Фахівець/чиня з соціально-правового захисту (ГЗН) / Protection officer (GBV)
ЗАВЕРШЕНО
Представництво Датської Ради у справах біженців в Україні (далі DRC) є міжнародною неурядовою організацією, яка заохочує та підтримує довгострокове вирішення проблем, з якими стикаються біженці та внутрішньо переміщені особи в усьому світі.
Наразі Датська рада у справах біженців шукає Фахівця з соціально-правового захисту (ГЗН) у місто Миколаїв.
Загальний опис і мета посади:
Під наглядом керівника команди соціально-правового захисту, Фахівець з соціально-правового захисту (ГЗН) підтримуватиме заходи із запобігання та реагування на насильство щодо жінок і дівчат у Миколаївській та Херсонській областях. Фахівець з соціально-правового захисту (ГЗН) відповідатиме за надання послуг в рамках управління справами жінок і дівчат, які постраждали від насильства. Управління справами (кейс-менеджмент) — це структурований метод надання емоційної підтримки та підтримки доступу людей до послуг. Фахівець з соціально-правового захисту тісно співпрацюватиме з громадами, службами охорони здоров’я, жіночими мережами, державними службами та іншими організаціями, щоб обмінюватися інформацією про доступні послуги та способи запобігання насильству щодо жінок і дівчат.
Ми заохочуємо подавати заявку і тих кандидатів, які не мають досвіду роботи з жінками та дівчатами, що постраждали від насильства, але які цікавляться цією сферою — вони пройдуть робоче навчання.
Географічне охоплення: Миколаїв
Основні обов’язки:
- Проводити тренінги щодо ГЗН для осіб, які є жертвами ГЗН, і тих, хто не є ГЗН.
- Бути координаційним центром для управління справами жінок і дівчат, включаючи планування та впровадження групових заходів (заняття з життєвих навичок, розважальні заходи тощо).
- Координація з ключовими зацікавленими сторонами для організації мобільних заходів щодо ГЗН в умовах охоплення.
- Підтримувати проведення сесій з підвищення обізнаності на рівні громади в безпечних і відповідних місцях.
- Надавати жінкам і дівчатам, які постраждали від насильства, послуги з ведення справ про ГЗН відповідно до їхнього віку та орієнтовані на жертв насильства, включаючи оцінку потреб постраждалих; базове консультування; підтримка в розробці та реалізації плану догляду; підтримка розробки та реалізації плану безпеки; та підтримка доступу до додаткових послуг відповідно до побажань клієнтів.
- Заповнювати та забезпечувати безпечне зберігання документації.
- Надавати безпечні напрямки до медичних, юридичних, психологічних та інших служб, якщо це необхідно, і супроводжувати послуги, коли це вимагається.
- У разі потреби брати участь у нарадах із розгляду справ.
- Надавати допомогу в індивідуальному захисті/надзвичайну готівку для захисту, щоб задовольнити нагальні потреби постраждалих від ГЗН.
- Підтримка оцінок для розуміння потреб жінок і дівчат, якщо це необхідно, включаючи проведення консультацій з жінками та дівчатами та проведення інтерв’ю із зацікавленими сторонами.
- Готувати якісні звіти та документацію щодо діяльності та забезпечувати їх своєчасне подання керівнику групи для перегляду та внутрішнього обміну інформацією.
- Будь-які інші обов’язки, які можуть бути призначені керівником групи та/або менеджером, пов’язаними з досягненням цілей захисту.
Необхідний досвід та компетенції:
- Відданість гендерній рівності та зацікавленість у роботі з попередження та реагування на насильство щодо жінок і дівчат.
- Обізнаність у питаннях захисту жінок або прав жінок, таких як програми розширення можливостей, репродуктивного здоров’я, консультування тощо, є бажаною, але не обов’язковою.
- Комфорт у спілкуванні на делікатні теми та роботі з людьми, які потрапили в біду.
- Розвинені комунікативні навички, як усні, так і письмові.
- Досвід роботи з пакетами Microsoft, включаючи Powerpoint і Teams, є бажаним.
- Знання англійської мови є бажаним, але не обов’язковим.
- Знання української мови.
Усі посади ДРБ вимагають від особи, яка займає посаду, володіння основними компетенціями ДРБ:
- Прагнення до досконалості: зосередженість на досягненні результатів при забезпеченні ефективних процесів.
- Співпраця: залучення відповідних сторін і заохочення відгуків.
- Взяття ініціативи: взяти на себе відповідальність та ініціативу, прагнучи до інновацій.
- Комунікація: слухати та говорити ефективно та чесно.
- Демонстрація доброчесності: дотримання та просування найвищих стандартів етичної та професійної поведінки щодо цінностей і Кодексу поведінки ДРБ, включаючи захист від сексуальної експлуатації, насильства та переслідувань.
Ми пропонуємо:
- Цікаву роботу у міжнародній гуманітарній організації.
- Офіційне працевлаштування. Контракт: 12 місяців із можливістю продовження залежно від результатів роботи та фінансування. Попередньо відбувається проходження 3-х місячного випробувального терміну
- Медичне страхування та страхування життя.
Процес подачі заявки
Заявки відкриті лише для громадян України. Заробітна плата та умови будуть відповідати умовам працевлаштування національного персоналу ДРБ в Україні.
Усі кандидати повинні надіслати супровідний лист та оновлене резюме (не більше чотирьох сторінок) англійською або українською мовами за посиланням: https://candidate.hr-manager.net/ApplicationInit.aspx?cid=1036&ProjectId=169805&DepartmentId=19100&SkipAdvertisement=true
Заявки, надіслані електронною поштою розглядатися не будуть.
Кінцева дата подачі резюме: 26 лютого 2024 р.