2023 року – 31 липня 2028 року

Географія проєкту: 16 регіонів України (підконтрольні Уряду України території): Одеська, Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська, Чернігівська, Черкаська, Кіровоградська, Донецька, Київська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Житомирська області та м. Київ.

Фінансування: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID)

Організації, що впроваджують проєкт: РАТН в партнерстві з:

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», Україна; Prevention Access Campaign (PAC), США; Єльський університет, США.

Партнери проєкту: Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ); ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» (ЦГЗ МОЗ); Управління/Департаменти охорони здоров’я обласних державних адміністрацій; Центри з контролю та профілактики хвороб МОЗ України; державні заклади охорони здоров’я.

Стратегічний підхід: ЯКЩО державні заклади охорони здоров’я сприймаються суспільством як безпечні місця, вільні від стигми та дискримінації, де надаються якісні послуги з ВІЛ, ТО люди, які живуть з ВІЛ або знаходяться в групі ризику інфікування, користуватимуться послугами з ВІЛ у закладах охорони здоров’я; І ЯКЩО медичні працівники пропонуватимуть якісні послуги з тестування на ВІЛ, пов’язані з профілактикою та лікуванням, ТОДІ більше людей, які живуть з ВІЛ, отримуватимуть лікування та будуть мати невизначальний рівень вірусного навантаження ВІЛ, чим запобігатимуть подальшій передачі ВІЛ. І Україна наблизиться до досягнення контролю над епідемією ВІЛ до 2030 року.

Завдання проєкту:

§ Завдання 1: Підвищити ефективність використання різних моделей та якості впровадження послуг з тестування на ВІЛ для оптимізації пошуку нових випадків та покращення зв’язку з профілактикою та лікуванням в державних закладах охорони здоров’я.

§ Завдання 2: Розширити якісні, людино-орієнтовані підходи до надання послуг з ВІЛ та зменшити стигматизацію та дискримінацію з боку медичних працівників стосовно людей, які живуть з ВІЛ. 

§ Завдання 3: Розвинути спроможність закладів охорони здоров’я первинного рівня надання медичної допомоги для надання повного спектру послуг з профілактики і лікування ВІЛ-інфекції.

Основні обов’язки на посаді:

§ Адвокація впровадження антистигматизованих та антидискримінаційних послуг з ВІЛ на рівні проєктних закладів охорони здоров’я.

§ Участь в підготовці та організації проведення досліджень з індексу стигми людей, які живуть з ВІЛ.

§ Розробка та впровадження планів реагування на результати дослідження індексу стигми для зменшення стигматизації щодо ВІЛ в закладах охорони здоров’я.

§ Участь в розробці набору інструментів моніторингу щодо виявлення стигматизації.

§ Розробка та впровадження ґендерно-орієнтованих підходів до боротьби зі стигматизацією в наданні послуг з ВІЛ, зосереджених на групах підвищеного ризику стигматизації, включаючи ключові та інші пріоритетні групи населення.

§ Проведення досліджень та аналізів ситуацій, пов’язаних із дискримінацією та стигматизацією, пов’язаною з ВІЛу суспільстві.

§ Моніторинг тенденцій та випадків, що стосуються порушень прав людини на основі гендеру, раси, віку, сексуальної орієнтації, релігійних переконань тощо.

§ Розробка та впровадження програм та заходів для боротьби з дискримінацією та стигмою, пов’язаною з ВІЛ.

§ Створення тренінгових модулів, інформаційних кампаній, та інших освітніх ініціатив та заходів щодо протидії стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ.

§ Встановлення та підтримання співпраці з неурядовими, громадськими організаціями, урядовими інституціями, міжнародними організаціями та іншими зацікавленими сторонами з питань протидії стигми та дискримінації, а також порушень прав людини на основі гендеру, раси, віку, сексуальної орієнтації, релігійних переконань.

§ Розробка тренінгових матеріалів та проведення тренінгів та інших та освітніх заходів для медичних та соціальних працівників з питань протидії стигми та дискримінації, а також порушень прав людини на основі гендеру, раси, віку, сексуальної орієнтації, релігійних переконань.

§ Участь в організації семінарів, воркшопів та конференцій.

§ Надання консультативної підтримки та рекомендацій щодо вирішення конкретних випадків дискримінації.

§ Підготовка звітів про виконану роботу, аналіз ефективності вжитих заходів. § Оцінка результатів реалізованих заходів. § Робота над створенням інклюзивного середовища в організації, промоція культури рівності та поваги.

Вимоги:

§ Повна вища освіта бажано у сфері медицини або соціальної роботи;

§ Досвід роботи у сфері протидії ВІЛ, прав людини або суміжних галузях;

§ Знання законодавчої та нормативної бази у сфері ВІЛ; § Відмінні комунікативні навички;

§ Знання української на високому рівні, володіння англійською мовою буде перевагою.

§ Досвід з розробки тренінгових матеріалів, посібників з проведення тренінгів (курікулумів), а також проведення тренінгів для тренерів (ТОТ) та інших тренінгів, пов’язаних з ВІЛ, є перевагою.

Для участі у конкурсі:

Будь ласка, надішліть ваше резюме на адресу: [email protected] до 18:00, 11 лютого 2024 року включно.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: +38 (048) 777-25-17, +38 (098) 702-01-15

 


Останні публікації цього розділу:

Начальник/ця сектору військового обліку в кадровому документообігу

Юрист/ка сектору

Довгострокове волонтерство у центрі інновацій та дизайну “Wymiennikownia”

Engineering Analyst (Electricity, Gas), NPSA-9, DS - Kyiv, National Рosition

Hazardous Waste Analyst, NPSA-8, DS - Kyiv, National Рosition

Community Mobilization Analyst, NPSA9 - National Рosition